Β’ ΕΠΣ Λάρισας 2021 – 2022

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Τύρναβος      40 – 21   42

————-ΑΝΟΔΟΣ————-

2. ΑΕΛ      47 – 24   37
3. Δένδρα      39 – 33   34
4. Βαλανίδα      36 – 25   32
5. Δρυμός      35 – 30   30
6. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      28 – 27   30
7. Λαρισαϊκός      34 – 33   28
8. Προμηθέας      25 – 34   26

———-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———-

9. Βερδικούσια      27 – 33   23
10. Νεάπολη      32 – 42   19
11. Δασοχώρι      19 – 60   6

1η Αγωνιστική

Τύρναβος 4 – 2 Προμηθέας
ΑΕΛ 2 – 2 Δρυμός
Λαρισαϊκός 1 – 2 Νεάπολη
Βαλανίδα 4 – 3 Βερδικούσια
Δασοχώρι 0 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό Δένδρα

2η Αγωνιστική

Δένδρα 2 – 3 Τύρναβος
Προμηθέας 0 – 3 ΑΕΛ
Δρυμός 0 – 3 Βαλανίδα
Νεάπολη 5 – 0 Δασοχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 1 Βερδικούσια
Ρεπό Λαρισαϊκός

3η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 0 ΑΕΛ
Λαρισαϊκός 1 – 3 Δένδρα
Βαλανίδα 1 – 2 Προμηθέας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 1 Δρυμός
Βερδικούσια 2 – 1 Νεάπολη
Ρεπό Δασοχώρι

4η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 2 – 0 Τύρναβος
ΑΕΛ 2 – 2 Βαλανίδα
Δένδρα 5 – 1 Δασοχώρι
Προμηθέας 3 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Νεάπολη 0 – 3 Δρυμός
Ρεπό Βερδικούσια

5η Αγωνιστική

Τύρναβος 2 – 1 Βαλανίδα
Δασοχώρι 3 – 3 Λαρισαϊκός
Νεάπολη 2 – 2 Προμηθέας
Βερδικούσια 0 – 1 Δένδρα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 1 ΑΕΛ
Ρεπό Δρυμός

6η Αγωνιστική

Δασοχώρι 3 – 7 Τύρναβος
Βαλανίδα 1 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Λαρισαϊκός 2 – 1 Βερδικούσια
ΑΕΛ 1 – 1 Νεάπολη
Δένδρα 0 – 2 Δρυμός
Ρεπό Προμηθέας

7η Αγωνιστική

Τύρναβος 0 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βερδικούσια 3 – 0 Δασοχώρι
Νεάπολη 0 – 3 Βαλανίδα
Δρυμός 6 – 2 Λαρισαϊκός
Προμηθέας 2 – 1 Δένδρα
Ρεπό ΑΕΛ

8η Αγωνιστική

Βερδικούσια 0 – 3 Τύρναβος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 4 – 2 Νεάπολη
Δασοχώρι 0 – 2 Δρυμός
Λαρισαϊκός 2 – 1 Προμηθέας
ΑΕΛ 3 – 2 Δένδρα
Ρεπό Βαλανίδα

9η Αγωνιστική

Τύρναβος 5 – 2 Νεάπολη
Δρυμός 0 – 0 Βερδικούσια
Προμηθέας 1 – 0 Δασοχώρι
Δένδρα 1 – 1 Βαλανίδα
ΑΕΛ 2 – 2 Λαρισαϊκός
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

10η Αγωνιστική

Δρυμός 0 – 2 Τύρναβος
Βερδικούσια 2 – 2 Προμηθέας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 0 Δένδρα
Δασοχώρι 2 – 5 ΑΕΛ
Βαλανίδα 2 – 1 Λαρισαϊκός
Ρεπό Νεάπολη

11η Αγωνιστική

Προμηθέας 0 – 4 Δρυμός
Δένδρα 3 – 0 Νεάπολη
ΑΕΛ 2 – 2 Βερδικούσια
Λαρισαϊκός 1 – 3 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βαλανίδα 1 – 1 Δασοχώρι
Ρεπό Τύρναβος

12η Αγωνιστική

Προμηθέας 0 – 2 Τύρναβος
Δρυμός 0 – 3 ΑΕΛ
Νεάπολη 3 – 2 Λαρισαϊκός
Βερδικούσια 2 – 4 Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 1 Δασοχώρι
Ρεπό Δένδρα

13η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 0 Δένδρα
ΑΕΛ 3 – 0 Προμηθέας
Βαλανίδα 1 – 2 Δρύμος
Δασοχώρι 1 – 1 Νεάπολη
Βερδικούσια 2 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό Λαρισαϊκός

14η Αγωνιστική

ΑΕΛ 2 – 1 Τύρναβος
Δένδρα 1 – 0 Λαρισαϊκός
Προμηθέας 0 – 1 Βαλανίδα
Δρυμός 1 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Νεάπολη 1 – 2 Βερδικούσια
Ρεπό Δασοχώρι

15η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 1 Λαρισαϊκός
Βαλανίδα 0 – 0 ΑΕΛ
Δασοχώρι 2 – 3 Δένδρα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 2 Προμηθέας
Δρυμός 2 – 2 Νεάπολη
Ρεπό Βερδικούσια

16η Αγωνιστική

Βαλανίδα 1 – 0 Τύρναβος
Λαρισαϊκός 6 – 1 Δασοχώρι
ΑΕΛ 3 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Δένδρα 3 – 0 Βερδικούσια
Προμηθέας 2 – 1 Νεάπολη
Ρεπό Δρυμός

17η Αγωνιστική

Τύρναβος 2 – 1 Δασοχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 0 Βαλανίδα
Βερδικούσια 1 – 1 Λαρισαϊκός
Νεάπολη 1 – 3 ΑΕΛ
Δρυμός 1 – 2 Δένδρα
Ρεπό Προμηθέας

18η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 2 Τύρναβος
Δασοχώρι 0 – 2 Βερδικούσια
Βαλανίδα 1 – 1 Νεάπολη
Λαρισαϊκός 2 – 0 Δρυμός
Δένδρα 2 – 1 Προμηθέας
Ρεπό ΑΕΛ

19η Αγωνιστική

Δένδρα 2 – 2 ΑΕΛ
Νεάπολη 2 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Δρυμός 2 – 0 Δασοχώρι
Προμηθέας 1 – 0 Λαρισαϊκός
Τύρναβος 1 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Βαλανίδα

20η Αγωνιστική

Νεάπολη 1 – 1 Τύρναβος
Βερδικούσια 4 – 1 Δρυμός
Δασοχώρι 2 – 1 Προμηθέας
Βαλανίδα 6 – 1 Δένδρα
Λαρισαϊκός 2 – 1 ΑΕΛ
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

21η Αγωνιστική

Τύρναβος 2 – 3 Δρυμός
Προμηθέας 2 – 0 Βερδικούσια
Δένδρα 3 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
ΑΕΛ 5 – 0 Δασοχώρι
Λαρισαϊκός 2 – 1 Βαλανίδα
Ρεπό Νεάπολη

22η Αγωνιστική

Δρυμός 3 – 1 Προμηθέας
Νεάπολη 4 – 4 Δένδρα
Βερδικούσια 0 – 3 ΑΕΛ
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 1 Λαρισαϊκός
Δασοχώρι 1 – 2 Βαλανίδα
Ρεπό Τύρναβος

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Μελισσοχώρι       46 – 11   49

————-ΑΝΟΔΟΣ————-

2. Συκούριο      51 – 19   45
3. Ηρακλής Χάλκης      48 – 24   41
4. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      44 – 28   38
5. Γλαύκη      43 – 25   36
6. Πανιώνιος      37 – 39   27
7. Αιγάνη      36 – 47   22
8. Γαλήνη      26 – 36   21

———–ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———–

9. Καλοχώρι      25 – 48   15
10. Πυργετός      25 – 55   9
11. Μαρμαρίνη      19 – 68   7

1η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 0 Αιγάνη
Καλοχώρι 2 – 0 Πανιώνιος
Γαλήνη 0 – 1 Μελισσοχώρι
Μαρμαρίνη 0 – 8 Γλαύκη
Πυργετός 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ρεπό Ηρακλής Χάλκης

2η Αγωνιστική

Αιγάνη 5 – 2 Καλοχώρι
Ηρακλής Χάλκης 1 – 1 Συκούριο
Πανιώνιος 2 – 2 Μαρμαρίνη
Μελισσοχώρι 3 – 2 Πυργετός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Γλαύκη
Ρεπό Γαλήνη

3η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 0 Καλοχώρι
Γαλήνη 2 – 3 Ηρακλής Χάλκης
Μαρμαρίνη 2 – 1 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 – 2 Πανιώνιος
Γλαύκη 1 – 0 Μελισσοχώρι
Ρεπό Πυργετός

4η Αγωνιστική

Γαλήνη 0 – 2 Συκούριο
Καλοχώρι 1 – 0 Μαρμαρίνη
Ηρακλής Χάλκης 3 – 0 Πυργετός
Αιγάνη 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 4 – 1 Πανιώνιος
Ρεπό Γλαύκη

5η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 0 Μαρμαρίνη
Πυργετός 1 – 1 Γαλήνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Καλοχώρι
Μελισσοχώρι 6 – 0 Αιγάνη
Γλαύκη 0 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Ρεπό Πανιώνιος

6η Αγωνιστική

Πυργετός 3 – 3 Συκούριο
Μαρμαρίνη 1 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γαλήνη 0 – 1 Γλαύκη
Καλοχώρι 0 – 3 Μελισσοχώρι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 0 Πανιώνιος
Ρεπό Αιγάνη

7η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γλαύκη 2 – 2 Πυργετός
Μελισσοχώρι 4 – 0 Μαρμαρίνη
Πανιώνιος 2 – 2 Γαλήνη
Αιγάνη 2 – 5 Ηρακλής Χάλκης
Ρεπό Καλοχώρι

8η Αγωνιστική

Γλαύκη 1 – 1 Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Μελισσοχώρι
Πυργετός 1 – 1 Πανιώνιος
Γαλήνη 2 – 1 Αιγάνη
Καλοχώρι 1 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Ρεπό Μαρμαρίνη

9η Αγωνιστική

Συκούριο 1 – 1 Μελισσοχώρι
Πανιώνιος 4 – 2 Γλαύκη
Αιγάνη 2 – 1 Πυργετός
Ηρακλής Χάλκης 3 – 0 Μαρμαρίνη
Καλοχώρι 1 – 2 Γαλήνη
Ρεπό Φιλοκτήτης Μελιβοίας

10η Αγωνιστική

Πανιώνιος 4 – 1 Συκούριο
Γλαύκη 2 – 2 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Πυργετός 1 – 2 Καλοχώρι
Μαρμαρίνη 0 – 1 Γαλήνη
Ρεπό Μελισσοχώρι

11η Αγωνιστική

Αιγάνη 0 – 0 Πανιώνιος
Ηρακλής Χάλκης 0 – 1 Μελισσοχώρι
Καλοχώρι 2 – 4 Γλαύκη
Γαλήνη 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 1 – 4 Πυργετός
Ρεπό Συκούριο

12η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Πυργετός
Αιγάνη 1 – 2 Συκούριο
Πανιώνιος 2 – 0 Καλοχώρι
Μελισσοχώρι 2 – 1 Γαλήνη
Γλαύκη 3 – 0 Μαρμαρίνη
Ρεπό Ηρακλής Χάλκης

13η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Γλαύκη 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πυργετός 0 – 2 Μελισσοχώρι
Μαρμαρίνη 2 – 3 Πανιώνιος
Καλοχώρι 2 – 4 Αιγάνη
Ρεπό Γαλήνη

14η Αγωνιστική

Καλοχώρι 1 – 2 Συκούριο
Ηρακλής Χάλκης 4 – 1 Γαλήνη
Αιγάνη 2 – 0 Μαρμαρίνη
Πανιώνιος 1 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 1 – 1 Γλαύκη
Ρεπό Πυργετός

15η Αγωνιστική

Συκούριο 4 – 1 Γαλήνη
Μαρμαρίνη 5 – 1 Καλοχώρι
Πυργετός 2 – 5 Ηρακλής Χάλκης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 4 Αιγάνη
Πανιώνιος 0 – 4 Μελισσοχώρι
Ρεπό Γλαύκη

16η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 1 – 9 Συκούριο
Γαλήνη 1 – 0 Πυργετός
Καλοχώρι 1 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ηρακλής Χάλκης 1 – 0 Γλαύκη
Αιγάνη 2 – 5 Μελισσοχώρι
Ρεπό Πανιώνιος

17η Αγωνιστική

Συκούριο 5 – 1 Πυργετός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Μαρμαρίνη
Γλαύκη 2 – 1 Γαλήνη
Μελισσοχώρι 1 – 0 Καλοχώρι
Πανιώνιος 1 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Ρεπό Αιγάνη

18η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Συκούριο
Πυργετός 1 – 3 Γλαύκη
Μαρμαρίνη 0 – 4 Μελισσοχώρι
Γαλήνη 3 – 2 Πανιώνιος
Ηρακλής Χάλκης 4 – 1 Αιγάνη
Ρεπό Καλοχώρι

19η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 1 Γλαύκη
Μελισσοχώρι 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πανιώνιος 5 – 1 Πυργετός
Αιγάνη 2 – 2 Γαλήνη
Ηρακλής Χάλκης 3 – 1 Καλοχώρι
Ρεπό Μαρμαρίνη

20η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 0 – 0 Συκούριο
Γλαύκη 3 – 3 Πανιώνιος
Πυργετός 1 – 3 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 1 – 6 Ηρακλής Χάλκης
Γαλήνη 1 – 2 Καλοχώρι
Ρεπό Φιλοκτήτης Μελιβοίας

21η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αιγάνη 3 – 1 Γλαύκη
Συκούριο 2 – 1 Πανιώνιος
Καλοχώρι 4 – 0 Πυργετός
Γαλήνη 4 – 1 Μαρμαρίνη
Ρεπό Μελισσοχώρι

22η Αγωνιστική

Πανιώνιος 2 – 1 Αιγάνη
Μελισσοχώρι 2 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Γλαύκη 5 – 1 Καλοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 1 Γαλήνη
Πυργετός 3 – 2 Μαρμαρίνη
Ρεπό Συκούριο

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Πελασγιώτιδα      52 – 5   49

————-ΑΝΟΔΟΣ————-

2. Άγιοι Ανάργυροι      46 – 13   44
3. Υπέρεια      39 – 19   39
4. Ανθούπολη      32 – 34   33
5. Ελευθεραί      31 – 33   32
6. Κουτσόχερο      35 – 21   30
7. Χαλκιάδες      31 – 32   29
8. Ιπποκράτης      41 – 40   24

———-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———-

9. Ναρθάκι      18 – 37   16

Η Ραχούλα και η Μάνδρα έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 2 Ελευθεραί
Κουτσόχερο 0 – 1 Άγιοι Ανάργυροι
Υπέρεια 2 – 1 Πελασγιώτιδα
Ανθούπολη 2 – 2 Μάνδρα
Ιπποκράτης 1 – 2 Ναρθάκι
Ρεπό Ραχούλα

2η Αγωνιστική

Ραχούλα 2 – 3 Χαλκιάδες
Άγιοι Ανάργυροι 5 – 0 Ανθούπολη
Πελασγιώτιδα 1 – 0 Ιπποκράτης
Ναρθάκι 2 – 2 Μάνδρα
Ελευθεραί 2 – 2 Κουτσόχερο
Ρεπό Υπέρεια

3η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 2 Κουτσόχερο
Υπέρεια 4 – 2 Ραχούλα
Ανθούπολη 2 – 0 Ελευθεραί
Ναρθάκι 1 – 1 Άγιοι Ανάργυροι
Μάνδρα 0 – 4 Πελασγιώτιδα
Ρεπό Ιπποκράτης

4η Αγωνιστική

Υπέρεια 1 – 1 Χαλκιάδες
Κουτσόχερο 2 – 0 Ανθούπολη
Ραχούλα 2 – 4 Ιπποκράτης
Ελευθεραί 1 – 0 Ναρθάκι
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Άγιοι Ανάργυροι
Ρεπό Μάνδρα

5η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 1 Ανθούπολη
Ιπποκράτης 1 – 1 Υπέρεια
Ναρθάκι 1 – 4 Κουτσόχερο
Μάνδρα 1 – 1 Ραχούλα
Πελασγιώτιδα 4 – 0 Ελευθεραί
Ρεπό Άγιοι Ανάργυροι

6η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 1 – 1 Χαλκιάδες
Ανθούπολη 4 – 0 Ναρθάκι
Υπέρεια 4 – 0 Μάνδρα
Κουτσόχερο 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Ραχούλα 0 – 4 Άγιοι Ανάργυροι
Ρεπό Ελευθεραί

7η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 2 – 1 Ναρθάκι
Μάνδρα 0 – 2 Ιπποκράτης
Πελασγιώτιδα 5 – 1 Ανθούπολη
Άγιοι Ανάργυροι 2 – 0 Υπέρεια
Ελευθεραί 3 – 0 Ραχούλα
Ρεπό Κουτσόχερο

8η Αγωνιστική

Μάνδρα 0 – 1 Χαλκιάδες
Ναρθάκι 0 – 2 Πελασγιώτιδα
Ιπποκράτης 2 – 4 Άγιοι Ανάργυροι
Υπέρεια 2 – 0 Ελευθεραί
Κουτσόχερο 6 – 0 Ραχούλα
Ρεπό Ανθούπολη

9η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 0 – 2 Πελασγιώτιδα
Άγιοι Ανάργυροι 4 – 0 Μάνδρα
Ελευθεραί 1 – 1 Ιπποκράτης
Ραχούλα 0 – 3 Ανθούπολη
Κουτσόχερο 1 – 1 Υπέρεια
Ρεπό Ναρθάκι

10η Αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι 1 – 2 Χαλκιάδες
Μάνδρα 0 – 1 Ελευθεραί
Ναρθάκι 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Ιπποκράτης 0 – 0 Κουτσόχερο
Ανθούπολη 1 – 3 Υπέρεια
Ρεπό Πελασγιώτιδα

11η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 1 Άγιοι Ανάργυροι
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Πελασγιώτιδα
Κουτσόχερο 2 – 1 Μάνδρα
Υπέρεια 2 – 0 Ναρθάκι
Ανθούπολη 2 – 1 Ιπποκράτης
Ρεπό Χαλκιάδες

12η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 0 Χαλκιάδες
Άγιοι Ανάργυροι 0 – 0 Κουτσόχερο
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Υπέρεια
Μάνδρα 1 – 1 Ανθούπολη
Ναρθάκι 2 – 4 Ιπποκράτης
Ρεπό Ραχούλα

13η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Κουτσόχερο 3 – 3 Ελευθεραί
Ανθούπολη 1 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Ιπποκράτης 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Μάνδρα 0 – 1 Ναρθάκι
Ρεπό Υπέρεια

14η Αγωνιστική

Κουτσόχερο 1 – 1 Χαλκιάδες
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Υπέρεια
Ελευθεραί 0 – 1 Ανθούπολη
Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Ναρθάκι
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Μάνδρα
Ρεπό Ιπποκράτης

15η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 2 – 2 Υπέρεια
Ανθούπολη 2 – 1 Κουτσόχερο
Ναρθάκι 1 – 2 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Πελασγιώτιδα
Ιπποκράτης 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Ρεπό Μάνδρα

16η Αγωνιστική

Ανθούπουλη 2 – 0 Χαλκιάδες
Ελευθεραί 0 – 8 Πελασγιώτιδα
Κουτσόχερο 0 – 0 Ναρθάκι
Υπέρεια 2 – 0 Ιπποκράτης
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Μάνδρα
Ρεπό Αγ. Ανάργυροι

17η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 5 – 3 Ιπποκράτης
Ναρθάκι 0 – 1 Ανθούπολη
Μάνδρα 1 – 4 Υπέρεια
Πελασγιώτιδα 3 – 1 Κουτσόχερο
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Ρεπό Ελευθεραί

18η Αγωνιστική

Ναρθάκι 0 – 3 Χαλκιάδες
Ιπποκράτης 2 – 0 Μάνδρα
Ανθούπολη 0 – 3 Πελασγιώτιδα
Υπέρεια 1 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Ρεπό Κουτσόχερο

19η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 3 – 0 α.α. Μάνδρα
Πελασγιώτιδα 4 – 0 Ναρθάκι
Αγ. Ανάργυροι 5 – 2 Ιπποκράτης
Ελευθεραί 0 – 0 Υπέρεια
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Κουτσόχερο
Ρεπό Ανθούπολη

20η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 3 – 5 Ελευθεραί
Υπέρεια 1 – 0 Κουτσόχερο
Πελασγιώτιδα 5 – 0 Χαλκιάδες
Μάνδρα 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Ανθούπολη 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Ρεπό Ναρθάκι

21η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Κουτσόχερο 4 – 4 Ιπποκράτης
Υπέρεια 2 – 3 Ανθούπολη
Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Μάνδρα
Ραχούλα 0 – 3 α.α. Ναρθάκι
Ρεπό Πελασγιώτιδα

22η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 4 – 1 Ελευθεραί
Ιπποκράτης 6 – 2 Ανθούπολη
Ναρθάκι 1 – 4 Υπέρεια
Μάνδρα 0 – 3 α.α. Κουτσόχερο
Πελασγιώτιδα 3 – 0 α.α. Ραχούλα
Ρεπό Χαλκιάδες