Οι διαιτητές για Φοίνικα και Αστέρα

Έγινε γνωστό το ακριβές πρόγραμμα των αγώνων των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής, που θα διεξαχθούν την Κυριακή (25/11).

Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης ενημερώνει τόσο για την ώρα έναρξης των αναμετρήσεων της Γ’ Εθνικής, που είναι στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής, όσο και για τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα τις διευθύνουν. Αναλυτικά…

1ος Όμιλος Βορρά
Αγ. Θωμά Λάρ. 18.00 Φοίνιξ Λάρισας – Τιτάνες Παλαμά Πολυχρονιάδης, Μοσχοτόγλου (Βαρνάς)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αργοναύτης – Αετός Κιλκίς Αγορογιάννης, Καρακώστας (Ζεκερίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ. – Βυζαντινός Κ. Ταρενίδης, Ελευθεριάδης (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ. – Διόσκουροι Κοζ. Δεληγιαννίδης, Τζιβελεκίδου (Βόντζας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αστέρας Λάρ. Τσιομπάνος, Γαζέτας (Στάθη)
Άργους Ορεστικό 18.00 Άργος Ορεστικό – Φο Αριδαίας Δαμίγος, Χ. Παπαδόπουλος (Μπαταούλα)

2ος Όμιλος Βορρά
Σιθωνίας 18.00 ΑΟΚ Ν. Μαρμαρά – Τιτάνες Δράμας Τσούλης, Μουντζούρης (Βαφείδης)
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00 Αναγέννηση Φλ. – Μακάμπη Τσιρτσιμάλης, Τσοκόλης (Σκούλος)
ΧΑΝΘ 18.00 ΧΑΝΘ – Κομοτηνή Αργυρού, Παργιανόπουλος (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού – Μαντουλίδης Ρούκας, Ντούρας (Γιαβρής)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα – Απόλλων Καλ. Παπαγεωργίου, Παπαγερίδης (Ασλανίδης)
Ν. Τρίγλιας 18.00 Ευρώπης Πευκ. – Μακεδονικός Τσουμαχίδης, Ζαχαρής (Παπαγεωργίου)

1ος Όμιλος Νότου
Αρχ. Ολυμπίας 17.00 Ολυμπιονίκης – Καλαμάτα 1980 Τεφτίκης, Ηλ. Χρηστίδης (Ρόζης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο – Κεραυνός Αιγ. Παπανικολάου (Αθ), Καρδάρης (Αθανασίου)
Κ.Γ. Παναγούλας 14.30 ΑΓΕ Ζακύνθου – Ποσειδών Λουτρ. Παπαφωτίου, Τσαρούχα (Κωστής)
Σαλπέα 17.00 Εθνικός – Πόλις Καλλιθέας Καραβίτης, Μπούκας (Τσίχλας)
Γαλατσίου 17.00 Γαλάτσι – Χαλάνδρι Παυλόπουλος, Μαγκουνής (Μπουρνάς)
Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι – Νίκη Αμαρουσίου Α. Σπυρόπουλος, Μαμασούκα (Κόκκορης)

2ος Όμιλος Νότου
Πυθαγόρειο 12.00 Πολυκράτης – Κορωπίου Μπλέτσας, Ντάνος (Βογιατζής)
Ιεράπετρα 14.00 Ιεράπετρα – Παπάγου Μπανασάκης, Κώτσου (Τζωρτζάκης)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη – Μίλων Πολυχρόνης, Καλαϊτζάκης (Δημητριάδης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν. – Λιβαδειά Εμ. Πιτσίλκας, Μαντήλας (Ευστρατίου)
Μυτιλήνης 12.00 Παπάδος Γέρας – ΈξωΠαναγίτσα Χαλ. Μελής, Φασόλης (Καπέλη)