Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2020 – 2021

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Βερδικούσια      11 – 2   9
2. Λαρισαϊκός      4 – 1   7 *
3. Βαλανίδα      7 – 7   7
4. Ιπποκράτης      4 – 4   6
5. Ροδιακός      10 – 9   6
6. Δασοχώρι      10 – 10   5
7. Δένδρα      7 – 7   5
8. Δρυμός      5 – 5   5
9. Νεάπολη      4 – 5   4 *
10. Ακαδημία Τυρνάβου     7 – 12   4
11. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      6 – 9   2
12. Πλατανούλια      3 – 10   1

1η Αγωνιστική

Νεάπολη 1 – 1 Δένδρα
Βερδικούσια 2 – 0 Ιπποκράτης
Πλατανούλια 1 – 1 Δρυμός
Λαρισαϊκός 1 – 1 Ροδιακός
Βαλανίδα 2 – 2 Δασοχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

2η Αγωνιστική

Βερδικούσια 4 – 0 Νεάπολη
Δένδρα 3 – 1 Πλατανούλια
Ιπποκράτης 0 – 1 Λαρισαϊκός
Δρυμός 3 – 2 Βαλανίδα
Ροδιακός 4 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 4 Δασοχώρι

3η Αγωνιστική

Νεάπολη 3 – 0 Πλατανούλια
Λαρισαϊκός 2 – 0 Βερδικούσια
Βαλανίδα 3 – 1 Δένδρα
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Ιπποκράτης
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 0 Δρυμός
Δασοχώρι 3 – 3 Ροδιακός

4η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός Αναβ. Νεάπολη
Πλατανούλια 1 – 3 Βαλανίδα
Βερδικούσια 5 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Δένδρα 2 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ιπποκράτης 3 – 1 Δασοχώρι
Ροδιακός 2 – 1 Δρυμός

5η Αγωνιστική

Νεάπολη 31/10 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 31/10 Λαρισαϊκός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 31/10 Πλατανούλια
Δασοχώρι 31/10 Βερδικούσια
Ροδιακός 31/10 Δένδρα
Δρυμός 31/10 Ιπποκράτης

6η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου -/11 Νεάπολη
Βαλανίδα -/11 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Λαρισαϊκός -/11 Δασοχώρι
Πλατανούλια -/11 Ροδιακός
Βερδικούσια -/11 Δρυμός
Δένδρα -/11 Ιπποκράτης

7η Αγωνιστική

/

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Συκούριο    5 – 2    10
2. Γαλήνη      9 – 4     9
3. Πανιώνιος      5 – 3    9
4. Μελισσοχώρι      6 – 2     7
5. Γλαύκη      4 – 3    6
6. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      4 – 4    6
7. Ηρακλής Χάλκης      4 – 5    6
8. Αιγάνη      4 – 5     4
9. Καλοχώρι       5 – 5     3
10. Μαρμαρίνη      7 – 11     3
11. Πυργετός      6 – 10     3
12. Προμηθέας      4 – 9      3

1η Αγωνιστική

Συκούριο 1 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Αιγάνη 2 – 1 Μελισσοχώρι
Καλοχώρι 0 – 1 Πανιώνιος
Γλαύκη 4 – 3 Μαρμαρίνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 1 Πυργετός
Προμηθέας 1 – 3 Γαλήνη

2η Αγωνιστική

Αιγάνη 0 – 1 Συκούριο
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Μελισσοχώρι 0 – 0 Γλαύκη
Πανιώνιος 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 1 – 0 Προμηθέας
Γαλήνη 3 – 1 Πυργετός

3η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 2 Καλοχώρι
Γλαύκη 0 – 0 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Προμηθέας 0 – 3 Μελισσοχώρι
Γαλήνη 3 – 0 Πανιώνιος
Πυργετός 4 – 3 Μαρμαρίνη

4η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 0 Συκούριο
Καλοχώρι 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αιγάνη 2 – 3 Προμηθέας
Ηρακλής Χάλκης 2 – 0 Γαλήνη
Μελισσοχώρι 2 – 0 Πυργετός
Μαρμαρίνη 0 – 3 Πανιώνιος

5η Αγωνιστική

Συκούριο 31/10 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προμηθέας 31/10 Γλαύκη
Γαλήνη 31/10 Καλοχώρι
Πυργετός 31/10 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 31/10 Ηρακλής Χάλκης
Πανιώνιος 31/10 Μελισσοχώρι

6η Αγωνιστική

Προμηθέας -/11 Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/11 Γαλήνη
Γλαύκη -/11 Πυργετός
Καλοχώρι -/11 Μαρμαρίνη
Αιγάνη -/11 Πανιώνιος
Ηρακλής Χάλκης -/11 Μελισσοχώρι

7η Αγωνιστική

/

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Ελευθεραί      11 – 1    10
2. Πελασγιώτιδα      4 – 1     7 *
3. Κουτσόχερο      8 – 6    7
4. Χαλκιάδες      7 – 5     7
5. Ραχούλα      9 – 3    6 *
6. Μάνδρα      6 – 5   6 *
7. Αγ. Ανάργυροι      8 – 8    6
8. Ναρθάκι      6 – 6    5
9. Υπέρεια      4 – 3    3 **
10. Ανθούπολη      6 – 13     1
11. Αναγέννηση Φαρσάλων      2 – 8    1 *

Έχουν από ένα ματς λιγότερο.
** Έχει δύο παιχνίδια λιγότερα.

1η Αγωνιστική

Ραχούλα 0 – 2 Χαλκιάδες
Υπέρεια Αναβ. Μάνδρα
Ναρθάκι 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βούναινα 0 – 3 α.α. Κουτσόχερο
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 3 – 2 Ανθούπολη

2η Αγωνιστική

Υπέρεια Αναβ. Ραχούλα
Χαλκιάδες 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Μάνδρα 3 – 0 α.α. Βούναινα
Ναρθάκι 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Κουτσόχερο 2 – 1 Άγιοι Ανάργυροι
Ανθούπολη 0 – 4 Ελευθεραί

3η Αγωνιστική

Ραχούλα 6 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βούναινα 0 – 3 α.α. Υπέρεια
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Χαλκιάδες
Άγιοι Ανάργυροι 1 – 3 Μάνδρα
Ανθούπολη 2 – 2 Ναρθάκι
Ελευθεραί 3 – 1 Κουτσόχερο

4η Αγωνιστική

Βούναινα 0 – 3 α.α. Ραχούλα
Αναγέννηση Φαρσάλων Αναβ. Πελασγιώτιδα
Υπέρεια 1 – 3 Άγιοι Ανάργυροι
Χαλκιάδες 4 – 2 Ανθούπολη
Μάνδρα 0 – 4 Ελευθεραί
Κουτσόχερο 2 – 2 Ναρθάκι

5η Αγωνιστική

Ραχούλα 01/11 Πελασγιώτιδα
Άγιοι Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Βούναινα
Ανθούπολη 01/11 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ελευθεραί 01/11 Υπέρεια
Κουτσόχερο 01/11 Χαλκιάδες
Ναρθάκι 01/11 Μάνδρα

6η Αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι -/11 Ραχούλα
Πελασγιώτιδα -/11 Ανθούπολη
Βούναινα 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Αναγέννηση Φαρσάλων -/11 Κουτσόχερο
Υπέρεια -/11 Ναρθάκι
Χαλκιάδες -/11 Μάνδρα

7η Αγωνιστική

/