Γ’ ΕΠΣ Λάρισας 2022 – 2023

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (10η Αγωνιστική)

1. Βερδικούσια      28 – 5   27 *
2. Λάρισα ’88     21 – 13   22
3. Χαραυγή     28 – 10   22 *

————ΑΝΟΔΟΣ————

4. Όλυμπος Καρυάς     16 – 11   19 *
5. Τοξότης Λάρισας      19 – 14   15 *
6. Δασοχώρι      11 – 11   14 *
7. Νεάπολη      15 – 16   11 *
8. Καλύβια     14 – 13   9 *
9. Μαρίνος Αντύπας    9 – 16   4 *
10. Α.Σ. Αβέρωφ      7 – 29   3 *

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Ο Ηρακλής Καλλιθέας αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 3 – 0 α.α. Καλλιθέα
Καλύβια 6 – 3 Α.Σ. Αβέρωφ
Τοξότης Λάρισας 4 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Όλυμπος Καρυάς 3 – 2 Νεάπολη
Χαραυγή 5 – 1 Δασοχώρι
Ρεπό Βερδικούσια

2η Αγωνιστική

Βερδικούσια 3 – 1 Λάρισα ’88
Καλλιθέα 0 – 3 α.α. Καλύβια
Α.Σ. Αβέρωφ 0 – 1 Όλυμπος Καρυάς
Μαρίνος Αντύπας 2 – 2 Χαραυγή
Δασοχώρι 0 – 0 Νεάπολη
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

3η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 2 – 1 Καλύβια
Τοξότης Λάρισας 0 – 3 Βερδικούσια
Όλυμπος Καρυάς 3 – 0 α.α. Καλλιθέα
Δασοχώρι 3 – 1 Α.Σ. Αβέρωφ
Νεάπολη 2 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό Χαραυγή

4η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Λάρισα ’88
Καλύβια 1 – 3 Όλυμπος Καρυάς
Βερδικούσια 3 – 1 Χαραυγή
Καλλιθέα 0 – 3 α.α. Δασοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Α.Σ. Αβέρωφ
Ρεπό Νεάπολη

5η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 3 – 0 Όλυμπος Καρυάς
Χαραυγή 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Δασοχώρι 1 – 0 Καλύβια
Νεάπολη 1 – 3 Βερδικούσια
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Καλλιθέα
Ρεπό Α.Σ. Αβέρωφ

6η Αγωνιστική

Χαραυγή 4 – 2 Λάρισα ’88
Τοξότης Λάρισας 3 – 2 Νεάπολη
Καλύβια 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Βερδικούσια 5 – 0 Α.Σ. Αβέρωφ
Καρυά 0 – 0 Δασοχώρι
Ρεπό Ηρακλής Καλλιθέας

7η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 1 – 0 Δασοχώρι
Νεάπολη 0 – 3 Χαραυγή
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Καρυά
Α.Σ. Αβέρωφ 2 – 4 Τοξότης Λάρισας
Ηρακλής Καλλιθέας 0 – 3 α.α. Βερδικούσια
Ρεπό Καλύβια

8η Αγωνιστική

Νεάπολη 3 – 3 Λάρισα ’88
Δασοχώρι 3 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Χαραυγή 6 – 0 Α.Σ. Αβέρωφ
Τοξότης Λάρισας 3 – 0 α.α. Ηρακλής Καλλιθέας
Καλύβια 1 – 2 Βερδικούσια
Ρεπό Όλυμπος Καρυάς

9η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 3 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Α.Σ. Αβέρωφ 0 – 2 Νεάπολη
Ηρακλής Καλλιθέας 0 – 3 α.α. Χαραυγή
Βερδικούσια 3 – 1 Όλυμπος Καρυάς
Καλύβια 0 – 2 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Ατρόμητος Δασοχωρίου

10η Αγωνιστική

Α.Σ. Αβέρωφ 0 – 2 Λάρισα ’88
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Ηρακλής Καλλιθέας
Δασοχώρι 0 – 3 Βερδικούσια
Χαραυγή 2 – 1 Καλύβια
Όλυμπος Καρυάς 3 – 2 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Μαρίνος Αντύπας

11η Αγωνιστική

Ηρακλής Καλλιθέας 0 – 3 α.α. Α.Σ. Αβέρωφ
Βερδικούσια 04/02 Μαρίνος Αντύπας
Καλύβια 04/02 Νεάπολη
Τοξότης Λάρισας 04/02 Δασοχώρι
Όλυμπος Καρυάς 04/02 Χαραυγή
Ρεπό Λάρισα ’88

12η Αγωνιστική

Ηρακλής Καλλιθέας 0 – 3 α.α. Λάρισα ’88
Α.Σ. Αβέρωφ 12/02 Καλύβια
Μαρίνος Αντύπας 12/02 Τοξότης Λάρισας
Νεάπολη 12/02 Όλυμπος Καρυάς
Δασοχώρι 12/02 Χαραυγή
Ρεπό Βερδικούσια

13η Αγωνιστική

Καλύβια 3 – 0 α.α. Ηρακλής Καλλιθέας
Λάρισα ’88 18/02 Βερδικούσια
Χαραυγή 18/02 Μαρίνοας Αντύπας
Νεάπολη 18/02 Δασοχώρι
Καρυά 19/02 Α.Σ. Αβέρωφ
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

14η Αγωνιστική

Μύτικας Καλυβίων -/03 Λάρισα ’88
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Χαραυγή

15η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 -/03 Τοξότης Λάρισας
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Νεάπολη

16η Αγωνιστική

Όλυμπος Καρυάς -/03 Λάρισα ’88
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Α.Σ. Αβέρωφ

17η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 -/03 Χαραυγή
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Ηρακλής Καλλιθέας

18η Αγωνιστική

Ατρόμητος Δασοχωρίου -/04 Λάρισα ΄88
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Μύτικας Καλυβίων

19η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 -/04 Νεάπολη
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Όλυμπος Καρυάς

20η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας -/04 Λάρισα ’88
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Ατρόμητος Δασοχωρίου

21η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 -/04 Α.Σ. Αβέρωφ
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Μαρίνος Αντύπας

22η Αγωνιστική

Α.Σ. Αβέρωφ -/05 Ηρακλής Καλλιθέας
-/05
-/05
-/05
-/05
Ρεπό Λάρισα ’88

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (10η Αγωνιστική)

1. Ναρθάκι      26 – 5   25 *
2. Μαρμαρίνη      32 – 12   24
3. Βασιλί       14 – 9   16 *

————ΑΝΟΔΟΣ————

4. Αρμένιο      14 – 10   15 *
5. Αετόλοφος      15 – 9   15 *
6. Ομορφοχώρι    16 – 10    15
7. Καλοχώρι     20 – 12   14 *
8. Αμυγδαλή      15 – 22   9 *
9. Μυραϊκός      9 – 26   6 *
10. Άγιος Γέωργιος Αμπελακίων      7 – 26   3 *

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Η Ανάβρα έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Χείμαρρος Μαρμαρίνης 4 – 3 Δόξα Αμυγδαλής
Ναρθάκι 3 – 0 α.α. Προοδευτική Ανάβρας
Αετός Αετολόφου 0 – 0 Αναγέννηση Αρμενίου
Θύελλα Βασιλί 3 – 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
Δόξα Ομορφοχωρίου 2 – 0 Μυραϊκός
Ρεπό Αγ. Γεώργιος Αμπελακίων

2η Αγωνιστική

Αγ. Γεώργιος Αμπελακίων 0 – 6 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Αμυγδαλή 1 – 6 Ναρθάκι
Ανάβρα 0 – 3 α.α. Βασιλί
Αρμένιο 1 – 1 Ομορφοχώρι
Μυραϊκός 0 – 4 Καλοχώρι
Ρεπό Αετόλοφος

3η Αγωνιστική

Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 – 1 Ναρθάκι
Αετόλοφος 3 – 1 Αγ. Γεώργιος Αμπελακίων
Βασιλί 1 – 4 Αμυγδαλή
Μυραϊκός 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Καλοχώρι 2 – 4 Αρμένιο
Ρεπό Ομορφοχώρι

4η Αγωνιστική

Αετόλοφος 2 – 2 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Ναρθάκι 3 – 1 Βασιλί
Αγ. Γέωργιος Αμπελακίων 0 – 3 Ομορφοχώρι
Αμυγδαλή 2 – 1 Μυραϊκός
Αρμένιο 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Ρεπό Καλοχώρι

5η Αγωνιστική

Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2 – 1 Βασιλί
Ομορφοχώρι 1 – 2 Αετόλοφος
Μυραϊκός 0 – 3 Ναρθάκι
Καλοχώρι 6 – 0 Αγ. Γεώργιος Αμπελακίων
Αρμένιο 2 – 1 Αμυγδαλή
Ρεπό Ανάβρα

6η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 2 – 2 Μαρμαρίνη
Βασιλί 3 – 0 Μυραϊκός
Αετόλοφος 2 – 2 Καλοχώρι
Ναρθάκι 2 – 0 Αρμένιο
Αμπελάκια 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Ρεπό Αμυγδαλή

7η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 7 – 1 Μυραϊκός
Καλοχώρι 0 – 0 Ομορφοχώρι
Αρμένιο 0 – 0 Βασιλί
Ανάβρα 0 – 3 α.α. Αετόλοφος
Αμυγδαλή 2 – 1 Αμπελάκια
Ρεπό Ναρθάκι

8η Αγωνιστική

Καλοχώρι 1 – 2 Μαρμαρίνη
Μυραϊκός 1 – 3 Αρμένιο
Ομορφοχώρι 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Αετόλοφος 2 – 0 Αμυγδαλή
Ναρθάκι 2 – 0 Αμπελάκια
Ρεπό Βασιλί

9η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 3 – 1 Αρμένιο
Ανάβρα 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Αμυγδαλή 1 – 3 Ομορφοχώρι
Αμπελάκια 0 – 1 Βασιλί
Ναρθάκι 2 – 1 Αετόλοφος
Ρεπό Μυραϊκός

10η Αγωνιστική

Ανάβρα 0 – 3 α.α. Μαρμαρίνη
Καλοχώρι 2 – 1 Αμυγδαλή
Μυραϊκός 3 – 2 Αμπελάκια
Ομορφοχώρι 1 – 4 Ναρθάκι
Βασιλί 1 – 0 Αετόλοφος
Ρεπό Αρμένιο

11η Αγωνιστική

Αμυγδαλή 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Αμπελάκια 04/02 Αρμένιο
Ναρθάκι 04/02 Καλοχώρι
Βασιλί 05/02 Ομορφοχώρι
Αετόλοφος 05/02 Μυραϊκός
Ρεπό Μαρμαρίνη

12η Αγωνιστική

Αμυγδαλή 11/02 Μαρμαρίνη
Ανάβρα 0 – 3 α.α. Ναρθάκι
Αρμένιο 11/02 Αετόλοφος
Καλοχώρι 11/02 Βασιλί
Μυραϊκός 11/02 Ομορφοχώρι
Ρεπό Αμπελάκια

13η Αγωνιστική

Ναρθάκι 18/02 Αμυγδαλή
Μαρμαρίνη 19/02 Αμπελάκια
Βασιλί 3 – 0 α.α. Ανάβρα
Ομορφοχώρι 19/02 Αρμένιο
Καλοχώρι 19/02 Μυραϊκός
Ρεπό Αετόλοφος

14η Αγωνιστική

-/02
-/02
-/02
-/02
-/02
Ρεπό Ομορφοχώρι

15η Αγωνιστική

-/03
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Καλοχώρι

16η Αγωνιστική

-/03
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Τεστ

17η Αγωνιστική

-/03
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Τεστ

18η Αγωνιστική

-/03
-/03
-/03
-/03
-/03
Ρεπό Τεστ

19η Αγωνιστική

-/04
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Τεστ

20η Αγωνιστική

-/04
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Τεστ

21η Αγωνιστική

-/04
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Τεστ

22η Αγωνιστική

-/04
-/04
-/04
-/04
-/04
Ρεπό Τεστ