Γ’ ΕΠΣ Λάρισας 2023 – 2024

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (13η Αγωνιστική)

1. Καλύβια      44 – 8   30 ***
2. Νεάπολη      35 – 12   25 *
3. Διογένης      25 – 14   22
4. Πλατανούλια      26 – 24   22
5. Α.Σ. Αβέρωφ      25 – 17   22
6. Δευκαλίων Κρανιάς      18 – 28   19
7. Δασοχώρι      18 – 15   15 * ***
8. Καλλιθέα      19 – 42   8
9. Αμπελωνιακός      18 – 25   8
10. Μαρίνος Αντύπας      10 – 27   7
11. Λιβάδι      7 – 33   3

* Έχει κάνει ρεπό.
**
Ο Αμπελωνιακός έχει -5
*** Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

1η Αγωνιστική

Καλύβια 7 – 2 Δευκαλίων Κρανιάς
Πλατανούλια 2 – 1 Διογένης
Δασοχώρι 4 – 1 Καλλιθέα
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Αμπελωνιακός
Α.Σ. Αβέρωφ 4 – 0 Λιβάδι
Ρεπό Νεάπολη

2η Αγωνιστική

Νεάπολη 2 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Δευκαλίων Κρανιάς 1 – 4 Πλατανούλια
Αμπελωνιακός 1 – 5 Καλύβια
Καλλιθέα 2 – 2 Α.Σ. Αβέρωφ
Λιβάδι 0 – 2 Διογένης
Ρεπό Δασοχώρι

3η Αγωνιστική

Δασοχώρι 0 – 3 Νεάπολη
Πλατανούλια 4 – 2 Αμπελωνιακός
Λιβάδι 0 – 3 Δευκαλίων Κρανιάς
Διογένης 8 – 1 Καλλιθέα
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Καλύβια
Ρεπό Α.Σ. Αβέρωφ

4η Αγωνιστική

Δασοχώρι 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Νεάπολη 1 – 2 Α.Σ. Αβέρωφ
Αμπελωνιακός 2 – 0 Λιβάδι
Καλύβια 6 – 0 Πλατανούλια
Καλλιθέα 1 – 2 Δευκαλίων Κρανιάς
Ρεπό Διογένης

5η Αγωνιστική

Α.Σ. Αβέρωφ 0 – 2 Δασοχώρι
Λιβάδι 0 – 4 Καλύβια
Μαρίνος Αντύπας 2 – 4 Πλατανούλια
Διογένης 1 – 1 Νεάπολη
Καλλιθέα 1 – 3 Αμπελωνιακός
Ρεπό Δευκαλίων Κρανιάς

6η Αγωνιστική

Α.Σ. Αβέρωφ 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 0 – 4 Διογένης
Καλύβια 6 – 1 Καλλιθέα
Νεάπολη 8 – 1 Δευκαλίων Κρανιάς
Πλατανούλια 3 – 0 Λιβάδι
Ρεπό Αμπελωνιακός

7η Αγωνιστική

Διογένης 2 – 1 Α.Σ. Αβέρωφ
Καλλιθέα 3 – 1 Πλατανούλια
Αμπελωνιακός 1 – 2 Νεάπολη
Μαρίνος Αντύπας 2 – 1 Λιβάδι
Δευκαλίων Κρανιάς 1 – 0 Δασοχώρι
Ρεπό Καλύβια

8η Αγωνιστική

Δασοχώρι 2 – 2 Αμπελωνιακός
Διογένης 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Α.Σ. Αβέρωφ 3 – 0 Δευκαλίων Κρανιάς
Λιβάδι 2 – 3 Καλλιθέα
Καλύβια 2 – 0 Νεάπολη
Ρεπό Πλατανούλια

9η Αγωνιστική

Νεάπολη 4 – 2 Πλατανούλια
Δευκαλίων Κρανιάς 3 – 1 Διογένης
Αμπελωνιακός 1 – 2 Α.Σ. Αβέρωφ
Μαρίνος Αντύπας 2 – 1 Καλλιθέα
Καλύβια 16/03 Δασοχώρι
Ρεπό Λιβάδι

10η Αγωνιστική

Δευκαλίων Κρανιάς 3 – 3 Μαρίνος Αντύπας
Διογένης 2 – 1 Αμπελωνιακός
Πλατανούλια 2 – 2 Δασοχώρι
Α.Σ. Αβέρωφ 2 – 3 Καλύβια
Λιβάδι 0 – 4 Νεάπολη
Ρεπό Καλλιθέα

11η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 0 – 1 Δευκαλίων Κρανιάς
Νεάπολη 8 – 2 Καλλιθέα
Πλατανούλια 3 – 2 Α.Σ. Αβέρωφ
Δασοχώρι 3 – 0 Λιβάδι
Καλύβια 3 – 1 Διογένης
Ρεπό Μαρίνος Αντύπας

12η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Δευκαλίων Κρανιάς 1 – 0 Καλύβια
Διογένης 1 – 0 Πλατανούλια
Καλλιθέα 2 – 2 Δασοχώρι
Λιβάδι 2 – 3 Α.Σ. Αβέρωφ
Ρεπό Νεάπολη

13η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Νεάπολη
Καλύβια 6 – 0 Αμπελωνιακός
Πλατανούλια 1 – 0 Δευκαλίων Κρανιάς
Α.Σ. Αβέρωφ 2 – 1 Καλλιθέα
Διογένης 0 – 2 Λιβάδι
Ρεπό Δασοχώρι

14η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 02/03 Πλατανούλια
Δευκαλίων Κρανιάς 02/03 Λιβάδι
Καλύβια 03/03 Μαρίνος Αντύπας
Νεάπολη 03/03 Δασοχώρι
Καλλιθέα 03/03 Διογένης
Ρεπό Α.Σ. Αβέρωφ

15η Αγωνιστική

Δευκαλίων Κρανιάς 09/03 Καλλιθέα
Πλατανούλια 10/03 Καλύβια
Α.Σ. Αβέρωφ 10/03 Νεάπολη
Λιβάδι 10/03 Αμπελωνιακός
Μαρίνος Αντύπας 10/03 Δασοχώρι
Ρεπό Διογένης

16η Αγωνιστική

Πλατανούλια 23/03 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 23/03 Α.Σ. Αβέρωφ
Νεάπολη 23/03 Διογένης
Καλύβια 24/03 Λιβάδι
Αμπελωνιακός 24/03 Καλλιθέα
Ρεπό Δευκαλίων Κρανιάς

17η Αγωνιστική

Καλλιθέα 30/03 Καλύβια
Λιβάδι 31/03 Πλατανούλια
Διογένης 31/03 Δασοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 31/03 Α.Σ. Αβέρωφ
Δευκαλίων Κρανιάς 31/03 Νεάπολη
Ρεπό Αμπελωνιακός

18η Αγωνιστική

Νεάπολη 06/04 Αμπελωνιακός
Α.Σ. Αβέρωφ 06/04 Διογένης
Πλατανούλια 07/04 Καλλιθέα
Δασοχώρι 07/04 Δευκαλίων Κρανιάς
Λιβάδι 07/04 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό Καλύβια

19η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 20/04 Δασοχώρι
Νεάπολη 20/04 Καλύβια
Δευκαλίων Κρανιάς 21/04 Α.Σ. Αβέρωφ
Μαρίνος Αντύπας 21/04 Διογένης
Καλλιθέα 21/04 Λιβάδι
Ρεπό Πλατανούλια

20η Αγωνιστική

Πλατανούλια 27/04 Νεάπολη
Διογένης 27/04 Δευκαλίων Κρανιάς
Α.Σ. Αβέρωφ 28/04 Αμπελωνιακός
Καλλιθέα 28/04 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 28/04 Καλύβια
Ρεπό Λιβάδι

21η Αγωνιστική

Δασοχώρι 11/05 Πλατανούλια
Αμπελωνιακός 11/05 Διογένης
Νεάπολη 12/05 Λιβάδι
Καλύβια 12/05 Α.Σ. Αβέρωφ
Μαρίνος Αντύπας 12/05 Δευκαλίων Κρανιάς
Ρεπό Καλλιθέα

22η Αγωνιστική

Δευκαλίων Κρανιάς 19/05 Αμπελωνιακός
Καλλιθέα 19/05 Νεάπολη
Διογένης 19/05 Καλύβια
Λιβάδι 19/05 Δασοχώρι
Α.Σ. Αβέρωφ 19/05 Πλατανούλια
Ρεπό Μαρίνος Αντύπας

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (13η Αγωνιστική)

1. Καλοχώρι      36 – 6   34
2. Ελάτεια      23 – 14   26
3. Γλαύκη      30 – 17   23
4. Αμυγδαλή      26 – 19   18 *
5. Λάρισα ’88      18 – 18   16
6. Ραχούλα      17 – 13   15
7. Στόμιο      23 – 30   14
8. Χαλκιάδες      19 – 25   12
9. Ομορφοχώρι      19 – 31   11 *
10. Αμπελάκια      19 – 32   10
11. Μυραϊκός      7 – 32   4

* Έχει κάνει ρεπό.

1η Αγωνιστική

Ελάτεια 1 – 0 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 0 – 0 Λάρισα ’88
Ομορφοχώρι 1 – 1 Ραχούλα
Στόμιο 1 – 4 Καλοχώρι
Γλαύκη 4 – 4 Αμπελάκια
Ρεπό Αμυγδαλή

2η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 0 – 0 Στόμιο
Ραχούλα 0 – 1 Γλαύκη
Αμπελάκια 1 – 1 Καλοχώρι
Αμυγδαλή 1 – 2 Ελάτεια
Χαλκιάδες 5 – 1 Μυραϊκός
Ρεπό Ομορφοχώρι

3η Αγωνιστική

Ελάτεια 3 – 0 Μυραϊκός
Ομορφοχώρι 2 – 2 Αμυγδαλή
Στόμιο 4 – 2 Χαλκιάδες
Καλοχώρι 1 – 0 Ραχούλα
Αμπελάκια 1 – 5 Λάρισα ’88
Ρεπό Γλαύκη

4η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 3 – 5 Ελάτεια
Μυραϊκός 1 – 4 Στόμιο
Αμυγδαλή 0 – 5 Γλαύκη
Χαλκιάδες 4 – 1 Αμπελάκια
Ραχούλα 0 – 2 Λάρισα ’88
Ρεπό Καλοχώρι

5η Αγωνιστική

Ελάτεια 3 – 1 Στόμιο
Ραχούλα 1 – 0 Χαλκιάδες
Αμπελάκια 1 – 0 Μυραϊκός
Καλοχώρι 3 – 2 Αμυγδαλή
Γλαύκη 6 – 2 Ομορφοχώρι
Ρεπό Λάρισα ’88

6η Αγωνιστική

Γλαύκη 2 – 0 Ελάτεια
Στόμιο 2 – 3 Αμπελάκια
Ομορφοχώρι 0 – 3 Καλοχώρι
Μυραϊκός 0 – 2 Ραχούλα
Αμυγδαλή 4 – 1 Λάρισα ’88
Ρεπό Χαλκιάδες

7η Αγωνιστική

Ελάτεια 2 – 1 Αμπελάκια
Καλοχώρι 2 – 0 Γλαύκη
Ραχούλα 5 – 0 Στόμιο
Χαλκιάδες 0 – 3 α.α. Αμυγδαλή
Λάρισα ’88 3 – 2 Ομορφοχώρι
Ρεπό Μυραϊκός

8η Αγωνιστική

Καλοχώρι 4 – 0 Ελάτεια
Γλαύκη 1 – 1 Λάρισα ’88
Μυραϊκός 0 – 5 Αμυγδαλή
Αμπελάκια 3 – 3 Ραχούλα
Ομορφοχώρι 2 – 1 Χαλκιάδες
Ρεπό Στόμιο

9η Αγωνιστική

Ελάτεια 0 – 0 Ραχούλα
Λάρισα ’88 1 – 2 Καλοχώρι
Χαλκιάδες 3 – 1 Γλαύκη
Αμυγδαλή 3 – 2 Στόμιο
Μυραϊκός 2 – 4 Ομορφοχώρι
Ρεπό Αμπελάκια

10η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 0 – 2 Ελάτεια
Καλοχώρι 5 – 0 Χαλκιάδες
Αμπελάκια 1 – 1 Αμυγδαλή
Γλαύκη 4 – 1 Μυραϊκός
Στόμιο 3 – 1 Ομορφοχώρι
Ρεπό Ραχούλα

11η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 3 – 1 Λάρισα ’88
Αμυγδαλή 3 – 1 Ραχούλα
Μυραϊκός 0 – 2 Καλοχώρι
Στόμιο 2 – 1 Γλαύκη
Ομορφοχώρι 2 – 1 Αμπελάκια
Ρεπό Ελάτεια

12η Αγωνιστική

Ραχούλα 4 – 0 Ομορφοχώρι
Λάρισα ’88 1 – 0 Μυραϊκός
Χαλκιάδες 0 – 3 Ελάτεια
Καλοχώρι 4 – 1 Στόμιο
Αμπελάκια 2 – 3 Γλαύκη
Ρεπό Αμυγδαλή

13η Αγωνιστική

Ελάτεια 2 – 2 Αμυγδαλή
Μυραϊκός 2 – 1 Χαλκιάδες
Καλοχώρι 5 – 0 Αμπελάκια
Γλαύκη 2 – 0 Ραχούλα
Στόμιο 3 – 3 Λάρισα ’88
Ρεπό Ομορφοχώρι

14η Αγωνιστική

Μυραϊκός 02/03 Ελάτεια
Ραχούλα 02/03 Καλοχώρι
Χαλκιάδες 02/03 Στόμιο
Λάρισα ’88 02/03 Αμπελάκια
Αμυγδαλή 03/03 Ομορφοχώρι
Ρεπό Γλαύκη

15η Αγωνιστική

Αμπελάκια 09/03 Χαλκιάδες
Λάρισα ’88 09/03 Ραχούλα
Γλαύκη 09/03 Αμυγδαλή
Ελάτεια 10/03 Ομορφοχώρι
Στόμιο 10/03 Μυραϊκός
Ρεπό Καλοχώρι

16η Αγωνιστική

Στόμιο 23/03 Ελάτεια
Ομορφοχώρι 23/03 Γλαύκη
Μυρραϊκός 23/03 Αμπελάκια
Αμυγδαλή 23/03 Καλοχώρι
Χαλκιάδες 23/03 Ραχούλα
Ρεπό Λάρισα ’88

17η Αγωνιστική

Ελάτεια 30/03 Γλαύκη
Αμπελάκια 30/03 Στόμιο
Ραχούλα 30/03 Μυραϊκός
Καλοχώρι 31/03 Ομορφοχώρι
Λάρισα ’88 31/03 Αμυγδαλή
Ρεπό Χαλκιάδες

18η Αγωνιστική

Αμπελάκια 06/04 Ελάτεια
Γλαύκη 07/04 Καλοχώρι
Στόμιο 07/04 Ραχούλα
Ομορφοχώρι 07/04 Λάρισα ’88
Αμυγδαλή 07/04 Χαλκιάδες
Ρεπό Μυραϊκός

19η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 13/04 Ομορφοχώρι
Αμυγδαλή 13/04 Μυραϊκός
Λάρισα ’88 14/04 Γλαύκη
Ελάτεια 14/04 Καλοχώρι
Ραχούλα 14/04 Αμπελάκια
Ρεπό Στόμιο

20η Αγωνιστική

Ραχούλα 27/03 Ελάτεια
Ομορφοχώρι 27/03 Μυραϊκός
Γλαύκη 27/03 Χαλκιάδες
Στόμιο 27/03 Αμυγδαλή
Καλοχώρι 28/03 Λάρισα ’88
Ρεπό Αμπελάκια

21η Αγωνιστική

Ελάτεια 11/05 Λάρισα ’88
Χαλκιάδες 11/05 Καλοχώρι
Αμυγδαλή 11/05 Αμπελάκια
Μυραϊκός 11/05 Γλαύκη
Ομορφοχώρι 11/05 Στόμιο
Ρεπό Ραχούλα

22η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 19/05 Χαλκιάδες
Ραχούλα 19/05 Αμυγδαλή
Καλοχώρι 19/05 Μυραϊκός
Αμπελάκια 19/05 Ομορφοχώρι
Γλαύκη 19/05 Στόμιο
Ρεπό Ελάτεια