Γ’ ΕΠΣ Λάρισας 2021 – 2022

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ακαδημία Ελασσόνας      64 – 13   43
2. Ομόνοια      38 – 10   39

————ΑΝΟΔΟΣ————

3. Ακαδημία Τυρνάβου      43 – 26   30
4. Καρυά      36 – 30   25
5. Καλύβια      33 – 41   24
6. Συκέα      28 – 31   23
7. Λάρισα ’88      24 – 38   14

* Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση και η Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 5 Ακαδημία Ελασσόνας
Συκέα 2 – 3 Λάρισα ’88
Καλύβια 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 1 Καρυά
Ρεπό Ομόνοια

2η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Καλύβια
Ομόνοια 6 – 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καρυά 5 – 1 Λάρισα ’88
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 2 Συκέα
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

3η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 5 Καλύβια
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 Ομόνοια
Συκέα 0 – 2 Ακαδημία Ελασσόνας
Καρυά 2 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Λάρισα ’88

4η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 Καρυά
Ομόνοια 1 – 0 Λάρισα ’88
Καλύβια 2 – 3 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

5η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Συκέα
Λάρισα ’88 2 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 8 – 0 Καλύβια
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 1 Ομόνοια
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

6η Αγωνιστική

Ομόνοια 4 – 3 Ακαδημία Ελασσόνας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 4 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Συκέα 3 – 2 Καρυά
Λάρισα ’88 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ρεπό Καλύβια

7η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 6 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 3 Λάρισα ’88
Καρυά 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 0 – 3 Ομόνοια
Ρεπό Συκέα

8η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 5 Καλύβια
Συκέα 0 – 2 Ομόνοια
Λάρισα ’88 0 – 6 Ακαδημία Ελασσόνας
Ρεπό Καρυά

9η Αγωνιστική

Ομόνοια 2 – 1 Καρυά
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 4 Ακαδημία Ελασσόνας
Συκέα 2 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καλύβια 2 – 1 Λάρισα ’88
Ρεπό Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

10η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Λάρισα ’88 0 – 1 Συκέα
Καρυά 3 – 0 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 5 – 3 Καλύβια
Ρεπό Ομόνοια

11η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Ομόνοια
Καλύβια 0 – 6 Ακαδημία Ελασσόνας
Λάρισα ’88 1 – 3 Καρυά
Συκέα 0 – 6 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

12η Αγωνιστική

Καλύβια 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ομόνοια 3 – 0 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Ελασσόνας 6 – 4 Συκέα
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Καρυά
Ρεπό Λάρισα ’88

13η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Συκέα 0 – 1 Καλύβια
Καρυά 0 – 6 Ακαδημία Ελασσόνας
Λάρισα ’88 0 – 3 Ομόνοια
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

14η Αγωνιστική

Συκέα 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 α.α. Λάρισα ’88
Ομόνοια 2 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλύβια 3 – 2 Καρυά
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

15η Αγωνιστική

Στεφανόβου/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Λάρισα ’88
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 0 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Ελασσόνας 2 – 0 Ομόνοια
Καρυά 3 – 3 Συκέα
Ρεπό Καλύβια

16η Αγωνιστική

Στεφανόβου/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Καρυά
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 α.α. Ακαδημία Ελασσόνας
Ομόνοια 3 – 0 α.α. Καλύβια
Λάρισα ’88 1 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Συκέα

17η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 3 – 0 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Λάρισα ’88
Ομόνοια 2 – 0 Συκέα
Ρεπό Καρυά

18η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 α.α. Συκέα
Καρυά 1 – 0 Ομόνοια
Λάρισα ’88 3 – 5 Καλύβια
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ελάτεια      48 – 4   48
2. Στόμιο      51 – 15   41

————-ΑΝΟΔΟΣ————-

3. Αμπελόκηποι      45 – 10   39
4. Αμυγδαλή      42 – 27   33
5. Τοξότης Λάρισας      33 – 24   29
6. Αετόλοφος      40 – 33   28
7. Ομορφοχώρι      31 – 35   21
8. Μαρίνος Αντύπας      17 – 45   10
9. Χαραυγή      22 – 86   10

* Ο Αστήρ Ν. Περιβολίου έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 1 Ομορφοχώρι
Ελάτεια 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Αμυγδαλή 3 – 2 Αετός Αετολόφου
Τοξότης Λάρισας 3 – 4 Στόμιο
Χαραυγή 0 – 3 Αμπελόκηποι

2η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 2 Αμυγδαλή
Ελάτεια 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Στόμιο 4 – 2 Αμπελόκηποι
Αετός Αετολόφου 7 – 1 Χαραυγή
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Τοξότης Λάρισας

3η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 2 – 3 Αμυγδαλή
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Ελάτεια
Χαραυγή 1 – 0 Ομορφοχώρι
Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Στόμιο 1 – 3 Αετός Αετολόφου

4η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 3 Στόμιο
Ελάτεια 0 – 1 Αμπελόκηποι
Αμυγδαλή 3 – 0 Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Αετός Αετολόφου

5η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 Χαραυγή
Ομορφοχώρι 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Αμπελόκηποι 0 – 0 Τοξότης Λάρισας
Στόμιο 1 – 0 Αμυγδαλή
Αετόλοφος 1 – 3 Ελάτεια

6η Αγωνιστική

Ελάτεια 3 – 1 Ομορφοχώρι
Αμυγδαλή 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Τοξότης Λάρισας 3 – 0 Αετόλοφος
Χαραυγή 1 – 8 Στόμιο
Αμπελόκηποι 5 – 1 Μαρίνος Αντύπας

7η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Αμυγδαλή 0 – 1 Ελάτεια
Στόμιο 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Αετόλοφος 0 – 4 Αμπελόκηποι
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Χαραυγή

8η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 4 Αετόλοφος
Τοξότης Λάρισας 3 – 2 Αμυγδαλή
Χαραυγή 0 – 5 Ελάτεια
Αμπελόκηποι 5 – 0 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Στόμιο

9η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Ελάτεια 3 – 0 Στόμιο
Αμυγδαλή 0 – 3 Αμπελόκηποι
Χαραυγή 1 – 7 Τοξότης Λάρισας
Αετόλοφος 1 – 0 Ομορφοχώρι

10η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Ελάτεια
Αετόλοφος 1 – 3 Αμυγδαλή
Αμπελόκηποι 7 – 0 Χαραυγή
Ομορφοχώρι 4 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Στόμιο 3 – 0 Τοξότης Λάρισας

11η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 3 – 0 α.α. Νεό Περιβόλι
Αμυγδαλή 4 – 0 Ομορφοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 0 – 5 Ελάτεια
Χαραυγή 2 – 6 Αετόλοφος
Αμπελόκηποι 0 – 0 Στόμιο

12η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Αμπελόκηποι
Αμυγδαλή 4 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Ελάτεια 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Ομορφοχώρι 8 – 2 Χαραυγή
Αετόλοφος 1 – 1 Στόμιο

13η Αγωνιστική

Αετόλοφος 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Χαραυγή 4 – 6 Αμυγδαλή
Στόμιο 5 – 0 Ομορφοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Τοξότης Λάρισας
Αμπελόκηποι 0 – 1 Ελάτεια

14η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Ομορφοχώρι
Χαραυγή 1 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Αμπελόκηποι
Αμυγδαλή 0 – 2 Στόμιο
Ελάτεια 1 – 0 Αετόλοφος

15η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Αμυγδαλή
Ομορφοχώρι 0 – 2 Ελάτεια
Αετόλοφος 3 – 0 Τοξότης Λάρισας
Στόμιο 9 – 1 Χαραυγή
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Αμπελόκηποι

16η Αγωνιστική

Χαραυγή 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Τοξότης Λάρισας 1 – 0 Ομορφοχώρι
Ελάτεια 2 – 0 Αμυγδαλή
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Στόμιο
Αμπελόκηποι 3 – 0 Αετόλοφος

17η Αγωνιστική

Στόμιο 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 4 – 3 Μαρίνος Αντύπας
Αμυγδαλή 5 – 2 Τοξότης Λάρισας
Ελάτεια 10 – 1 Χαραυγή
Ομορφοχώρι 3 – 1 Αμπελόκηποι

18η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Μαρίνος Αντύπας
Στόμιο 1 – 1 Ελάτεια
Αμπελόκηποι 3 – 1 Αμυγδαλή
Τοξότης Λάρισας 3 – 1 Χαραυγή
Ομορφοχώρι 5 – 1 Αετόλοφος

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Μαχητής Τερψιθέας      46 – 14   37
2. Βούναινα      40 – 19   36

————-ΑΝΟΔΟΣ————-

3. Διογένης      34 – 14   33
4. Βασιλί      27 – 13   31
5. Αρμένιο      39 – 20   27
6. Ζάππειο      36 – 39   17
7. Ακαδημία Φαρσάλων      23 – 46   11
8. Μυραϊκός      20 – 38   11

* Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Βασιλί 5 – 0 Κρήνη
Αρμένιο 3 – 0 Μυραϊκός
Βούναινα 3 – 1 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Μαχητής Τερψιθέας
Ρεπό Διογένης

2η Αγωνιστική

Μυραϊκός 0 – 1 Βούναινα
Διογένης 1 – 1 Αρμένιο
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 0 α.α. Κρήνη
Ζάππειο 1 – 2 Βασιλί
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Αρμένιο 2 – 3 Βούναινα
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 2 Διογένης
Βασιλί 2 – 0 Μυραϊκός
Μαχητής Τερψιθέας 2 – 0 Ζάππειο
Ρεπό Κρήνη

4η Αγωνιστική

Μυραϊκός 1 – 4 Μαχητής Τερψιθέας
Διογένης 5 – 0 Κρήνη
Βούναινα 1 – 1 Βασιλί
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Αρμένιο
Ρεπό Ζάππειο

5η Αγωνιστική

Αρμένιο 3 – 0 Βασιλί
Κρήνη 2 – 6 Ακαδημία Φαρσάλων
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 1 Βούναινα
Ζάππειο 0 – 1 Διογένης
Ρεπό Μυραϊκός

6η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 1 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 1 Ζάππειο
Βασιλί 2 – 2 Μαχητής Τερψιθέας
Κρήνη 1 – 8 Αρμένιο
Ρεπό Βούναινα

7η Αγωνιστική

Μυραϊκός 4 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Βούναινα 1 – 1 Διογένης
Μαχητής Τερψιθέας 1 – 1 Αρμένιο
Ζάππειο 9 – 1 Κρήνη
Ρεπό Βασιλί

8η Αγωνιστική

Αρμένιο 2 – 2 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Βούναινα
Βασιλί 1 – 1 Διογένης
Κρήνη 0 – 3 α.α. Μυραϊκός
Ρεπό Μαχητής Τερψιθέας

9η Αγωνιστική

Μαχητής Τερψιθέας 4 – 4 Διογένης
Βούναινα 3 – 0 α.α. Κρήνη
Βασιλί 2 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Ζάππειο 4 – 2 Μυραϊκός
Ρεπό Αρμένιο

10η Αγωνιστική

Μυραϊκός 1 – 4 Αρμένιο
Ζάππειο 3 – 4 Βούναινα
Μαχητής Τερψιθέας 5 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Κρήνη 0 – 3 α.α. Βασιλί
Ρεπό Διογένης

11η Αγωνιστική

Κρήνη 0 – 3 α.α. Μαχητής Τερψιθέας
Βασιλί 2 – 0 Ζάππειο
Αρμένιο 2 – 0 Διογένης
Βούναινα 4 – 1 Μυραϊκός
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

12η Αγωνιστική

Βούναινα 2 – 1 Αρμένιο
Διογένης 5 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 0 – 1 Βασιλί
Ζάππειο 1 – 6 Μαχητής Τερψιθέας
Ρεπό Κρήνη

13η Αγωνιστική

Μαχητής Τερψιθέας 3 – 0 Μυραϊκός
Βασιλί 0 – 1 Βούναινα
Αρμένιο 2 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Νίκη Κρήνης 0 – 3 α.α. Διογένης
Ρεπό Ζάππειο

14η Αγωνιστική

Βασιλί 3 – 1 Αρμένιο
Βούναινα 1 – 1 Μαχητής Τερψιθέας
Διογένης 5 – 1 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Κρήνη
Ρεπό Μυραϊκός

15η Αγωνιστική

Μυραϊκός 0 – 2 Διογένης
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 0 Βασιλί
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 1 Ζάππειο
Αρμένιο 3 – 0 α.α. Κρήνη
Ρεπό Βούναινα

16η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 1 Μυραϊκός
Διογένης 2 – 1 Βούναινα
Αρμένιο 0 – 2 Μαχητής Τερψιθέας
Κρήνη 0 – 3 α.α. Ζάππειο
Ρεπό Βασιλί

17η Αγωνιστική

Ζάππειο 4 – 2 Αρμένιο
Βούναινα 7 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Διογένης 0 – 0 Βασιλί
Μυραϊκός 3 – 0 α.α. Κρήνη
Ρεπό Μαχητής Τερψιθέας

18η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 3 Βασιλί
Μυραϊκός 3 – 5 Ζάππειο
Διογένης 2 – 0 Μαχητής Τερψιθέας
Κρήνη 0 – 3 α.α. Βούναινα
Ρεπό Αρμένιο