Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι ποδοσφαιρικές μεταδόσεις του τετραημέρου

Δύσκολα κάποιος φίλος του ποδοσφαίρου θα ξεκολλήσει από τον καναπέ του αυτό το Σαββατοκύριακο και ειδικά την Κυριακή (24/10).

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ, Ίντερ – Γιουβέντους, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ, Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν, Άγιαξ – Αϊντχόφεν και το δικό μας Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ είναι ορισμένα από τα μεγάλα ματς που θα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει εκείνη την ημέρα.

Το αναλυτικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του τετραημέρου

Παρασκευή 22 Οκτωβρίου

  • 19.30 Serie A: Τορίνο – Τζένοα / COSMOTE SPORT 8HD
  • 19:30 Bundesliga 2: Πάντερμπορν – Αμβούργο / Novasports 3
  • 21:30 Bundesliga: Μάιντς – Άουγκσμπουργκ / Novasports 3
  • 21.45 Serie A: Σαμπντόρια – Σπέτσια / COSMOTE SPORT 3HD
  • 22:00 Ligue 1: Σεντ Ετιέν – Ανζέ / Novasports 2
  • 22:00 La Liga: Οσασούνα – Γρανάδα / Novasports 6
  • 22:00 Segunda Division: Εϊμπάρ – Καρταχένα / Novasports News
  • 22.00 Premier League: Άρσεναλ – Άστον Βίλα / COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

  • 14.30 Premier League: Τσέλσι – Νόριτς / COSMOTE SPORT 1HD
  • 14:30 EFL Championship: Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο / Novasports2
  • 15:00 La Liga: Βαλένθια – Μαγιόρκα / Novasports1
  • 16.00 Serie A: Σαλερνιτάνα – Έμπολι / COSMOTE SPORT 3HD
  • 16:30 Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ / Novasports3
  • 16:30 Bundesliga: Λειψία – Γκρόιτερ Φιρτ / Novasports5
  • 16:30 Bundesliga: Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ντόρτμουντ / Novasports6
  • 16:30 Bundesliga: Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ / Novasports Start
  • 17.00 Premier League: Έβερτον – Γουότφορντ / COSMOTE SPORT 4HD
  • 17.00 Premier League: Λιντς – Γουλβς / COSMOTE SPORT 5HD
  • 17.00 Premier League: Κρίσταλ Πάλας – Νιούκαστλ / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 17.00 Premier League: Σαουθάμπτον – Μπέρνλι / COSMOTE SPORT9HD
  • 17:00 EFL Championship: Κόβεντρι – Ντέρμπι / Novasports News
  • 17:15 La Liga: Κάδιθ – Αλαβές / Novasports1
  • 18:00 Ligue 1: Ναντ – Κλερμόν / Novasports4
  • 18:15 Super League Interwetten: Ατρόμητος – Ιωνικός / Novasports2
  • 19.00 Super League Interwetten: Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα / COSMOTE SPORT2HD
  • 19.00 Serie A: Σασουόλο – Βενέτσια / COSMOTE SPORT3HD
  • 19.30 Premier League: Μπράιτον – Μάντσεστερ Σίτι / COSMOTE SPORT1HD
  • 19:30 La Liga: Έλτσε – Εσπανιόλ / Novasports1
  • 19:30 Bundesliga: Χέρτα – Γκλάντμπαχ / Novasports3
  • 20.00 Liga Portugal Bwin: Τοντέλα – Πόρτο / COSMOTE SPORT8HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός / Novasports Prime
  • 21:30 Bundesliga 2: Σάλκε – Ντιναμό Δρέσδης / Novasports3
  • 21.45 Serie A: Μπολόνια – Μίλαν / COSMOTE SPORT3HD
  • 21:45 Jupiler pro league: Έουπεν – Σεντ Ζιλουάζ / Novasports5
  • 22:00 La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ / Novasports1
  • 22:00 Ligue 1: Λιλ – Μπρέστ / Novasports2
  • 22.30 Liga Portugal Bwin: Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μορεϊρένσε / COSMOTE SPORT 8HD
  • 22:50 MLS: Seattle Sounders FC – Sporting Kansas City / Novasports 6

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

  • 13.30 Serie A: Αταλάντα – Ουντινέζε / COSMOTE SPORT 3HD
  • 14.00 Cinch Scottish Premiership: Σεντ Μίρεν – Ρέιντζερς / COSMOTE SPORT9HD
  • 14:00 Ligue 1:: Νις – Λιόν / Novasports4
  • 14:30 Bundesliga 2: Σαντχάουζεν – Βέρντερ Βρέμης / Novasports3
  • 14:30 jupiler pro league: Αντβέρπ – Κλαμπ Μπριζ / Novasports6
  • 15:00 La Liga: Σεβίλλη – Λεβάντε / Novasports1
  • 15:30 Eredivisie: Καμπούρ – Φέγενορντ / Novasports5
  • 16:00 Super League Interwetten: Άρης – Παναιτωλικός / Novasports2
  • 16.00 Super League Interwetten: Βόλος – ΑΕΚ COSMOTE SPORT1HD
  • 16.00 Premier League: Γουέστ Χαμ – Τότεναμ / COSMOTE SPORT3HD
  • 16.00 Serie A: Φιορεντίνα – Κάλιαρι / COSMOTE SPORT5HD
  • 16.00 Serie A: Ελλάς Βερόνα – Λάτσιο / COSMOTE SPORT8HD
  • 16:30 Bundesliga: Κολωνία – Μπάγερ Λεβερκούζεν / Novasports3
  • 17:15 La Liga: Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης / Novasports Prime
  • 17:45 Eredivisie: Άγιαξ – Αϊντχόφεν / Novasports5
  • 18:00 Ligue 1: Μονακό – Μονπελιέ / Novasports4
  • 18.15 Super League Interwetten: ΟΦΗ – ΠΑΣ Λαμία / COSMOTE SPORT2HD
  • 18.30 Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ / COSMOTE SPORT3HD
  • 18:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη – Ουνιόν Βερολίνου / Novasports2
  • 19.00 Serie A: Ρόμα – Νάπολι / COSMOTE SPORT1HD
  • 19.00 Tinkoff Russian Premier Liga: Ζενίτ – Σπαρτάκ Μόσχας / COSMOTE SPORT7HD
  • 19:30 La Liga: Μπέτις – Βαγιεκάνο / Novasports1
  • 19:30 Jupiler pro league: Γκενκ – Γάνδη / Novasports6
  • 20.00 Liga Portugal Bwin: Βιζέλα-Μπενφίκα / COSMOTE SPORT8HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ / Novasports Prime
  • 20:30 Bundesliga: Μπόχουμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης / Novasports3
  • 21:30 Serie Β: ΣΠΑΛ – Κόμο / Novasports5
  • 21.45 Serie A: Ίντερ-Γιουβέντους / COSMOTE SPORT2HD
  • 21:45 Ligue 1: Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν / Novasports2
  • 22:00 La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ / Novasports1

Δευτέρα 25 Οκτωβρίου

  • 19.00 Tinkoff Russian Premier Liga: Λοκομοτίβ Μόσχας – Σότσι / COSMOTE SPORT3HD
  • 21.00 Liga Portugal Bwin: Ζιλ Βισέντε – Μπράγκα / COSMOTE SPORT2HD
  • 22:00 La Liga: Χετάφε – Θέλτα / Novasports1
  • 22:00 Segunda Division: Χιρόνα – Σαραγόσα / Novasports2
  • 23.15 Liga Portugal Bwin: Μποαβίστα – Μπελενένσες / COSMOTE SPORT8HD

Στην ειδική ενότητα του SPORT24 μπορείτε να δείτε όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα κάθε ημέρες, ενώ όλες οι αναμετρήσεις θα καλυφθούν ζωντανά από το Matchcenter.

Πηγή: Sport24.gr