Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2019 – 2020

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (22η Αγωνιστική)

1. Δήμητρα Γιάννουλης      38 – 7   58
2. Γόννοι      47 – 16   49

———-ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———–

3. Δένδρα      38 – 26  43
4. Πελασγιώτιδα      31 – 20   37
5. Πανιώνιος      33 – 26   36
6. Δρυμός      33 – 19   34
7. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      35 – 33   32
8. Βερδικούσια      34 – 30   29
9. Συκούριο      29 – 26   27
10. Ιπποκράτης      32 – 35   26
11. Κουλούρι      20 – 34   26
12. Βαλανίδα      20 – 37   20
13. Μαρμαρίνη      17 – 35   18
14. Ακαδημία Τυρνάβου      21 – 39   17
15. Αιγάνη      31 – 42   16
16. Σ.Σ. Ραψάνης      17 – 48   10

1η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 2 Ιπποκράτης
Δρυμός 2 – 0 Βαλανίδα
Κουλούρι 3 – 2 Μαρμαρίνη
Βερδικούσια 0 – 4 Γόννοι
Πανιώνιος 2 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Δένδρα 4 – 1 Αιγάνη

2η Αγωνιστική

Δρυμός 1 – 1 Συκούριο
Ιπποκράτης 2 – 2 Κουλούρι
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Μαρμαρίνη 1 – 2 Πανιώνιος
Γόννοι 1 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Δένδρα
Πελασγιώτιδα 2 – 1 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου

3η Αγωνιστική

Βερδικούσια 1 – 2 Δρυμός
Συκούριο 2 – 0 Κουλούρι
Πανιώνιος 1 – 0 Ιπποκράτης
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 1 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 0 – 1 Γόννοι
Δένδρα 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης

4η Αγωνιστική

Βερδικούσια 3 – 3 Συκούριο
Κουλούρι 2 – 1 Πανιώνιος
Δρυμός 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Ιπποκράτης 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα 3 – 2 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 0 – 1 Δένδρα
Γόννοι 5 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 2 Πελασγιώτιδα

5η Αγωνιστική

Συκούριο 1 – 0 Πανιώνιος
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Κουλούρι
Αιγάνη 1 – 1 Δρυμός
Δένδρα 1 – 1 Ιπποκράτης
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 3 Βαλανίδα
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Μαρμαρίνη
Γόννοι 3 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

6η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Συκούριο
Πανιώνιος 4 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 2 – 2 Αιγάνη
Κουλούρι 1 – 3 Δένδρα
Δρυμός 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Ιπποκράτης 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Βαλανίδα 0 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 1 – 0 Γόννοι

7η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Αιγάνη 1 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Δένδρα 2 – 0 Πανιώνιος
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 2 Βερδικούσια
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Κουλούρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Δρυμός
Γόννοι 2 – 1 Ιπποκράτης
Βαλανίδα 1 – 1 Μαρμαρίνη

8η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 4 – 1 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Δένδρα
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Πανιώνιος 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Βερδικούσια 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κουλούρι 0 – 6 Γόννοι
Δρυμός 3 – 0 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 2 – 0 Συκούριο

9η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 2 Αιγάνη
Συκούριο 1 – 3 Δένδρα
Πελασγιώτιδα 3 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 4 Δήμητρα Γιάννουλης
Γόννοι 4 – 1 Πανιώνιος
Μαρμαρίνη 0 – 1 Βερδικούσια
Βαλανίδα 0 – 1 Κουλούρι
Ιπποκράτης 2 – 1 Δρυμός

10η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 2 Συκούριο
Δένδρα 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Αιγάνη 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κουλούρι 1 – 1 Δρυμός
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Μαρμαρίνη
Πανιώνιος 0 – 1 Βαλανίδα
Βερδικούσια 6 – 1 Ιπποκράτης
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Γόννοι

11η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 1 Πελασγιώτιδα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Γόννοι 4 – 0 Δένδρα
Μαρμαρίνη 2 – 1 Αιγάνη
Βαλανίδα 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Ιπποκράτης 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Δρυμός 0 – 2 Πανιώνιος
Κουλούρι 1 – 5 Βερδικούσια

12η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Συκούριο
Πελασγιώτιδα 2 – 2 Γόννοι
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 0 Μαρμαρίνη
Δένδρα 2 – 0 Βαλανίδα
Αιγάνη 5 – 3 Ιπποκράτης
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Δρυμός
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 Κουλούρι
Πανιώνιος 1 – 0 Βερδικούσια

13η Αγωνιστική

Δρυμός 5 – 0 Δένδρα
Πανιώνιος 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Μαρμαρίνη 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βαλανίδα 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Ιπποκράτης 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Κουλούρι 0 – 2 Αιγάνη
Βερδικούσια 5 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Συκούριο 0 – 2 Γόννοι

14η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 2 – 1 Συκούριο
Γόννοι 0 – 0 Βαλανίδα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ιπποκράτης
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Δρυμός
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 2 Κουλούρι
Δένδρα 2 – 0 Βερδικούσια
Αιγάνη 1 – 4 Πανιώνιος
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης

15η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 2 Βαλανίδα
Ιπποκράτης 6 – 1 Μαρμαρίνη
Δρυμός 4 – 0 Γόννοι
Κουλούρι 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βερδικούσια 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Πανιώνιος 1 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Δένδρα
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 1 Αιγάνη

16η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 1 – 0 Συκούριο
Βαλανίδα 1 – 2 Δρυμός
Μαρμαρίνη 1 – 1 Κουλούρι
Γόννοι 2 – 0 Βερδικούσια
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Πανιώνιος
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Αιγάνη 0 – 1 Δένδρα

17η Αγωνιστική

Συκούριο 0 – 0 Δρυμός
Κουλούρι 0 – 2 Ιπποκράτης
Βερδικούσια 4 – 0 Βαλανίδα
Πανιώνιος 3 – 0 Μαρμαρίνη
Δήμητρα Γιάννουλης 3 – 0 Γόννοι
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αιγάνη 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Δένδρα 2 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης

18η Αγωνιστική

Βαλανίδα 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Δρυμός 0 – 0 Βερδικούσια
Ιπποκράτης 1 – 1 Πανιώνιος
Κουλούρι 0 – 0 Συκούριο
Μαρμαρίνη 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Γόννοι 1 – 0 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Δένδρα
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Πελασγιώτιδα

19η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 1 Βερδικούσια
Πανιώνιος 2 – 0 Κουλούρι
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Δρυμός
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 1 Ιπποκράτης
Αιγάνη 2 – 2 Βαλανίδα
Δένδρα 2 – 1 Μαρμαρίνη
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Γόννοι
Πελασγιώτιδα 3 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

20η Αγωνιστική

Πανιώνιος 1 – 4 Συκούριο
Βερδικούσια 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Κουλούρι 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Δρυμός 5 – 1 Αιγάνη
Ιπποκράτης 2 – 2 Δένδρα
Βαλανίδα 3 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Μαρμαρίνη 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 2 Γόννοι

21η Αγωνιστική

Συκούριο 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Πανιώνιος
Αιγάνη 5 – 0 Βερδικούσια
Δένδρα 2 – 0 Κουλούρι
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 0 Δρυμός
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Ιπποκράτης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 Βαλανίδα
Γόννοι 1 – 0 Μαρμαρίνη

22η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Συκούριο
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Αιγάνη
Πανιώνιος 1 – 1 Δένδρα
Βερδικούσια 3 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Κουλούρι 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 1 – 1 Βαλανίδα
Ιπποκράτης 0 – 2 Γόννοι
Δρυμός 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

23η Αγωνιστική

Συκούριο 15/03 Αιγάνη
Δένδρα 15/03 Ακαδημία Τυρνάβου
Σ.Σ. Ραψάνης 15/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Πελασγιώτιδα 15/03 Πανιώνιος
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 15/03 Βερδικούσια
Γόννοι 15/03 Κουλούρι
Μαρμαρίνη 15/03 Δρυμός
Βαλανίδα 15/03 Ιπποκράτης

24η Αγωνιστική

Δένδρα 22/03 Συκούριο
Αιγάνη 22/03 Σ.Σ. Ραψάνης
Ακαδημία Τυρνάβου 22/03 Πελασγιώτιδα
Δήμητρα Γιάννουλης 22/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πανιώνιος 22/03 Γόννοι
Βερδικούσια 22/03 Μαρμαρίνη
Κουλούρι 22/03 Βαλανίδα
Δρυμός 22/03 Ιπποκράτης

25η Αγωνιστική

Συκούριο 29/03 Σ.Σ. Ραψάνης
Πελασγιώτιδα 29/03 Δένδρα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 29/03 Αιγάνη
Γόννοι 29/03 Ακαδημία Τυρνάβου
Μαρμαρίνη 29/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Βαλανίδα 29/03 Πανιώνιος
Ιπποκράτης 29/03 Βερδικούσια
Δρυμός 29/03 Κουλούρι

26η Αγωνιστική

Πανιώνιος 04/04 Δρυμός
Βερδικούσια 04/04 Κουλούρι
Πελασγιώτιδα 04/04 Συκούριο
Σ.Σ. Ραψάνης 04/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δένδρα 04/04 Γόννοι
Αιγάνη 04/04 Μαρμαρίνη
Ακαδημία Τυρνάβου 04/04 Βαλανίδα
Δήμητρα Γιάννουλης 04/04 Ιπποκράτης

27η Αγωνιστική

Συκούριο 12/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 12/04 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 12/04 Σ.Σ. Ραψάνης
Βαλανίδα 12/04 Δένδρα
Ιπποκράτης 12/04 Αιγάνη
Δρυμός 12/04 Ακαδημία Τυρνάβου
Κουλούρι 12/04 Δήμητρα Γιάννουλης
Βερδικούσια 12/04 Πανιώνιος

28η Αγωνιστική

Γόννοι 25/04 Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 25/04 Μαρμαρίνη
Πελασγιώτιδα 25/04 Βαλανίδα
Σ.Σ. Ραψάνης 25/04 Ιπποκράτης
Δένδρα 25/04 Δρυμός
Αιγάνη 25/04 Κουλούρι
Ακαδημία Τυρνάβου 25/04 Βερδικούσια
Δήμητρα Γιάννουλης 25/04 Πανιώνιος

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (22η Αγωνιστική)

1. Πύρρος      38 – 19   49
2. Παναγροτικός Νίκαιας      50 – 27   47

———-ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———–

3. Αστραπή Ν. Πολιτείας      44 – 26   44
4. Βούναινα      43 – 21   42
5. Μελισσοχώρι      38 – 25   40
6. Ελευθεραί      25 – 17   37
7. Υπέρεια      39 – 31   35
8. Βαμβακού      32 – 32   32
9. Ναρθάκι      47 – 36   31
10. Ραχούλα      40 – 34  29
11. Άγ. Ανάργυροι      22 – 22   28
12. Προμηθέας      23 – 33   23
13. Λαρισαϊκός      19 – 36   18
14. Γαλήνη      14 – 37   15
15. Γλαύκη      14 – 49   12
16. Αναγέννηση Φαρσάλων      13 – 59   7

1η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 0 – 1 Ελευθεραί
Ναρθάκι 1 – 2 Βαμβακού
Πύρρος 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Λαρισαϊκός
Γλαύκη 4 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 1 – 0 Γαλήνη
Ραχούλα 0 – 1 Βούναινα
Προμηθέας 0 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας

2η Αγωνιστική

Ναρθάκι 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ελευθεραί 0 – 2 Πύρρος
Βαμβακού 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Γλαύκη
Βούναινα 4 – 0 Προμηθέας
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Ραχούλα
Γαλήνη 0 – 2 Παναγροτικός Νίκαιας
Λαρισαϊκός 1 – 1 Υπέρεια

3η Αγωνιστική

Ραχούλα 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Ναρθάκι
Γλαύκη 1 – 1 Ελευθεραί
Υπέρεια 2 – 5 Βαμβακού
Μελισσοχώρι 1 – 1 Πύρρος
Παναγροτικός Νίκαιας 5 – 0 Λαρισαϊκός
Προμηθέας 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Γαλήνη 1 – 4 Βούναινα

4η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Μελισσοχώρι
Πύρρος 1 – 0 Γλαύκη
Ναρθάκι 1 – 5 Υπέρεια
Ελευθεραί 1 – 1 Ραχούλα
Βαμβακού 3 – 0 Παναγροτικός Νίκαιας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Προμηθέας
Λαρισαϊκός 0 – 1 Βούναινα
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Γαλήνη

5η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 5 – 1 Γλαύκη
Υπέρεια 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ραχούλα 2 – 0 Πύρρος
Παναγροτικός Νίκαιας 3 – 1 Ναρθάκι
Προμηθέας 0 – 1 Ελευθεραί
Βούναινα 2 – 2 Βαμβακού
Γαλήνη 2 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Λαρισαϊκός 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων

6η Αγωνιστική

Υπέρεια 4 – 0 Μελισσοχώρι
Γλαύκη 1 – 2 Ραχούλα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας
Πύρρος 2 – 1 Προμηθέας
Ναρθάκι 1 – 1 Βούναινα
Ελευθεραί 3 – 0 Γαλήνη
Βαμβακού 1 – 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
Αγ. Ανάργυροι 3 – 1 Λαρισαϊκός

7η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 2 – 2 Ραχούλα
Παναγροτικός Νίκαιας 4 – 1 Υπέρεια
Προμηθέας 0 – 1 Γλαύκη
Βούναινα 2 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γαλήνη 0 – 2 Πύρρος
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 0 Ναρθάκι
Λαρισαϊκός 0 – 2 Ελευθεραί
Βαμβακού 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι

8η Αγωνιστική

Παναγροτικός Νίκαιας 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ραχούλα 4 – 0 Προμηθέας
Υπέρεια 3 – 3 Βούναινα
Γλαύκη 0 – 2 Γαλήνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
Πύρρος 3 – 3 Λαρισαϊκός
Ναρθάκι 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 2 – 0 Βαμβακού

9η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 0 Προμηθέας
Βούναινα 1 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας
Γαλήνη 1 – 1 Ραχούλα
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Υπέρεια
Λαρισαϊκός 2 – 1 Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βαμβακού 0 – 0 Πύρρος
Ελευθεραί 2 – 1 Ναρθάκι

10η Αγωνιστική

Βούναινα 3 – 1 Μελισσοχώρι
Προμηθέας 0 – 0 Γαλήνη
Παναγροτικός Νίκαιας 6 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ραχούλα 3 – 0 Λαρισαϊκός
Υπέρεια 2 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη 1 – 4 Βαμβακού
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 1 Ελευθεραί
Πύρρος 0 – 3 Ναρθάκι

11η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 1 Γαλήνη
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 3 Βούναινα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Προμηθέας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Παναγροτικός Νίκαιας
Βαμβακού 1 – 1 Ραχούλα
Ελευθεραί 1 – 0 Υπέρεια
Ναρθάκι 6 – 0 Γλαύκη
Πύρρος 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας

12η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 4 Μελισσοχώρι
Γαλήνη 1 – 1 Λαρισαϊκός
Βούναινα 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Προμηθέας 2 – 3 Βαμβακού
Παναγροτικός Νίκαιας 1 – 0 Ελευθεραί
Ραχούλα 0 – 3 Ναρθάκι
Υπέρεια 0 – 1 Πύρρος
Γλαύκη 0 – 5 Αστραπή Ν. Πολιτείας

13η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 0 – 0 Λαρισαϊκός
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βαμβακού 1 – 0 Γαλήνη
Ελευθεραί 1 – 2 Βούναινα
Ναρθάκι 2 – 2 Προμηθέας
Πύρρος 2 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 2 Ραχούλα
Γλαύκη 0 – 3 Υπέρεια

14η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Μελισσοχώρι
Λαρισαϊκός 1 – 3 Βαμβακού
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 2 Ελευθεραί
Γαλήνη 0 – 2 Ναρθάκι
Βούναινα 0 – 1 Πύρρος
Προμηθέας 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Παναγροτικός Νίκαιας 4 – 0 Γλαύκη
Ραχούλα 2 – 4 Υπέρεια

15η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 4 – 0 Βαμβακού
Ελευθεραί 0 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Ναρθάκι 3 – 1 Λαρισαϊκός
Πύρρος 2 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 0 Γαλήνη
Γλαύκη 0 – 1 Βούναινα
Υπέρεια 1 – 3 Προμηθέας
Ραχούλα 1 – 2 Παναγροτικός Νίκαιας

16η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 2 Μελισσοχώρι
Βαμβακού 0 – 4 Ναρθάκι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Πύρρος
Λαρισαϊκός 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 0 Γλαύκη
Γαλήνη 1 – 3 Υπέρεια
Βούναινα 4 – 0 Ραχούλα
Παναγροτικός Νίκαιας 1 – 2 Προμηθέας

17η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 4 – 0 Ναρθάκι
Πύρρος 0 – 1 Ελευθεραί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 0 Βαμβακού
Γλαύκη 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Υπέρεια 3 – 0 Λαρισαϊκός
Ραχούλα 7 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Παναγροτικός Νίκαιας 2 – 0 Γαλήνη
Προμηθέας 0 – 2 Βούναινα

18η Αγωνιστική

Πύρρος 2 – 0 Μελισσοχώρι
Ναρθάκι 3 – 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ελευθεραί 0 – 1 Γλαύκη
Βαμβακού 0 – 1 Υπέρεια
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Ραχούλα
Λαρισαϊκός 0 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 5 Προμηθέας
Βούναινα 1 – 1 Γαλήνη

19η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γλαύκη 1 – 3 Πύρρος
Υπέρεια 0 – 2 Ναρθάκι
Ραχούλα 0 – 2 Ελευθεραί
Παναγροτικός Νίκαιας 1 – 1 Βαμβακού
Προμηθέας 0 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Βούναινα 2 – 2 Λαρισαϊκός
Γαλήνη 3 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων

20η Αγωνιστική

Γλαύκη 1 – 2 Μελισσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Υπέρεια
Πύρρος 3 – 1 Ραχούλα
Ναρθάκι 2 – 4 Παναγροτικός Νίκαιας
Ελευθεραί 1 – 2 Προμηθέας
Βαμβακού 2 – 2 Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι 2 – 0 Γαλήνη
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 4 Λαρισαϊκός

21η Αγωνιστική

Βούναινα 3 – 1 Ναρθάκι
Ραχούλα 7 – 1 Γλαύκη
Παναγροτικός Νίκαιας 3 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Προμηθέας 1 – 5 Πύρρος
Μελισσοχώρι 1 – 0 Υπέρεια
Γαλήνη 0 – 0 Ελευθεραί
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 3 Βαμβακού
Λαρισαϊκός 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι

22η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 0 Λαρισαϊκός
Υπέρεια 2 – 4 Παναγροτικός Νίκαιας
Γλαύκη 0 – 2 Προμηθέας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 0 Βούναινα
Πύρρος 3 – 2 Γαλήνη
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Βαμβακού
Ραχούλα 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ναρθάκι 7 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων

23η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 15/03 Παναγροτικός Νίκαιας
Προμηθέας 15/03 Ραχούλα
Βούναινα 15/03 Υπέρεια
Γαλήνη 15/03 Γλαύκη
Αναγέννηση Φαρσάλων 15/03 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Λαρισαϊκός 15/03 Πύρρος
Αγ. Ανάργυροι 15/03 Ναρθάκι
Βαμβακού 15/03 Ελευθεραί

24η Αγωνιστική

Προμηθέας 21/03 Μελισσοχώρι
Παναγροτικός Νίκαιας 21/03 Βούναινα
Ραχούλα 21/03 Γαλήνη
Ναρθάκι 21/03 Ελευθεραί
Γλαύκη 21/03 Λαρισαϊκός
Αστραπή Ν. Πολιτείας 21/03 Αγ. Ανάργυροι
Πύρρος 21/03 Βαμβακού
Υπέρεια 22/03 Αναγέννηση Φαρσάλων

25η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 29/03 Βούναινα
Γαλήνη 29/03 Προμηθέας
Αναγέννηση Φαρσάλων 29/03 Παναγροτικός Νίκαιας
Λαρισαϊκός 29/03 Ραχούλα
Αγ. Ανάργυροι 29/03 Υπέρεια
Βαμβακού 29/03 Γλαύκη
Ελευθεραί 29/03 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ναρθάκι 29/03 Πύρρος

26η Αγωνιστική

Γαλήνη 04/04 Μελισσοχώρι
Βούναινα 04/04 Αναγέννηση Φαρσάλων
Προμηθέας 04/04 Λαρισαϊκός
Παναγροτικός Νίκαιας 04/04 Αγ. Ανάργυροι
Ραχούλα 04/04 Βαμβακού
Υπέρεια 04/04 Ελευθεραί
Γλαύκη 04/04 Ναρθάκι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 04/04 Πύρρος

27η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 12/04 Αναγέννηση Φαρσάλων
Λαρισαϊκός 12/04 Γαλήνη
Αγ. Ανάργυροι 12/04 Βούναινα
Βαμβακού 12/04 Προμηθέας
Ελευθεραί 12/04 Παναγροτικός Νίκαιας
Ναρθάκι 12/04 Ραχούλα
Πύρρος 12/04 Υπέρεια
Αστραπή Ν. Πολιτείας 12/04 Γλαύκη

28η Αγωνιστική

Ραχούλα 25/04 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Υπέρεια 25/04 Γλαύκη
Λαρισαϊκός 25/04 Μελισσοχώρι
Αναγέννηση Φαρσάλων 25/04 Αγ. Ανάργυροι
Γαλήνη 25/04 Βαμβακού
Βούναινα 25/04 Ελευθεραί
Προμηθέας 25/04 Ναρθάκι
Παναγροτικός Νίκαιας 25/04 Πύρρος