Γ΄ Εθνική 3ος Όμιλος 2020-21

Η Τελική Βαθμολογία

1. Αναγέννηση Καρδίτσας      40 – 5   38
2. Καρίτσα      28 – 7   35
3. Εθνικός Ν. Κεραμιδίου      16 – 17   25
4. Μακρυχώρι      23 – 11   24
5. Κοζάνη      17 – 15   23
6. Ατρόμητος Παλαμά      17 – 14   22
7. Ηρακλής Λάρισας      23 – 15   20
8. Φήκη      22 – 17   20
9. ΠΟΕ      16 – 16   19
10. Σέλλανα      15 – 15   16
11. Δίας Δίου      11 – 23   13
12. Ερμής Αμυνταίου      12 – 36   12
13. Μετέωρα      11 – 24   10
14. Τσαριτσάνη      14 – 29   9
15. Μακεδονικός Φούφας      12 – 34   9

1η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας 2 – 0 Φήκη
Μετέωρα 0 – 1 Σέλλανα
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 1 ΠΟΕ
Κοζάνη 0 – 3 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Μακεδονικός Φούφα 0 – 1 Καρίτσα
Τσαριτσάνη 2 – 1 Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό Δίας Δίου

2η Αγωνιστική

Σέλλανα 3 – 0 Ερμής Αμυνταίου
Δίας Δίου 0 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1 – 0 Μετέωρα
ΠΟΕ 2 – 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 Μακεδονικός Φούφα
Καρίτσα 3 – 0 Τσαριτσάνη
Φήκη 1 – 3 Μακρυχώρι
Ρεπό Κοζάνη

3η Αγωνιστική

Κοζάνη 2 – 0 Δίας Δίου
Τσαριτσάνη 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Μακρυχώρι 4 – 0 ΠΟΕ
Σέλλανα 0 – 1 Καρίτσα
Μακεδονικός Φούφα 0 – 3 Φήκη
Ερμής Αμυνταίου 2 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό Μετέωρα

4η Αγωνιστική

Δίας Δίου 1 – 0 Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Σέλλανα
ΠΟΕ 1 – 0 Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Φήκη 1 – 0 Τσαριτσάνη
Αναγέννηση Καρδίτσας 1 – 0 Μακρυχώρι
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2 – 2 Καρίτσα
Ρεπό Ερμής Αμυνταίου

5η Αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου 0 – 0 Δίας Δίου
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 0 Μακρυχώρι
Τσαριτσάνη 0 – 2 ΠΟΕ
Μετέωρα 1 – 1 Κοζάνη
Σέλλανα 0 – 1 Φήκη
Μακεδονικός Φούφα 1 – 4 Αναγέννηση Καρδίτσας
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό Καρίτσα

6η Αγωνιστική

Δίας Δίου 0 – 0 Καρίτσα
Μετέωρα 1 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Μακρυχώρι 3 – 0 Μακεδονικός Φούφα
ΠΟΕ 0 – 1 Σέλλανα
Κοζάνη 2 – 2 Ερμής Αμυνταίου
Φήκη 1 – 0 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας 6 – 0 Τσαριτσάνη
Ρεπό Ηρακλής Λάρισας

7η Αγωνιστική

Καρίτσα 2 – 0 Κοζάνη
Σέλλανα 0 – 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
Ατρόμητος Παλαμά 3 – 0 Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2 – 1 ΠΟΕ
Ερμής Αμυνταίου 2 – 0 Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας 6 – 2 Δίας
Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 – 1 Μακρυχώρι
Ρεπό Φήκη

8η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 3 – 1 Σέλλανα
Ερμής Αμυνταίου 1 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Δίας Δίου 1 – 1 Φήκη
Αναγέννηση Καρδίτσας 5 – 0 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Κοζάνη 2 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφας 1 – 4 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μετέωρα 0 – 3 Καρίτσα
Ρεπό ΠΟΕ

9η Αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά 2 – 1 Τσαριτσάνη
Σέλλανα 2 – 0 Μακεδονικός Φούφας
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1 – 0 Μακρυχώρι
ΠΟΕ 3 – 0 Δίας Δίου
Καρίτσα 6 – 0 Ερμής Αμυνταίου
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Μετέωρα
Φήκη 0 – 1 Κοζάνη
Ρεπό Ηρακλής Λάρισας

10η Αγωνιστική

Καρίτσα 2 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Ερμής Αμυνταίου 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Μετέωρα 2 – 2 Φήκη
Αναγέννηση Καρδίτσας 2 – 0 Δίας Δίου
Τσαριτσάνη 2 – 2 Σέλλανα
Μακεδονικός Φούφας 3 – 0 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Κοζάνη 1 – 1 ΠΟΕ
Ρεπό Μακρυχώρι

11η Αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά 1 – 0 Σέλλανα
Ηρακλής Λάρισας 1 – 2 Καρίτσα
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1 – 0 Τσαριτσάνη
Φήκη 6 – 0 Ερμής Αμυνταίου
ΠΟΕ 1 – 1 Μετέωρα
Δίας Δίου 1 – 1 Μακρυχώρι
Αναγέννηση Καρδίτσας 2 – 0 Κοζάνη
Ρεπό Μακεδονικός Φούφας

12η Αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου 1 – 0 ΠΟΕ
Μετέωρα 0 – 4 Αναγέννηση Καρδίτσας
Μακεδονικός Φούφας 1 – 3 Δίας Δίου
Μακρυχώρι 2 – 2 Κοζάνη
Καρίτσα 1 – 0 Φήκη
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Σέλλανα 0 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Ρεπό Τσαριτσάνη

13η Αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά 3 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Φήκη 2 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Ελασσόνα 0 – 2 Καρίτσα
Δίας Δίου 3 – 0 Τσαριτσάνη
Αναγέννηση Καρδίτσας 5 – 0 Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη 2 – 0 Μακεδονικός Φούφας
Μακρυχώρι 2 – 0 Μετέωρα
Ρεπό Σέλλανα

14η Αγωνιστική

Σέλλανα 5 – 0 Δίας Δίου
Ερμής Αμυνταίου 1 – 4 Μακρυχώρι
Τσαριτσάνη 2 – 2 Κοζάνη
Καρίτσα 1 – 3 Αναγέννηση Καρδίτσας
Φήκη 3 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός 3 – 2 Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 ΠΟΕ
Ρεπό Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

15η Αγωνιστική

Κοζάνη 1 – 0 Σέλλανα
Μακρυχώρι 1 – 2 Καρίτσα
Μετέωρα 3 – 2 Τσαριτσάνη
Μακεδονικός Φούφας 3 – 2 Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας 1 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου 0 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
ΠΟΕ 3 – 1 Φήκη
Ρεπό Ατρόμητος Παλαμά