Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 2ης φάσης

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Πιο συγκεκριμένα, το Σάββατο θα γίνουν οι αναμετρήσεις: Παναγρινιακός-ΠΟ Ελασσόνας, Μακεδονικός-ΑΟ Υπάτου, Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης, Θησέας Αγριάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ερμής Μελιγούς. Επίσης, άλλαξε η ώρα διεξαγωγής από 16:00 σε 15:00 στους εξής αγώνες: Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης, Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων και Άγιος Νικόλαος-Πανελευσινιακός.

Κυριακή 12/9 – 16:00
1ος όμιλος

ΦΣ Κοζάνη – Πανδραμαϊκός
Διαιτητής: Πέτσας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Σκούτας (Χαλκιδικής), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Εδεσσαϊκός – Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χατζηβασιλείου, Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Γεροβασίλης (Πέλλας)

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Διαιτητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)
Βοηθοί: Παστίδης, Σιαμάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Ναλμπάντης (Κιλκίς)

Παναγρινιακός – ΠΟ Ελασσόνας (Σάββατο 11/9 – 16:00)
Διαιτητής: Σαφαρίκας (Αχαΐας)
Βοηθοί: Ζούλης (Αχαΐας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)
Παρατηρητής: Στυλιαράς (Αιτ/νίας)

Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κώστογλου, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)
Παρατηρητής: Μερκενίδης (Μακεδονίας)

Μακεδονικός – ΑΟ Υπάτου (Σάββατο 11/9 – 16:00)
Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)
Βοηθοί: Σηπάκης, Βλαδίκας (Πέλλας)
Παρατηρητής: Μπάρας (Μακεδονίας)

ΠΟ Φήκης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαιτητής: Κολορίζος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Σακκάς (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κόκκαλης (Τρικάλων)

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΕ Λευκίμμης (Σάββατο 11/9 – 15:00)
Διαιτητής: Χατζηπαναγιώτου (Ηπείρου)
Βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Σίσκας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Σαράφογλου (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Αλεξανδρούπολη FC – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Διαιτητής: Τσιλίκας (Καβάλας)
Βοηθοί: Ζαχαρίας, Δεδονάκης (Καβάλας)
Παρατηρητής: Ανδρούτσος (Έβρου)

Θησέας Αγριάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας (Σάββατο 11/9 – 16:00)
Διαιτητής: Κεχαγιάς (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Λεωνίδας, Μπάλας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Βαλιώτης (Λάρισας)

2ος όμιλος
Γιούχτας – Αήττητος Σπάτων (15:00)
Διαιτητής: Τρίγκας (Χανίων)
Βοηθοί: Μαυρεδάκης, Μαρκετάκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Ιωαννίδης (Ηρακλείου)

Εθνικός – Κερατσίνι
Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Παύλος (Δυτ. Αττικής), Σούζας (Αιτ/νίας)
Παρατηρητής: Μιχαΐλίδης (Αθηνών)

ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Ρουφ
Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Γκουριώτης, Τούμπας (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Αίας Σαλαμίνας – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Μητράκος, Γκούντας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τζωρτζάκος (Δυτ. Αττικής)

Αταλάντη – Νέα Αρτάκη
Διαιτητής: Παναγιωτάρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουλοχέρης, Σοφίας (Ανατ. Αττικής)
Παρατηρητής: Δουδούμης (Φθιώτιδας)

Προοδευτική – Άρης Σκάλας
Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Λυκομήτρος (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Ρώσση (Αθηνών0

Ατσαλένιος – Ηλιούπολη
Διαιτητής: Μόσχου (Λασιθίου)
Βοηθοί: Καφεσάκης, Κοκοτάκης (Λασιθίου)
Παρατηρητής: Γαρεφαλλάκης (Ηρακλείου)

Άρης Σούδας – Χαραυγιακός
Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Σφακιανάκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Δεδότσης (Χανίων)

Άγιος Νικόλαος – Πανελευσινιακός (15:00)
Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Βαρβαντάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Λιάγχος (Λασιθίου)

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ερμής Μελιγούς (Σάββατο 11/9 – 16:00)
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Κλεπετσάνης, Οικονόμου (Κορινθίας)
Παρατηρητής: Τριανταφύλλης (Αχαΐας)