Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών στη Super League 2

Έγιναν γνωστές οι ημερομηνίες των αγωνιστικών της Super League 2 2021 – 22.

Βόρειος Όμιλος

1η (17/10) 16η (20/1)
Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Βέροια
Πιερικός – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής – Αν. Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

2η (24/10) 17η (6/2)
Βέροια – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

3η (31/10) 18η (13/2)
Ολυμπιακός Β – Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Βέροια

4η (7/11) 19η (20/2)
ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Βέροια
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας

5η (14/11) 20ή (27/2)
Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας
Πιερικός – Ξάνθη
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Ηρακλής – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
Βέροια – ΠΑΟΚ Β

6η (21/11) 21η (6/3)
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΠΑΟΚ Β – Θεσπρωτός
Ηρακλής – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

7η (28/11) 22η (13/3)
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Ηρακλής
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β
Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια – Αν. Καρδίτσας

8η (5/12) 23η (20/3)
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Βέροια
Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Ηρακλής – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Πιερικός
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

9η (12/12) 24η (27/3)
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Πιερικός – Ηρακλής
ΑΕΛ – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Ξάνθη
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

10η (19/12) 25η (30/3)
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
Πανσερραϊκός – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

11η (29/12) 26η (3/4)
Ολυμπιακός Β – Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Πιερικός – ΑΕΛ
Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Βέροια – Νίκη Βόλου

12η (5/1) 27η (10/4)
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Ηρακλής – Βέροια
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Πιερικός – Τρίκαλα
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας

13η (9/1) 28η (17/4)
Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Τρίκαλα – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός – Ηρακλής
Βέροια – Απόλλων Πόντου

14η (16/1) 29η (27/4)
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

15η (23/1) 30ή (1/5)
Ολυμπιακός Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Βέροια – Πιερικός