Ο Σέζος στο καθοριστικό ντέρμπι της Ριζούπολης

Ο Θανάσης Σέζος από την Ένωση του Κιλκίς είναι ο εκλεκτός της ΚΕΔ να διευθύνει το ντέρμπι της 34ης αγωνιστικής της Football League μεταξύ του Απόλλωνα και της ΑΕΛ στη Ριζούπολη.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 34ης αγωνιστικής:

Κυριακή 14 Απριλίου

Καλλονή – Καβάλα (16:00)
Διαιτητής: Σωσώνης Ιωάννης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γιαννουγλίδης Μανώλης (Αθηνών), Δόσκορης Χρήστος (Φθιώτιδας)
4ος διαιτητής: Σφακιανάκης Ιωσήφ (Αθηνών)
Παρατηρητής: Ζήσης Ανδρέας (Κορινθίας)

Παναιτωλικός – Παναχαϊκή (16:00)
Διαιτητής: Γκράνας Χρήστος (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης Αναστάσιος (Ξάνθης), Εμπλιούκ Ηλίας (Ξάνθης)
4ος διαιτητής: Τίκας Ευάγγελος (Ευρυτανίας)
Παρατηρητής: Ρουμπάνης Νίκος (Ηλείας)

Ηρακλής – Βύζας Μεγάρων (16:00)
Διαιτητής: Σημαιάκης Απόστολος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος Ιωάννης (Ημαθίας), Πατσιόπουλος Θωμάς (Δωδεκανήσου)
4ος διαιτητής: Μαλούτας Δημήτρης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Φασούλας Γιώργος (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Βόλου – Θρασύβουλος (16:00)
Διαιτητής: Καραλιόλιος Ανδρέας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Δουδούμης Ανέστης (Φθιώτιδας), Κουρέντας Ευθύμης (Τρικάλων)
4ος διαιτητής: Μπλούνας Γιάννης (Φθιώτιδας)
Παρατηρητής: Φλωράκης Κωνσταντίνος (Φωκίδας)

Πιερικός – Φωκικός (16:00)
Διαιτητής: Γρατσάνης Ευάγγελος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Βαφειάδης Δημήτρης (Καρδίτσας), Νιώτη Ανδρονίκη (Τρικάλων)
4ος διαιτητής: Αγγελάκης Άγγελος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Σηπάκης Ευάγγελος (Πέλλας)

Ηρακλής Ψαχνών – Καλλιθέα (16:00)
Διαιτητής: Πουλημάς Νίκος (Κέρκυρα)
Βοηθοί: Μπετσόγλου Γιάννης (Κορινθίας), Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης (Κορινθίας)
4ος διαιτητής: Νεοφυτιάδης Ιωάννης (Κορινθίας)
Παρατηρητής: Τηλιγάδας Σωτήρης (Αχαΐας)

Εθνικός Γαζώρου – Δόξα Δράμας (17:00)
Διαιτητής: Βάτσιος Αριστείδης (Δ. Αττικής)
Βοηθοί: Καραβασίλης Βασίλης (Καβάλας), Λάζρης Γιώργος (Καβάλας)
4ος διαιτητής: Κιοτζένης Ευάγγελος (Καβάλας)
Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος Λουκάς (Μακεδονίας)

Δευτέρα 15 Απριλίου

Αν. Γιαννιτσών – Νίκη Βόλου (16:00)
Διαιτητής: Μαστάκας Γιώργος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας Πέτρος (Μακεδονίας), Τσαϊτάρη Νεκταρία (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Παπαδόπουλος Ιωάννης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ευθυμιάδης Ιωακείμ (Δράμας)

Εργοτέλης – Πανσερραϊκός (16:00)
Διαιτητής: Παπαγεωργίου Νίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Δόσης Μιχάλης (Αθηνών), Κοσμάς Κωνσταντίνος (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Μπινιχάκης Ιωάννης (Λασιθίου)
Παρατηρητής: Αραμπόπουλος Δημήτρης (Φθιώτιδας)

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ (19:00)
Διαιτητής: Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ναλμπάντης Τριαντάφυλλος (Κιλκίς), Πεντζερέτζης Χρήστος (Κιλκίς)
4ος διαιτητής: Χατζής Γεώργιος (Δ. Αττικής)
Παρατηρητής: Πορφύρης Ιωάννης (Αρκαδίας)