Β’ ΕΠΣ Λάρισας 2022 – 2023

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία

1.
2.
3. 
4.
5. 
6. 
7. 
8.
9.
10.
11.

1η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ 24/09 Στόμιο
Ακαδημία Τυρνάβου 24/09 Δρυμός
Βαλανίδα 24/09 Διογένης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 24/09 Αργυροπούλι
Αναγέννηση Ολύμπου 25/09 Αμπελωνιακός
Ελάτεια 25/09 Αμπελόκηποι
Ιπποκράτης 25/09 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό ΠΑΟΛ Αβέρωφ

2η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ ΑΠΟΕΛ
Στόμιο -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Δρυμός -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Διογένης -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Αργυροπούλι -/ Ελάτεια
Αμπελωνιακός -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αμπελόκηποι -/ Ιπποκράτης
Ρεπό Βαλανίδα

3η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Στόμιο
Ελάτεια -/ Δρυμός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Διογένης
Ιπποκράτης -/ Αργυροπούλι
Αμπελωνιακός -/ Αμπελόκηποι
Ρεπό Αναγέννηση Ολύμπου

4η Αγωνιστική

Βαλανίδα -/ ΑΠΟΕΛ
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Στόμιο -/ Ελάτεια
Δρυμός -/ Ιπποκράτης
Διογένης -/ Αμπελόκηποι
Αργυροπούλι -/ Αμπελωνιακός
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Βαλανίδα
Ελάτεια -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ιπποκράτης -/ Στόμιο
Αμπελωνιακός -/ Δρυμός
Διογένης -/ Αργυροπούλι
Ρεπό Αμπελόκηποι

6η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου -/ ΑΠΟΕΛ
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Ελάτεια
Βαλανίδα -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Ιπποκράτης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αμπελόκηποι
Στόμιο -/ Αμπελωνιακός
Δρυμός -/ Διογένης
Ρεπό Αργυροπούλι

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Ελάτεια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Ιπποκράτης -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμπελόκηποι -/ Βαλανίδα
Αμπελωνιακός -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αργυροπούλι -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Διογένης -/ Στόμιο
Ρεπό Δρυμός

8η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ ΑΠΟΕΛ
Ελάτεια -/ Ιπποκράτης
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Αμπελόκηποι
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Αμπελωνιακός
Βαλανίδα -/ Αργυροπούλι
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Διογένης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Δρυμός
Ρεπό Στόμιο

9η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αμπελωνιακός -/ Ελάτεια
Αργυροπούλι -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Διογένης -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δρυμός -/ Βαλανίδα
Στόμιο -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

10η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι -/ ΑΠΟΕΛ
Ιπποκράτης -/ Αμπελωνιακός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Αργυροπούλι
Ελάτεια -/ Διογένης
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Δρυμός
Βαλανίδα -/ Στόμιο
Ακαδημία Τυρνάβου -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ρεπό Αστραπή Ν. Πολιτείας

11η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αμπελωνιακός
Αργυροπούλι -/ Αμπελόκηποι
Διογένης -/ Ιπποκράτης
Δρυμός -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Στόμιο -/ Αναγέννηση Ολύμπου
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Βαλανίδα
Ρεπό Ελάτεια

12η Αγωνιστική

Αργυροπούλι -/ ΑΠΟΕΛ
Αμπελωνιακός -/ Διογένης
Αμπελόκηποι -/ Δρυμός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Στόμιο
Ελάτεια -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Βαλανίδα
Ρεπό Ιπποκράτης

13η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Διογένης
Δρυμός -/ Αργυροπούλι
Στόμιο -/ Αμπελόκηποι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Ιπποκράτης
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βαλανίδα -/ Ελάτεια
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Ρεπό Αμπελωνιακός

14η Αγωνιστική

Δρυμός -/ ΑΠΟΕΛ
Αργυροπούλι -/ Στόμιο
Αμπελωνιακός -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμπελόκηποι -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Ιπποκράτης -/ Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ελάτεια -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Ρεπό Διογένης

15η Αγωνιστική

Στόμιο -/ Δρυμός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Διογένης
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αργυροπούλι
Βαλανίδα -/ Αμπελωνιακός
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Αμπελόκηποι
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Ιπποκράτης
Ελάτεια -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό ΑΠΟΕΛ

16η Αγωνιστική

Στόμιο -/ ΑΠΟΕΛ
Δρυμός -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Διογένης -/ Βαλανίδα
Αργυροπούλι -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμπελωνιακός -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Αμπελόκηποι -/ Ελάτεια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Ιπποκράτης
Ρεπό ΠΑΟΛ Αβέρωφ

17η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Στόμιο
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Δρυμός
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Διογένης
Ελάτεια -/ Αργυροπούλι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Αμπελωνιακός
Ιπποκράτης -/ Αμπελόκηποι
Ρεπό Βαλανίδα

18η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου -/ ΑΠΟΕΛ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Βαλανίδα
Στόμιο -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δρυμός -/ Ελάτεια
Διογένης -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αργυροπούλι -/ Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι -/ Αμπελωνιακός
Ρεπό Αναγέννηση Ολύμπου

19η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Βαλανίδα
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αναγέννηση Ολύμπου -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ελάτεια -/ Στόμιο
Ιπποκράτης -/ Δρυμός
Αμπελόκηποι -/ Διογένης
Αμπελωνιακός -/ Αργυροπούλι
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

20η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Στόμιο -/ Ιπποκράτης
Δρυμός -/ Αμπελωνιακός
Αργυροπούλι -/ Διογένης
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ ΑΠΟΕΛ
Βαλανίδα -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Ελάτεια
Ρεπό Αμπελόκηποι

21η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Ελάτεια -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Βαλανίδα
Ιπποκράτης -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμπελωνιακός -/ Στόμιο
Διογένης -/ Δρυμός
Ρεπό Αργυροπούλι

22η Αγωνιστική

Ελάτεια -/ ΑΠΟΕΛ
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Ιπποκράητης
Βαλανίδα -/ Αμπελόκηποι
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αμπελωνιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αργυροπούλι
Στόμιο -/ Διογένης
Ρεπό Δρυμός

23η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ιπποκράτης -/ Ελάτεια
Αμπελόκηποι -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Αμπελωνιακός -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αργυροπούλι -/ Βαλανίδα
Διογένης -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Δρυμός -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ρεπό Στόμιο

24η Αγωνιστική

Ιπποκράτης -/ ΑΠΟΕΛ
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Αμπελόκηποι
Ελάτεια -/ Αμπελωνιακός
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Αργυροπούλι
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Διογένης
Βαλανίδα -/ Δρυμός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Στόμιο
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

25η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αμπελόκηποι
Αμπελωνιακός -/ Ιπποκράτης
Αργυροπούλι -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Διογένης -/ Ελάτεια
Δρυμός -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Στόμιο -/ Βαλανίδα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας

26η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός -/ ΑΠΟΕΛ
Αμπελόκηποι -/ Αργυροπούλι
Ιπποκράτης -/ Διογένης
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Δρυμός
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Στόμιο
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βαλανίδα -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Ελάτεια

27η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Αργυροπούλι
Διογένης -/ Αμπελωνιακός
Δρυμός -/ Αμπελόκηποι
Στόμιο -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Ελάτεια
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Βαλανίδα -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ρεπό Ιπποκράτης

28η Αγωνιστική

Διογένης -/ ΑΠΟΕΛ
Αργυροπούλι -/ Δρυμός
Αμπελόκηποι -/ Στόμιο
Ιπποκράτης -/ ΠΑΟ Αβέρωφ
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Ελάτεια -/ Βαλανίδα
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ρεπό -/ Αμπελωνιακός

29η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ -/ Δρυμός
Στόμιο -/ Αργυροπούλι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/ Αμπελωνιακός
Ακαδημία Τυρνάβου -/ Αμπελόκηποι
Βαλανίδα -/ Ιπποκράτης
Αστραπή Ν. Πολιτείας -/ Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αναγέννηση Ολύμπου -/ Ελάτεια
Ρεπό Διογένης

30η Αγωνιστική

Δρυμός -/ Στόμιο
Διογένης -/ ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αργυροπούλι -/ Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελωνιακός -/ Βαλανίδα
Αμπελόκηποι -/ Αστραπής Ν. Πολιτείας
Ιπποκράτης -/ Αναγέννηση Ολύμπου
Αναγέννηση Ευαγγελισμού -/ Ελάτεια
Ρεπό ΑΠΟΕΛ

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία

1.
2. 
3. 
4.
5. 
6. 
7. 
8.
9. 
10.
11.

1η Αγωνιστική

Βούναινα 24/09 Προμηθέας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 24/09 Αγ. Ανάργυροι
Χαλκιάδες 24/09 Γαλήνη
Ανθούπολη 24/09 Ομόνοια
Υπέρεια 25/09 Λαρισαϊκός
Αμπελιά 25/09 Πύρρος
Μαχητής Τερψιθέας 25/09 Γλαύκη
ΑΕΛ 25/09 Ελευθεραί

2η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Βούναινα
Προμηθέας -/ Χαλκιάδες
Αγ. Ανάργυροι -/ Ανθούπολη
Γαλήνη -/ Υπέρεια
Ομόνοια -/ Αμπελιά
Λαρισαϊκός -/ Μαχητής Τερψιθέας
Πύρρος -/ Ελευθεραί
Γλαύκη -/ ΑΕΛ

3η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Χαλκιάδες
Ανθούπολη -/ Φιλοκτήςη Μελιβοίας
Υπέρεια -/ Προμηθέας
Αμπελιά -/ Αγ. Ανάργυροι
Μαχητής Τερψιθέας -/ Γαλήνη
Ελευθεραί -/ Ομόνοια
ΑΕΛ -/ Λαρισαϊκός
Πύρρος -/ Γλαύκη

4η Αγωνιστική

Ανθούπολη -/ Βούναινα
Χαλκιάδες -/ Υπέρεια
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Αμπελιά
Προμηθέας -/ Μαχητής Τερψιθέας
Αγ. Ανάργυροι -/ Ελευθεραί
Γαλήνη -/ ΑΕΛ
Ομόνοια -/ Γλαύκη
Λαρισαϊκός -/ Πύρρος

5η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Υπέρεια
Αμπελιά -/ Ανθούπολη
Μαχητής Τερψιθέας -/ Χαλκιάδες
Ελευθεραί -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΑΕΛ -/ Προμηθέας
Γλάυκη -/ Αγ. Ανάργυροι
Πύρρος -/ Γαλήνη
Ομόνοια -/ Λαρισαϊκός

6η Αγωνιστική

Αμπελιά -/ Βούναινα
Υπέρεια -/ Μαχητής Τερψιθέας
Ανθούπολη -/ Ελευθεραί
Χαλκιάδες -/ ΑΕΛ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Γλαύκη
Προμηθέας -/ Πύρρος
Αγ. Ανάργυροι -/ Λαρισαϊκός
Γαλήνη -/ Ομόνοια

7η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Μαχητής Τερψιθέας
Ελευθεραί -/ Αμπελιά
ΑΕΛ -/ Υπέρεια
Γλαύκη -/ Ανθούπολη
Πύρρος -/ Χαλκιάδες
Λαρισαϊκός -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ομόνοια -/ Προμηθέας
Αγ. Ανάργυροι -/ Γαλήνη

8η Αγωνιστική

Ελευθεραί -/ Βούναινα
Μαχητής Τερψιθέας -/ ΑΕΛ
Αμπελιά -/ Γλαύκη
Υπέρεια -/ Πύρρος
Ανθούπολη -/ Λαρισαϊκός
Χαλκιάδες -/ Ομόνοια
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Γαλήνη
Προμηθέας -/ Αγ. Ανάργυροι

9η Αγωνιστική

Βούναινα -/ ΑΕΛ
Γλαύκη -/ Ελευθεραί
Πύρρος -/ Μαχητής Τερψιθέας
Λαρισαϊκός -/ Αμπελιά
Ομόνοια -/ Υπέρεια
Γαλήνη -/ Ανθούπολη
Αγ. Ανάργυροι -/ Χαλκιάδες
Προμηθέας -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας

10η Αγωνιστική

Γλαύκη -/ Βούναινα
ΑΕΛ -/ Πύρρος
Ελευθεραί -/ Λαρισαϊκός
Μαχητής Τερψιθέας -/ Ομόνοια
Αμπελιά -/ Γαλήνη
Υπέρεια -/ Αγ. Ανάργυροι
Ανθούπολη -/ Προμηθέας
Χαλκιάδες -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας

11η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Πύρρος
Λαρισαϊκός -/ Γλαύκη
Ομόνοια -/ ΑΕΛ
Γαλήνη -/ Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι -/ Μαχητής Τερψιθέας
Προμηθέας -/ Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Υπέρεια
Χαλκιάδες -/ Ανθούπολη

12η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός -/ Βούναινα
Πύρρος -/ Ομόνοια
Γλαύκη -/ Γαλήνη
ΑΕΛ -/ Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί -/ Προμηθέας
Μαχητής Τερψιθέας -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά -/ Χαλκιάδες
Υπέρεια -/ Ανθούπολη

13η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Ομόνοια
Γαλήνη -/ Λαρισαϊκός
Αγ. Ανάργυροι -/ Πύρρος
Προμηθέας -/ Γλαύκη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ ΑΕΛ
Χαλκιάδες -/ Ελευθεραί
Ανθούπολη -/ Μαχητής Τερψιθέας
Υπέρεια -/ Αμπελιά

14η Αγωνιστική

Γαλήνη -/ Βούναινα
Ομόνοια -/ Αγ. Ανάργυροι
Λαρισαϊκός -/ Προμηθέας
Πύρρος -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γλαύκη -/ Χαλκιάδες
ΑΕΛ -/ Ανθούπολη
Ελευθεραί -/ Υπέρεια
Μαχητής Τερψιθέας -/ Αμπελιά

15η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Αγ. Ανάργυροι
Προμηθέας -/ Γαλήνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Ομόνοια
Χαλκιάδες -/ Λαρισαϊκός
Ανθούπολη -/ Πύρρος
Υπέρεια -/ Γλαύκη
Αμπελιά -/ ΑΕΛ
Μαχητής Τερψιθέας -/ Ελευθεραί

16η Αγωνιστική

Προμηθέας -/ Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γαλήνη -/ Χαλκιάδες
Ομόνοια -/ Ανθούπολη
Λαρισαϊκός -/ Υπέρεια
Πύρρος -/ Αμπελιά
Γλαύκη -/ Μαχητής Τερψιθέας
Ελευθεραί -/ ΑΕΛ

17η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Χαλκιάδες -/ Προμηθέας
Ανθούπολη -/ Αγ. Ανάργυροι
Υπέρεια -/ Γαλήνη
Αμπελιά -/ Ομόνοια
Μαχητής Τερψιθέας -/ Λαρισαϊκός
Ελευθεραί -/ Πύρρος
ΑΕΛ -/ Γλαύκη

18η Αγωνιστική

Χαλκιάδες -/ Βούναινα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Ανθούπολη
Προμηθέας -/ Υπέρεια
Αγ. Ανάργυροι -/ Αμπελιά
Γαλήνη -/ Μαχητής Τερψιθέας
Ομόνοια -/ Ελευθεραί
Λαρισαϊκός -/ ΑΕΛ
Γλαύκη -/ Πύρρος

19η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Ανθούπολη
Υπέρεια -/ Χαλκιάδες
Αμπελιά -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαχητής Τερψιθέας -/ Προμηθέας
Ελευθεραί -/ Αγ. Ανάργυροι
ΑΕΛ -/ Γαλήνη
Γλαύκη -/ Ομόνοια
Πύρρος -/ Λαρισαϊκός

20η Αγωνιστική

Υπέρεια -/ Βούναινα
Ανθούπολη -/ Αμπελιά
Χαλκιάδες -/ Μαχητής Τερψιθέας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Ελευθεραί
Προμηθέας -/ ΑΕΛ
Αγ. Ανάργυροι -/ Γλαύκη
Γαλήνη -/ Πύρρος
Λαρισαϊκός -/ Ομόνοια

21η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Αμπελιά
Μαχητής Τερψιθέας -/ Υπέρεια
Ελευθεραί -/ Ανθούπολη
ΑΕΛ -/ Χαλκιάδες
Γλαύκη -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πύρρος -/ Προμηθέας
Λαρισαϊκος -/ Αγ. Ανάργυροι
Ομόνοια -/ Γαλήνη

22η Αγωνιστική

Ανθούπολη -/ Γλαύκη
Χαλκιάδες -/ Πύρρος
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Λαρισαϊκός
Προμηθέας -/ Ομόνοια
Γαλήνη -/ Αγ. Ανάργυροι
Μαχητής Τερψιθέας -/ Βούναινα
Αμπελιά -/ Ελευθεραί
Υπέρεια -/ ΑΕΛ

23η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Ελευθεραί
ΑΕΛ -/ Μαχητής Τερψιθέας
Γλαύκη -/ Αμπελιά
Πύρρος -/ Υπέρεια
Λαρισαϊκός -/ Ανθούπολη
Ομόνοια -/ Χαλκιάδες
Γαλήνη -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αγ. Ανάργυροι -/ Προμηθέας

24η Αγωνιστική

ΑΕΛ -/ Βούναινα
Ελευθεραί -/ Γλαύκη
Μαχητής Τερψιθέας -/ Πύρρος
Αμπελιά -/ Λαρισαϊκός
Υπέρεια -/ Ομόνοια
Ανθούπολη -/ Γαλήνη
Χαλκιάδες -/ Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Προμηθέας

25η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Γλαύκη
Πύρρος -/ ΑΕΛ
Λαρισαϊκός -/ Ελευθεραί
Ομόνοια -/ Μαχητής Τερψιθέας
Γαλήνη -/ Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι -/ Υπέρεια
Προμηθέας -/ Ανθούπολη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Χαλκιάδες

26η Αγωνιστική

Πύρρος -/ Βούναινα
Γλαύκη -/ Λαρισαϊκός
ΑΕΛ -/ Ομόνοια
Ελευθεραί -/ Γαλήνη
Μαχητής Τερψιθέας -/ Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά -/ Προμηθέας
Υπέρεια -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ανθούπολη -/ Χαλκιάδες

27η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Λαρισαϊκός
Ομόνοια -/ Πύρρος
Γαλήνη -/ Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι -/ ΑΕΛ
Προμηθέας -/ Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Μαχητής Τερψιθέας
Χαλκιάδες -/ Αμπελιά
Ανθούπολη -/ Υπέρεια

28η Αγωνιστική

Ομόνοια -/ Βούναινα
Λαρισαϊκός -/ Γαλήνη
Πύρρος -/ Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη -/ Προμηθέας
ΑΕΛ -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί -/ Χαλκιάδες
Μαχητής Τερψιθέας -/ Ανθούπολη
Αμπελιά -/ Υπέρεια

29η Αγωνιστική

Βούναινα -/ Γαλήνη
Αγ. Ανάργυροι -/ Ομόνοια
Προμηθέας -/ Λαρισαϊκός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/ Πύρρος
Χαλκιάδες -/ Γλαύκη
Ανθούπολη -/ ΑΕΛ
Υπέρεια -/ Ελευθεραί
Αμπελιά -/ Μαχητής Τερψιθέας

30η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι -/ Βούναινα
Γαλήνη -/ Προμηθέας
Ομόνοια -/ Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Λαρισαϊκός -/ Χαλκιάδες
Πύρρος -/ Ανθούπολη
Γλαύκη -/ Υπέρεια
ΑΕΛ -/ Αμπελιά
Ελευθεραί -/ Μαχητής Τερψιθέας