Γ’ ΕΠΣ Λάρισας 2021 – 2022

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (7η Αγωνιστική)

1. Ακαδημία Ελασσόνας      22 – 6   15 *
2. Ομόνοια      18 – 5   15 *
3. Καρυά      20 – 11   12
4. Μεγ. Ελευθεροχώρι      14 – 13   10 *
5. Συκέα      13 – 10   10 *
6. Ακαδημία Τυρνάβου      12 – 13   8 *
7. Λάρισα ’88      12 – 13   8 *
8. Καλύβια      8 – 21   3 *

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 5 Ακαδημία Ελασσόνας
Συκέα 2 – 3 Λάρισα ’88
Καλύβια 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 1 Καρυά
Ρεπό Ομόνοια

2η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Καλύβια
Ομόνοια 6 – 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καρυά 5 – 1 Λάρισα ’88
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 2 Συκέα
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

3η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 5 Καλύβια
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 Ομόνοια
Συκέα 0 – 2 Ακαδημία Ελασσόνας
Καρυά 2 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Λάρισα ’88

4η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 Καρυά
Ομόνοια 1 – 0 Λάρισα ’88
Καλύβια 2 – 3 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

5η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Συκέα
Λάρισα ’88 2 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 8 – 0 Καλύβια
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 1 Ομόνοια
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

6η Αγωνιστική

Ομόνοια 4 – 3 Ακαδημία Ελασσόνας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 4 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Συκέα 3 – 2 Καρυά
Λάρισα ’88 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ρεπό Καλύβια

7η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 6 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 3 Λάρισα ’88
Καρυά 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 0 – 3 Ομόνοια
Ρεπό Συκέα

8η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 3 α.α. Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 08/01 Καλύβια
Συκέα 08/01 Ομόνοια
Λάρισα ’88 08/01 Ακαδημία Ελασσόνας
Ρεπό Καρυά

9η Αγωνιστική

Ομόνοια 16/01 Καρυά
Καλύβια 16/01 Λάρισα ’88
Συκέα 16/01 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 16/01 Ακαδημία Ελασσόνας
Ρεπό Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

10η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ακαδημία Τυρνάβου /01 Καλύβια
Καρυά /01 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Λάρισα ’88 /01 Συκέα
Ρεπό Ομόνοια

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (7η Αγωνιστική)

1. Στόμιο      23 – 10   18
2. Ελάτεια      15 – 3   18
3. Αμπελόκηποι      18 – 5   16
4. Αμυγδαλή      14 – 7   15
5. Τοξότης Λάρισας      11 – 7   10
6. Αετόλοφος      16 – 15   9
7. Μαρίνος Αντύπας      9 – 16   6
8. Χαραυγή      6 – 24   6
9. Ομορφοχώρι      8 – 12   6

* Ο Αστήρ Ν. Περιβολίου έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 1 Ομορφοχώρι
Ελάτεια 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Αμυγδαλή 3 – 2 Αετός Αετολόφου
Τοξότης Λάρισας 3 – 4 Στόμιο
Χαραυγή 0 – 3 Αμπελόκηποι

2η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 2 Αμυγδαλή
Ελάτεια 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Στόμιο 4 – 2 Αμπελόκηποι
Αετός Αετολόφου 7 – 1 Χαραυγή
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Τοξότης Λάρισας

3η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 2 – 3 Αμυγδαλή
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Ελάτεια
Χαραυγή 1 – 0 Ομορφοχώρι
Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Στόμιο 1 – 3 Αετός Αετολόφου

4η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 3 Στόμιο
Ελάτεια 0 – 1 Αμπελόκηποι
Αμυγδαλή 3 – 0 Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Αετός Αετολόφου

5η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 Χαραυγή
Ομορφοχώρι 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Αμπελόκηποι 0 – 0 Τοξότης Λάρισας
Στόμιο 1 – 0 Αμυγδαλή
Αετόλοφος 1 – 3 Ελάτεια

6η Αγωνιστική

Ελάτεια 3 – 1 Ομορφοχώρι
Αμυγδαλή 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Τοξότης Λάρισας 3 – 0 Αετόλοφος
Χαραυγή 1 – 8 Στόμιο
Αμπελόκηποι 5 – 1 Μαρίνος Αντύπας

7η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Αμυγδαλή 0 – 1 Ελάτεια
Στόμιο 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Αετόλοφος 0 – 4 Αμπελόκηποι
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Χαραυγή

8η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 09/01 Αετόλοφος
Τοξότης Λάρισας 09/01 Αμυγδαλή
Χαραυγή 09/01 Ελάτεια
Αμπελόκηποι 09/01 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Στόμιο

9η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Νέο Περιβόλι
Ελάτεια 15/01 Στόμιο
Αμυγδαλή 15/01 Αμπελόκηποι
Χαραυγή 15/01 Τοξότης Λάρισας
Αετόλοφος 15/01 Ομορφοχώρι

10η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι /01 Μαρίνος Αντύπας
Νέο Περιβόλι 0 – 3 α.α. Ελάτεια
Αετόλοφος /01 Αμυγδαλή
Στόμιο /01 Τοξότης Λάρισας
Αμπελόκηποι /01 Χαραυγή

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (8η Αγωνιστική)

1. Μαχητής Τερψιθέας      19 – 6   17 *
2. Αρμένιο      24 – 8   15
3. Βούναινα      14 – 9   14 *
4. Διογένης      12 – 5   13 *
5. Βασιλί      13 – 8   12 *
6. Μυραϊκός      9 – 14   7 *
7. Ζάππειο      14 – 12   5 *
8. Ακαδημία Φαρσάλων      13 – 21   4 *
9. Νίκη Κρήνης      4 – 39   0 *

* Έχει κάνει ρεπό.

1η Αγωνιστική

Βασιλί 5 – 0 Κρήνη
Αρμένιο 3 – 0 Μυραϊκός
Βούναινα 3 – 1 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Μαχητής Τερψιθέας
Ρεπό Διογένης

2η Αγωνιστική

Μυραϊκός 0 – 1 Βούναινα
Διογένης 1 – 1 Αρμένιο
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 0 α.α. Κρήνη
Ζάππειο 1 – 2 Βασιλί
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Αρμένιο 2 – 3 Βούναινα
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 2 Διογένης
Βασιλί 2 – 0 Μυραϊκός
Μαχητής Τερψιθέας 2 – 0 Ζάππειο
Ρεπό Κρήνη

4η Αγωνιστική

Μυραϊκός 1 – 4 Μαχητής Τερψιθέας
Διογένης 5 – 0 Κρήνη
Βούναινα 1 – 1 Βασιλί
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Αρμένιο
Ρεπό Ζάππειο

5η Αγωνιστική

Αρμένιο 3 – 0 Βασιλί
Κρήνη 2 – 6 Ακαδημία Φαρσάλων
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 1 Βούναινα
Ζάππειο 0 – 1 Διογένης
Ρεπό Μυραϊκός

6η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 1 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 1 Ζάππειο
Βασιλί 2 – 2 Μαχητής Τερψιθέας
Κρήνη 1 – 8 Αρμένιο
Ρεπό Βούναινα

7η Αγωνιστική

Μυραϊκός 4 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Βούναινα 1 – 1 Διογένης
Μαχητής Τερψιθέας 1 – 1 Αρμένιο
Ζάππειο 9 – 1 Κρήνη
Ρεπό Βασιλί

8η Αγωνιστική

Αρμένιο 2 – 2 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Βούναινα
Βασιλί 1 – 1 Διογένης
Κρήνη 0 – 3 α.α. Μυραϊκός
Ρεπό Μαχητής Τερψιθέας

9η Αγωνιστική

Διογένης 08/01 Μαχητής Τερψιθέας
Βούναινα 08/01 Κρήνη
Βασιλί 08/01 Ακαδημία Φαρσάλων
Ζάππειο 08/01 Μυραϊκός
Ρεπό Αρμένιο

10η Αγωνιστική

Μυραϊκός 16/01 Αρμένιο
Ζάππειο 16/01 Βούναινα
Μαχητής Τερψιθέας 16/01 Ακαδημία Φαρσάλων
Κρήνη 16/01 Βασιλί
Ρεπό Διογένης