Γ’ Εθνική 3ος Όμιλος 2021-22

Μπαράζ Ανόδου

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Παναχαϊκή     4 – 2   9 *
2. Αγροτικός Αστέρας      4 – 4   7
3. ΠΑΟ Ρουφ      4 – 1   6 *
4. Μακεδονικός      2 – 2   5

—————ΑΝΟΔΟΣ—————–

5. Προοδευτική      4 – 1   4 *
6. Ηλιούπολη      2 – 4   1
7. Ηρακλής Λάρισας      1 – 7   1 *

* Έχει κάνει ρεπό.

1η Αγωνιστική

Μακεδονικός 0 – 1 Παναχαϊκή
ΠΑΟ Ρουφ 1 – 0 Ηλιούπολη
Αγροτικός Αστέρας 1 – 0 Προοδευτική
Ρεπό Ηρακλής Λάρισας

2η Αγωνιστική

Προοδευτική 0 – 0 Μακεδονικός
Ηλιούπολη 1 – 1 Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής Λάρισας 1 – 3 ΠΑΟ Ρουφ
Ρεπό Παναχαϊκή

3η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας 2 – 0 ΠΑΟ Ρουφ
Παναχαϊκή 1 – 0 Ηλιούπολη
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Μακεδονικός
Ρεπό Προοδευτική

4η Αγωνιστική

Μακεδονικός 2 – 1 Ηλιούπολη
Προοδευτική 4 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αγροτικός Αστέρας 2 – 3 Παναχαϊκή
Ρεπό ΠΑΟ Ρουφ

5η Αγωνιστική

Μακεδονικός 01/06 Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟ Ρουφ 01/06 Προοδευτική
Παναχαϊκή 01/06 Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό Ηλιούπολη

6η Αγωνιστική

Παναχαϊκή 05/06 ΠΑΟ Ρουφ
Ηρακλής Λάρισας 05/06 Αγροτικός Αστέρας
Ηλιούπολη 05/06 Προοδευτική
Ρεπό Μακεδονικός

7η Αγωνιστική

Προοδευτική 11/06 Παναχαϊκή
Ηλιούπολη 11/06 Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟ Ρουφ 11/06 Μακεδονικός
Ρεπό Αγροτικός Αστέρας

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ηρακλής Λάρισας      35 – 13   52
2. Α.Ο. Υπάτου      38 – 11   50
3. ΠΟΕ      32 – 20   37
4. Δήμητρα Ευξεινούπολης      29 – 21   35
5. Αμβρυσσέας Διστόμου      27 – 13   35
6. Φήκη      26 – 26   34
7. Εθνικός Ν. Κεραμιδίου      23 – 14   33

————-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————–

8. Νέα Αρτάκη      25 – 13   32
9. Ατρόμητος Παλαμά      28 – 22   30
10. Θησέας Αγριάς      18 – 31   20
11. Αταλάντη      15 – 50   12

* Ο Αετός Μακρυχωρίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

Πίνακας των Σκόρερ

13 Γκολ: Αλεξίου (Ηρακλής Λάρισας)

11 Γκολ: Γκουντρουμπής (ΠΟ Ελασσόνας)

9 Γκολ: Δήμου (Αμβρυσσέας Διστόμου)

8 Γκολ: Σκόνδρας (ΠΟ Φήκης), Μεγάλος (Νέα Αρτάκη)

7 Γκολ: Ποτουρίδης (ΑΟ Υπάτου)

6 Γκολ: Ζέρβας (ΠΟ Φήκης)

5 Γκολ: Πεπκολάι (Δήμητρα Ευξεινούπολης)

4 Γκολ: Σταγάκης (ΑΟ Υπάτου), Κακαβίτσης (Ηρακλής Λάρισας), Κατσαμάγκας, Σεχολάρι (Εθνικός Νέου Κεραμιδίου).

3 Γκολ: Σιβέριο, Οικονόμου (Ατρόμητος Παλαμά), Χασομέρης (Ηρακλής Λάρισας), Ματούλας (ΠΟ Ελασσόνας), Παπαδάκης (Νέα Αρτάκη), Γκαντιάς (ΠΟ Φήκης), Βουρδάκης, Καμπέρης, Λάμπος (Δήμητρα Ευξεινούπολης), Γεωργουσόπουλος (Αμβρυσσέας Διστόμου), Βαρουξάκης (Θησέας Αγριάς), Πατσαρούχας, Ντάμπος (Αταλάντη).

2 Γκολ: Κοντός, Αρχοντής, Μπασιάκας (Ατρόμητος Παλαμά), Πέντα, Ροκάι, Βέρτζος, Μπουρούς (ΑΟ Υπάτου), Ναρίνογλου (Ηρακλής Λάρισας), Τόλιος (ΠΟ Ελασσόνας), Τσιαφίτσας (ΠΟ Φήκης), Ζυγκερίδης (Νέα Αρτάκη), Αλμπάνης (Αμβρυσσέας Διστόμου), Σιόβας, Καρράς (Δήμητρα Ευξεινούπολης), Τσενικλής, Νομικός (Εθνικός Νέου Κεραμιδίου), Δουβάρας (Αταλάντη), Γκιουρσάνης (Αετός Μακρυχωρίου).

1 Γκολ: Γερεντές Θ., Κουρτεσιώτης, Κόκκινος Αλ., Κατσιγιάννης, Κόκκινος Σ., Μπαλτάς, Λιάπης (Ατρόμητος Παλαμά), Ματίας, Μπουντόπουλος, Σάνι, Παπαδόπουλος, Ταυταρίδης, Γκούφας, Σπηλιώτης, Αργυρίου, Ατματζίδης (ΑΟ Υπάτου), Χρηστίδης, Δοδοντσάκης, Γκαλίτσιος, Ζαφειρίου, Μπάμης (Ηρακλής Λάρισας), Γκαμπέτας, Καραγκούνης, Φουρκιώτης, Κακάμης, Κουκούλης (ΠΟ Ελασσόνας), Τσούπρος, Στάρις, Κωνσταντίνου, Χατζηστάμου (Νέα Αρτάκη), Μωραΐτης, Κοντογεώργος, Γιαννούλας (ΠΟ Φήκης), Κωτσιαρίδης, Καρτσαμπάς, Μπατζώνης, Φωκαΐδης, Καλαϊτζίδης (Εθνικός Νέου Κεραμιδίου), Θεοδωρόπουλος, Μαυροζούμης, Μπουμπούκης, Θωμαΐδης (Δήμητρα Ευξεινούπολης), Βιέννας, Μπαλτάς, Κάκος, Ιωάννου (Αμβρυσσέας Διστόμου), Μπακραμόντε (Αετός Μακρυχωρίου), Τσανάκας, Ιακωβίδης, Γκάγκας, Λίτσος, Αλεξίου (Θησέας Αγριάς).

1η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ 1 – 0 Φήκη
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 2 Α.Ο. Υπάτου
Θησέας Αγριάς 1 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη 1 – 2 Αμβρυσσέας Διστόμου
Μακρυχώρι 2 – 2 Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η Αγωνιστική

ΠΟΕ 0 – 0 Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Φήκη 1 – 2 Θησέας Αγριάς
Α.Ο. Υπάτου 1 – 0 Αταλάντη
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 4 – 0 Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου

3η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς 0 – 0 ΠΟΕ
Αταλάντη 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου 1 – 2 Φήκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 3 Α.Ο. Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου 1 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου

4η Αγωνιστική

Θησέας Αγριάς 0 – 0 Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά 3 – 0 Αταλάντη
ΠΟΕ 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Φήκη 1 – 1 Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0 – 0 Α.Ο. Υπάτου

5η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 3 – 2 Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου 0 – 0 ΠΟΕ
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Α.Ο. Υπάτου 0 – 1 Φήκη

6η Αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Νέα Αρτάκη
Αταλάντη 1 – 2 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς 0 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά 0 – 2 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
ΠΟΕ 1 – 1 Α.Ο. Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας 4 – 1 Φήκη

7η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 3 – 2 ΠΟΕ
Αμβρυσσέας Διστόμου 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 2 – 1 Αταλάντη
Α.Ο. Υπάτου 3 – 0 Θησέας Αγριάς
Φήκη 1 – 0 Ατρόμητος Παλαμά
Νέα Αρτάκη 0 – 1 Δήμητρα Ευξεινούπολης

8η Αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου 1 – 1 Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης 0 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Α.Ο. Υπάτου
Αταλάντη 1 – 0 Φήκη
Θησέας Αγριάς 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά 1 – 1 ΠΟΕ

9η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 0 – 0 Εθν. Νέου Κεραμιδίου
Α.Ο. Υπάτου 1 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
Φήκη 1 – 0 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟΕ 4 – 0 Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά 0 – 0 Θησέας Αγριάς

10η Αγωνιστική

Α.Ο. Υπάτου 1 – 1 Νέα Αρτάκη
Εθν. Νέου Κεραμιδίου 3 – 0 Φήκη
Αμβρυσσέας Διστόμου 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης 0 – 1 ΠΟΕ
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη 2 – 1 Θησέας Αγριάς

11η Αγωνιστική

Φήκη 1 – 3 Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Α.Ο. Υπάτου
ΠΟΕ 2 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά 2 – 1 Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς 2 – 3 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου

12η Αγωνιστική

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2 – 0 Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Νέα Αρτάκη
Αμβρυσσέας Διστόμου 5 – 0 Αταλάντη
Φήκη 3 – 0 ΠΟΕ
Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Α.Ο. Υπάτου 2 – 0 Ατρόμητος Παλαμά

13η Αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αμβρυσσέας Διστόμου 1 – 0 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς 0 – 1 Φήκη
Αταλάντη 0 – 3 Α.Ο. Υπάτου
Νέα Αρτάκη 1 – 2 ΠΟΕ
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

14η Αγωνιστική

ΠΟΕ 2 – 0 Θησέας Αγριάς
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Λάρισας 4 – 1 Αταλάντη
Φήκη 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου
Ατρόμητος Παλαμά 0 – 0 Νέα Αρτάκη
Α.Ο. Υπάτου 2 – 1 Δήμηρα Ευξεινούπολης

15η Αγωνιστική

Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αμβρυσσέας Διστόμου 0 – 1 Φήκη
Νέα Αρτάκη 3 – 0 Θησέας Αγριάς
Αταλάντη 0 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Α.Ο. Υπάτου 4 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. ΠΟΕ

16η Αγωνιστική

Αταλάντη 0 – 4 Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά 2 – 0 Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟΕ 1 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Φήκη 0 – 1 Α.Ο. Υπάτου
Θησέας Αγριάς 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου

17η Αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου 3 – 0 Θησεάς Αγριάς
Α.Ο. Υπάτου 3 – 1 ΠΟΕ
Δήμητρα Ευξεινούπολης 5 – 0 Αταλάντη
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Φήκη 2 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Νέα Αρτάκη

18η Αγωνιστική

Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 0 Νέα Αρτάκη
Αταλάντη 0 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Θησέας Αγριάς 0 – 3 Α.Ο. Υπάτου
Ατρόμητος Παλαμά 2 – 3 Φήκη
ΠΟΕ 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Αμβρυσσέας Διστόμου 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου

19η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 0 – 1 Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0 – 1 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Φήκη 2 – 0 Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Θησέας Αγριάς
ΠΟΕ 1 – 2 Ατρόμητος Παλαμά
Α.Ο. Υπάτου 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου

20η Αγωνιστική

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1 – 0 Νέα Αρτάκη
Αμβρυσσέας Διστόμου 2 – 0 Α.Ο. Υπάτου
Δήμητρα Ευξεινούπολης 3 – 1 Φήκη
Αταλάντη 0 – 3 ΠΟΕ
Θησέας Αγριάς 1 – 3 Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Ηρακλής Λάρισας

21η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 0 – 0 Α.Ο. Υπάτου
Φήκη 0 – 1 Εθνικός Ν. Κεραμιδίου
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟΕ 2 – 2 Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς 3 – 0 Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά 3 – 0 α.α. Αετός Μακρυχωρίου

22η Αγωνιστική

Νέα Αρτάκη 2 – 1 Φήκη
Α.Ο. Υπάτου 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Εθνικός Ν. Κεραμίδιου 2 – 2 ΠΟΕ
Αμβρυσσέας Διστόμου 2 – 1 Ατρόμητος Παλαμά
Δήμητρα Ευξεινούπολης 1 – 1 Θησέας Αγριάς
Αετός Μακρυχωρίου 0 – 3 α.α. Αταλάντη