Το πρόγραμμα της 5ης Αγωνιστικής της Α΄, Α΄1 και Β΄ ΕΠΣ Λάρισας. Η 3η μέρα για Γ΄ΕΠΣΛ

Το πρόγραμμα της 5ης Αγωνιστικής της Α΄, Α΄1 και Β΄ ΕΠΣ Λάρισας. Η 3η μέρα για Γ΄ΕΠΣΛ

Τοπικά πρωταθλήματα συνέχεια με αυτό το Σαββατοκύριακο να περιλαμβάνει την 5η αγωνιστική ημέρα δράσης της Α΄, Α΄1 και Β΄ ΕΠΣ Λάρισας, ενώ από την άλλη η Γ΄ “τρέχει” μόλις την 3η της αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 13/10/2012, 16:30

Α’ ΕΠΣ Λάρισας

Σμόλικας Φαλάνης – ΑΕΔ Νίκαιας
Μελιβοία – Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης – Αργυροπούλι
Λαρισαϊκός – Δήμητρα Αγιάς
Χάλκη – Τερψιθέα
Αχιλλέας Φαρσάλων – Όλυμπος Λάρισας
Βλαχογιάννι – Μακρυχώρι
Καλοχώρι – Απόλλων Λάρισας

B΄ ΕΠΣ Λάρισας (1ος Όμιλος)

Πρωτέας Αχιλλείου – Ελευθεριακός
Λάρισα ’88 – Ομόνοια
Ραχούλα – Ναρθάκι
Αρμένιο – Μελία
Μαρμαρίνη – Ανάβρα
Αμπελόκηποι – Βρυσιά
Αμυγδαλέα – Πανιώνιος
Μελισσοχώρι – Βούναινα

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας (3ος Όμιλος)

Προμηθέας – Καλαρρύτες
Πουρνάρι – Στόμιο
Φλόγα Ευαγγελισμού – Χαραυγή
Διογένης – Δασοχώρι
“Μελίνα Μερκούρη” – Ελάτεια
Ομόλιο – Λύκοι

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας (4ος Όμιλος)

Ελευθεραί – Κοιλάδα
Κυψέλη – Άγιος Θωμάς
Ανθούπολη – Καστρί
Έλαφος – Νέο Περιβόλι
Ιπποκράτης – Λάρισα 2012
Καλαμάκι – Μυραϊκός

Κυριακή 13/10/2012, 11:00

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας (2ος Όμιλος)

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Πελασγιώτιδα
Καλύβια – Πλατανούλια
Δυναμό – Σ.Σ. Ραψάνης
Γόννοι – Συκούριο
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση – Συκέα
Ακαδημία Τυρνάβου – Αστέρας Τυρνάβου
Αιγάνη – Δελέρια
Χειμάδι – Άρης Λάρισας

Κυριακή 14/10/2012, 16:30

Α΄ 1 ΕΠΣ Λάρισας

Νίκη Νίκης – Γλαύκη
Ομορφοχώρι – Πλατύκαμπος
Άγιοι Ανάργυροι – Βουκεφάλας
Δολιχιακός – Αβέρωφ
Ηρακλής Λάρισας – Αναγέννηση Φαρσάλων
Παραπόταμος – Δαμασιακός
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Δευκαλίων Κρανιάς
Κουλούρι – Ροδιακός
Ρεπό: Τοξότης Λάρισας

Γ΄ΕΠΣ Λάρισας (1ος Όμιλος)

Νέες Καρυές – Χαρά
Βαμβακού – Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος – Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφος – Αμπελιά
Ζωοδόχου Πηγή – Σταυρός
Αχίλλειο – Υπέρεια      0 – 3 α.α.

Γ΄ΕΠΣ Λάρισας (2ος Όμιλος)

Ευαγγελισμός – Βερδικούσια
Εθνικός Ολύμπου – Γεράνεια
Μεσοχώρι – Λιβάδι
Δρυμός – Βρυότοπος
Βουβάλα – Δομένικο
Καρυά – Μεγάλο Ελευθεροχώρι

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...