Γ΄ Εθνική 3ος Όμιλος 2021-22

Η Βαθμολογία (6η Αγωνιστική)

1. Ηρακλής Λάρισας      7 – 2   12
2. Νέα Αρτάκη      7 – 2   12
3. Θησέας Αγριάς      6 – 1   12
4. Α.Ο. Υπάτου      7 – 4   11
5. Δήμητρα Ευξεινούπολης      7 – 6   11
6. ΠΟΕ      5 – 1   10
7. Φήκη      5 – 10   10
8. Αμβρυσσέας Διστόμου      4 – 3   9
9. Εθνικός Ν. Κεραμιδίου      6 – 2   8
10. Ατρόμητος Παλαμά      5 – 8   3
11. Αταλάντη      4 – 12   0

* Ο Αετός Μακρυχωρίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

Πίνακας των σκόρερ:

3 Γκολ: Ποτουρίδης (ΑΟ Υπάτου).

2 Γκολ: Αλεξίου (Ηρακλής Λάρισας), Παπαδάκης (Νέα Αρτάκη), Κατσαμάγκας (Εθνικός Νέου Κεραμιδίου), Καρράς (Δήμητρα Ευξεινούπολης), Γκαντιάς, Σκόνδρας (ΠΟ Φήκης), Γκιουρσάνης (Αετός Μακρυχωρίου).

1 Γκολ: Κατσιγιάννης, Κόκκινος Σ., Μπαλτάς, Λιάπης, Μπασιάκας (Ατρόμητος Παλαμά), Αργυρίου, Βέρτζος, Ατματζίδης (ΑΟ Υπάτου), Κακαβίτσης (Ηρακλής Λάρισας), Αλμπάνης, Γεωργουσόπουλος, Ιωάννου, Δήμου (Αμβρυσσέας Διστόμου), Ζυγκερίδης, Μεγάλος (Νέα Αρτάκη), Γκουντρουμπής (ΠΟ Ελασσόνας), Βαρουξάκης, Λίτσος, Αλεξίου (Θησέας Αγριάς), Καλαϊτζίδης, Σεχολάρι (Εθνικός Νέου Κεραμιδίου), Λάμπος, Θωμαΐδης (Δήμητρα Ευξεινούπολης), Μπακραμόντε (Αετός Μακρυχωρίου), Ντάμπος, Δουβάρας, Πατσαρούχας (Αταλάντη), Γιαννούλας (ΠΟ Φήκης).

1η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ 1 – 0 Φήκη
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 2 Α.Ο. Υπάτου
Θησέας Αγριάς 1 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη 1 – 2 Αμβρυσσέας Διστόμου
Μακρυχώρι 2 – 2 Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η Αγωνιστική

ΠΟΕ 0 – 0 Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Φήκη 1 – 2 Θησέας Αγριάς
Α.Ο. Υπάτου 1 – 0 Αταλάντη
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 4 – 0 Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου

3η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς 0 – 0 ΠΟΕ
Αταλάντη 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου 1 – 2 Φήκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 3 Α.Ο. Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου 1 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου

4η Αγωνιστική

Θησέας Αγριάς 0 – 0 Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά 3 – 0 Αταλάντη
ΠΟΕ 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Φήκη 1 – 1 Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0 – 0 Α.Ο. Υπάτου

5η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 3 – 2 Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου 0 – 0 ΠΟΕ
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Α.Ο. Υπάτου 0 – 1 Φήκη

6η Αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Νέα Αρτάκη
Αταλάντη 1 – 2 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς 0 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά 0 – 2 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
ΠΟΕ 1 – 1 Α.Ο. Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας 4 – 1 Φήκη

7η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 05/12 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 05/12 Αταλάντη
Α.Ο. Υπάτου 05/12 Θησέας Αγριάς
Φήκη 05/12 Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας 05/12 ΠΟΕ

8η Αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου 12/12 Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης 12/12 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Α.Ο. Υπάτου
Αταλάντη 12/12 Φήκη
Θησέας Αγριάς 12/12 Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά 12/12 ΠΟΕ

9η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 19/12 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Α.Ο. Υπάτου 19/12 Αμβρυσσέας Διστόμου
Φήκη 19/12 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟΕ 19/12 Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά 19/12 Θησέας Αγριάς

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Υπάτου 09/01 Νέα Αρτάκη
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 09/01 Φήκη
Αμβρυσσέας Διστόμου 09/01 Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης 09/01 ΠΟΕ
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη 09/01 Θησέας Αγριάς