Β’ ΕΠΣ Λάρισας 2023 – 2024

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (16η Αγωνιστική)

1. Μακρυχώρι      54 – 7   42
2. Δήμητρα Γιάννουλης      37 – 14   37
3. Λαρισαϊκός      34 – 17   34 *
4. Βλαχογιάννι      21 – 15   28
5. Αναγέννηση Ολύμπου      23 – 29   23
6. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      25 – 23   23 *
7. ΑΠΟΕΛ      18 – 24   19
8. Προμηθέας      21 – 28   16 *
9. Τύρναβος      22 – 36   15
10. Βερδικούσια      20 – 27   13
11. Βαλανίδα       13 – 24   13
12. Αμπελόκηποι      15 – 22   11
13. Καρυά        14 – 51   4

* Έχει κάνει ρεπό.

1η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 2 – 1 ΑΠΟΕΛ
Βαλανίδα 1 – 6 Μακρυχώρι
Προμηθέας 0 – 2 Βλαχογιάννι
Βερδικούσια 1 – 1 Τύρναβος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Καρυά 1 – 2 Αμπελόκηποι
Ρεπό Λαρισαϊκός

2η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 0 – 2 Αναγέννηση Ολύμπου
ΑΠΟΕΛ 0 – 1 Βαλανίδα
Μακρυχώρι 3 – 0 Βερδικούσια
Βλαχογιάννι 1 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Τύρναβος 1 – 1 Καρυά
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Αμπελόκηποι
Ρεπό Προμηθέας

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 2 – 0 Βαλανίδα
Προμηθέας 0 – 3 Λαρισαϊκός
Βερδικούσια 3 – 0 ΑΠΟΕΛ
Καρυά 1 – 3 Μακρυχώρι
Αμπελόκηποι 0 – 1 Βλαχογιάννι
Δήμητρα Γιάννουλης 4 – 1 Τύρναβος
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

4η Αγωνιστική

Προμηθέας 4 – 0 Αναγέννηση Ολύμπου
Βαλανίδα 0 – 1 Βερδικούσια
Λαρισαϊκός 3 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
ΑΠΟΕΛ 1 – 3 Καρυά
Μακρυχώρι 4 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Βλαχογιάννι 1 – 3 Τύρναβος
Ρεπό Αμπελόκηποι

5η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 1 – 1 Βερδικούσια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 – 2 Προμηθέας
Καρυά 1 – 4 Βαλανίδα
Αμπελόκηποι 1 – 2 Λαρισαϊκός
Δήμητρα Γιάννουλης 4 – 0 ΑΠΟΕΛ
Βλαχογιάννι 0 – 2 Μακρυχώρι
Ρεπό Τύρναβος

6η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 1 Αναγέννηση Ολύμπου
Βερδικούσια 5 – 2 Καρυά
Προμηθέας 1 – 1 Αμπελόκηποι
Βαλανίδα 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Λαρισαϊκός 3 – 1 Τύρναβος
ΑΠΟΕΛ 0 – 1 Βλαχογιάννι
Ρεπό Μακρυχώρι

7η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 3 – 2 Καρυά
Αμπελόκηποι 1 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Βερδικούσια
Τύρναβος 1 – 5 Προμηθέας
Βλαχογιάννι 1 – 0 Βαλανίδα
Μακρυχώρι 5 – 1 Λαρισαϊκός
Ρεπό ΑΠΟΕΛ

8η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 1 – 2 Αναγέννηση Ολύμπου
Καρυά 1 – 5 Δήμητρα Γιάννουλης
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 0 Τύρναβος
Βερδικούσια 1 – 2 Βλαχογιάννι
Προμηθέας 1 – 2 Μακρυχώρι
Λαρισαϊκός 2 – 0 ΑΠΟΕΛ
Ρεπό Βαλανίδα

9η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 2 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Τύρναβος 2 – 1 Αμπελόκηποι
Βλαχογιάννι 4 – 1 Καρυά
Μακρυχώρι 7 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
ΑΠΟΕΛ 2 – 0 Προμηθέας
Βαλανίδα 0 – 1 Λαρισαϊκός
Ρεπό Βερδικούσια

10η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 2 Αναγέννηση Ολύμπου
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Βλαχογιάννι
Αμπελόκηποι 0 – 2 Μακρυχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 – 2 ΑΠΟΕΛ
Προμηθέας 2 – 1 Βαλανίδα
Βερδικούσια 0 – 1 Λαρισαϊκός
Ρεπό Καρυά

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 1 – 2 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 5 – 0 Τύρναβος
Βερδικούσια 1 – 2 Προμηθέας
Λαρισαϊκός 5 – 0 Καρυά
Βαλανίδα 0 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
ΑΠΟΕΛ 1 – 0 Αμπελόκηποι
Ρεπό Δήμητρα Γιάννουλης

12η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 5 – 0 Αναγέννηση Ολύμπου
Τύρναβος 1 – 4 ΑΠΟΕΛ
Δήμητρα Γιάννουλης 3 – 3 Λαρισαϊκός
Αμπελόκηποι 1 – 2 Βαλανίδα
Καρυά 0 – 3 Προμηθέας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Βλαχογιάννι

13η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ 2 – 1 Μακρυχώρι
Λαρισαϊκός 1 – 0 Βλαχογιάννι
Προμηθέας 0 – 5 Δήμητρα Γιάννουλης
Βαλανίδα 1 – 2 Τύρναβος
Βερδικούσια 3 – 3 Αμπελόκηποι
Καρυά 1 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό Αναγέννηση Ολύμπου

14η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ 3 – 2 Αναγέννηση Ολύμπου
Μακρυχώρι 2 – 0 Βαλανίδα
Βλαχογιάννι 2 – 1 Προμηθέας
Τύρναβος 2 – 2 Βερδικούσια
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Αμπελόκηποι 3 – 0 Καρυά
Ρεπό Λαρισαϊκός

15η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 3 – 4 Λαρισαϊκός
Βαλανίδα 0 – 0 ΑΠΟΕΛ
Βερδικούσια 0 – 3 Μακρυχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 2 Βλαχογιάννι
Καρυά 0 – 6 Τύρναβος
Αμπελόκηποι 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Ρεπό Προμηθέας

16η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 5 – 0 Προμηθέας
ΑΠΟΕΛ 2 – 1 Βερδικούσια
Μακρυχώρι 4 – 0 Καρυά
Βλαχογιάννι 0 – 1 Αμπελόκηποι
Τύρναβος 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Βαλανίδα 3 – 0 Αναγέννηση Ολύμπου
Ρεπό Αναγέννηση Ευαγγελισμού

17η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 03/03 Προμηθέας
Βερδικούσια 03/03 Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 03/03 Λαρισαϊκός
Καρυά 03/03 ΑΠΟΕΛ
Δήμητρα Γιάννουλης 03/03 Μακρυχώρι
Τύρναβος 03/03 Βλαχογιάννι
Ρεπό Αμπελόκηποι

18η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ 09/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Προμηθέας 09/03 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Μακρυχώρι 09/03 Βλαχογιάννι
Λαρισαϊκός 09/03 Αμπελόκηποι
Βερδικούσια 10/03 Αναγέννηση Ολύμπου
Βαλανίδα 10/03 Καρυά
Ρεπό Τύρναβος

19η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 23/03 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βλαχογιάννι 23/03 ΑΠΟΕΛ
Αμπελόκηποι 23/03 Προμηθέας
Δήμητρα Γιάννουλης 23/03 Βαλανίδα
Τύρναβος 23/03 Λαρισαϊκός
Καρυά 24/03 Βερδικούσια
Ρεπό Μακρυχώρι

20η Αγωνιστική

Καρυά 31/03 Αναγέννηση Ολύμπου
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 31/03 Αμπελόκηποι
Βερδικούσια 31/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Προμηθέας 31/03 Τύρναβος
Βαλανίδα 31/03 Βλαχογιάννι
Λαρισαϊκός 31/03 Μακρυχώρι
Ρεπό ΑΠΟΕΛ

21η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 06/04 Αμπελόκηποι
Δήμητρα Γιάννουλης 06/04 Καρυά
Τύρναβος 06/04 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βλαχογιάννι 06/04 Βερδικούσια
Μακρυχώρι 06/04 Προμηθέας
ΑΠΟΕΛ 06/04 Λαρισαϊκός
Ρεπό Βαλανίδα

22η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 13/04 Αναγέννηση Ολύμπου
Αμπελόκηποι 13/04 Τύρναβος
Λαρισαϊκός 13/04 Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 13/04 Μακρυχώρι
Προμηθέας 13/04 ΑΠΟΕΛ
Καρυά 14/04 Βλαχογιάννι
Ρεπό Βερδικούσια

23η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 21/04 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 21/04 Δήμητρα Γιάννουλης
Μακρυχώρι 21/04 Αμπελόκηποι
ΑΠΟΕΛ 21/04 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Λαρισαϊκός 21/04 Βερδικούσια
Βαλανίδα 21/04 Προμηθέας
Ρεπό Καρυά

24η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 27/04 Αναγέννηση Ολύμπου
Τύρναβος 27/04 Μακρυχώρι
Αμπελόκηποι 27/04 ΑΠΟΕΛ
Προμηθέας 27/04 Βερδικούσια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 27/04 Βαλανίδα
Καρυά 28/04 Λαρισαϊκός
Ρεπό Δήμητρα Γιάννουλης

25η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ολύμπου 12/05 Μακρυχώρι
ΑΠΟΕΛ 12/05 Τύρναβος
Λαρισαϊκός 12/05 Δήμητρα Γιάννουλης
Βαλανίδα 12/05 Αμπελόκηποι
Προμηθέας 12/05 Καρυά
Βερδικούσια 12/05 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ρεπό Βλαχογιάννι

26η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 18/05 ΑΠΟΕΛ
Βλαχογιάννι 18/05 Λαρισαϊκός
Τύρναβος 18/05 Βαλανίδα
Δήμητρα Γιάννουλης 18/05 Προμηθέας
Αμπελόκηποι 18/05 Βερδικούσια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 18/05 Καρυά
Ρεπό Αναγέννηση Ολύμπου

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (16η Αγωνιστική)

1. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      41 – 8   40
2. Μελισσοχώρι      44 – 8   35
3. Αστραπή Ν. Πολιτείας      31 – 12   31
4. Ναρθάκι      36 – 17   28
5. Μαρμαρίνη      36 – 28   28
6. Τοξότης Λάρισας      26 – 22   25
7. Ελευθεραί      24 – 24   24
8. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      25 – 17   24
9. Αετόλοφος      25 – 36   23
10. Μαχητής Τερψιθέας        18 – 23   22
11. Ομόνοια      26 – 27   21
12. Βασιλί      11 – 35   9
13. Χαραυγή      17 – 65   6
14. Γαλήνη      12 – 50   1

1η Αγωνιστική

Ελευθεραί 5 – 0 Χαραυγή
Ναρθάκι 0 – 1 Μελισσοχώρι
Μελιβοία 1 – 0 Βασιλί
Μαρμαρίνη 3 – 1 Ομόνοια
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Αετόλοφος
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 0 Μαχητής Τερψιθέας
Τοξότης Λάρισας 4 – 1 Γαλήνη

2η Αγωνιστική

Ναρθάκι 2 – 2 Ελευθεραί
Χαραυγή 2 – 5 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 4 – 2 Μαρμαρίνη
Βασιλί 0 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ομόνοια 0 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αετόλοφος 5 – 3 Τοξότης Λάρισας
Μαχητής Τερψιθέας 3 – 1 Γαλήνη

3η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 1 – 3 Ναρθάκι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 – 0 Χαραυγή
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 2 Μελισσοχώρι
Τοξότης Λάρισας 2 – 1 Βασιλί
Γαλήνη 0 – 2 Ομόνοια
Μαχητής Τερψιθέας 2 – 1 Αετόλοφος

4η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 3 – 1 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ναρθάκι 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Χαραυγή 1 – 4 Τοξότης Λάρισας
Μελισσοχώρι 5 – 0 Γαλήνη
Βασιλί 0 – 1 Μαχητής Τερψιθέας
Ομόνοια 3 – 0 Αετόλοφος

5η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 1 Μαρμαρίνη
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γαλήνη 0 – 5 Ναρθάκι
Μαχητής Τερψιθέας 2 – 1 Χαραυγή
Αετόλοφος 0 – 2 Μελισσοχώρι
Ομόνοια 4 – 2 Βασιλί

6η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 0 Ελευθεραί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 1 Τοξότης Λάρισας
Μαρμαρίνη 4 – 1 Γαλήνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Μαχητής Τερψιθέας
Ναρθάκι 4 – 2 Αετόλοφος
Χαραυγή 2 – 1 Ομόνοια
Μελισσοχώρι 9 – 0 Βασιλί

7η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 0 Τοξότης Λάρισας
Γαλήνη 0 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μαχητής Τερψιθέας 0 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αετόλοφος 1 – 3 Μαρμαρίνη
Ομόνοια 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βασιλί 2 – 1 Ναρθάκι
Μελισσοχώρι 8 – 0 Χαραυγή

8η Αγωνιστική

Γαλήνη 1 – 2 Ελευθεραί
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Μαχητής Τερψιθέας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 6 – 0 Αετόλοφος
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Ομόνοια
Μαρμαρίνη 4 – 2 Βασιλί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Μελισσοχώρι
Ναρθάκι 10 – 2 Χαραυγή

9η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 1 Μαχητής Τερψιθέας
Αετόλοφος 3 – 2 Γαλήνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Ναρθάκι
Βασιλί 0 – 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μελισσοχώρι 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Χαραυγή 0 – 6 Μαρμαρίνη
Ομόνοια 3 – 3 Τοξότης Λάρισας

10η Αγωνιστική

Αετόλοφος 2 – 2 Ελευθεραί
Μαχητής Τερψιθέας 0 – 0 Ομόνοια
Γαλήνη 0 – 1 Βασιλί
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Μελισσοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 1 Χαραυγή
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 0 Ναρθάκι
Μαρμαρίνη 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

11η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 2 Ομόνοια
Βασιλί 0 – 1 Αετόλοφος
Μελισσοχώρι 6 – 0 Μαχητής Τερψιθέας
Χαραυγή 3 – 2 Γαλήνη
Ναρθάκι 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 0 Μαρμαρίνη

12η Αγωνιστική

Βασιλί 0 – 2 Ελευθεραί
Ομόνοια 0 – 1 Μελισσοχώρι
Αετόλοφος 2 – 1 Χαραυγή
Μαχητής Τερψιθέας 1 – 1 Ναρθάκι
Γαλήνη 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Τοξότης Λάρισας 1 – 0 Μαρμαρίνη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

13η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 0 Μελισσοχώρι
Χαραυγή 0 – 1 Βασιλί
Ναρθάκι 1 – 0 Ομόνοια
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Αετόλοφος
Μαρμαρίνη 3 – 1 Μαχητής Τερψιθέας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 – 1 Γαλήνη
Τοξότης Λάρισας 1 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

14η Αγωνιστική

Χαραυγή 1 – 2 Ελευθεραί
Μελισσοχώρι 3 – 0 Ναρθάκι
Βασιλί 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ομόνοια 2 – 3 Μαρμαρίνη
Αετόλοφος 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μαχητής Τερψιθέας 0 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Γαλήνη 1 – 1 Τοξότης Λάρισας

15η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 1 Ναρθάκι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 1 Χαραυγή
Μαρμαρίνη 2 – 0 Μελισσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Βασιλί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 Ομόνοια
Τοξότης Λάρισας 3 – 0 Αετόλοφος
Γαλήνη 0 – 2 Μαχητής Τερψιθέας

16η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 0 Ελευθεραί
Ομόνοια 5 – 2 Γαλήνη
Χαραυγή 2 – 5 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μελισσοχώρι 0 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αετόλοφος 3 – 2 Μαχητής Τερψιθέας
Ναρθάκι 5 – 0 Μαρμαρίνη
Βασιλί 0 – 1 Τοξότης Λάρισας

17η Αγωνιστική

Ελευθεραί 03/03 Μαρμαρίνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 03/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 03/03 Ναρθάκι
Τοξότης Λάρισας 03/03 Χαραυγή
Γαλήνη 03/03 Μελισσοχώρι
Μαχητής Τερψιθέας 03/03 Βασιλί
Αετόλοφος 03/03 Ομόνοια

18η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 09/03 Ελευθεραί
Μαρμαρίνη 09/03 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 09/03 Τοξότης Λάρισας
Ναρθάκι 09/03 Γαλήνη
Χαραυγή 09/03 Μαχητής Τερψιθέας
Μελισσοχώρι 09/03 Αετόλοφος
Βασιλί 09/03 Ομόνοια

19η Αγωνιστική

Ελευθεραί 23/03 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Τοξότης Λάρισας 23/03 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γαλήνη 23/03 Μαρμαρίνη
Μαχητής Τερψιθέας 23/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αετόλοφος 23/03 Ναρθάκι
Ομόνοια 23/03 Χαραυγή
Βασιλί 23/03 Μελισσοχώρι

20η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 31/03 Ελευθεραί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 31/03 Γαλήνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 31/03 Μαχητής Τερψιθέας
Μαρμαρίνη 31/03 Αετόλοφος
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 31/03 Ομόνοια
Ναρθάκι 31/03 Βασιλί
Χαραυγή 31/03 Μελισσοχώρι

21η Αγωνιστική

Ελευθεραί 07/04 Γαλήνη
Μαχητής Τερψιθέας 07/04 Τοξότης Λάρισας
Αετόλοφος 07/04 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ομόνοια 07/04 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βασιλί 07/04 Μαρμαρίνη
Μελισσοχώρι 07/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Χαραυγή 07/04 Ναρθάκι

22η Αγωνιστική

Μαχητής Τερψιθέας 13/04 Ελευθεραί
Γαλήνη 13/04 Αετόλοφος
Τοξότης Λάρισας 13/04 Ομόνοια
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 13/04 Βασιλί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 13/04 Μελισσοχώρι
Μαρμαρίνη 13/04 Χαραυγή
Ναρθάκι 14/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

23η Αγωνιστική

Ελευθεραί 21/04 Αετόλοφος
Ομόνοια 21/04 Μαχητής Τερψιθέας
Βασιλί 21/04 Γαλήνη
Μελισσοχώρι 21/04 Τοξότης Λάρισας
Χαραυγή 21/04 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ναρθάκι 21/04 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 21/04 Μαρμαρίνη

24η Αγωνιστική

Ομόνοια 27/04 Ελευθεραί
Αετόλοφος 27/04 Βασιλί
Μαχητής Τερψιθέας 27/04 Μελισσοχώρι
Γαλήνη 27/04 Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 27/04 Ναρθάκι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 27/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 27/04 Αστραπή Ν. Πολιτείας

25η Αγωνιστική

Ελευθεραί 12/05 Βασιλί
Μελισσοχώρι 12/05 Ομόνοια
Χαραυγή 12/05 Αετόλοφος
Ναρθάκι 12/05 Μαχητής Τερψιθέας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 12/05 Γαλήνη
Μαρμαρίνη 12/05 Τοξότης Λάρισας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 12/05 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

26η Αγωνιστική

Γαλήνη 18/05 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 18/05 Τοξότης Λάρισας
Μελισσοχώρι 18/05 Ελευθεραί
Βασιλί 18/05 Χαραυγή
Ομόνοια 18/05 Ναρθάκι
Αετόλοφος 18/05 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαχητής Τερψιθέας 18/05 Μαρμαρίνη