Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 – 26/01)

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζεται και αυτό το Σαββατοκύριακο, τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας.

Εμείς σας παραθέτουμε σε ένα κείμενο ολόκληρο το πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου.

Σάββατο 25/01 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Ηρακλής Λάρισας – Μακρυχώρι
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Σμόλικας Φαλάνης – Δήμητρα Γιάννουλης
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Ομορφοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – ΑΕΔ Νίκαιας
Αχιλλέας Φαρσάλων – Φαλανιακός
Καλοχώρι – Ηρακλής Χάλκης
Βλαχογιάννι – Αργυροπούλι
Παραπόταμος – ΠΟΕ

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας, 1ος Όμιλος

Αρμένιο – Μελία
Ναρθάκι – Ακαδημία Φαρσάλων
Βρυσιά – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
Κιλελέρ – Νέες Καρυές       Κυριακή 26/01, 15:00
Βαμβακού – Πανιώνιος
Λάρισα ’88 – Σταυρός
Χαλκιάδες – Νέο Περιβόλι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας, 2ος Όμιλος

Δασοχώρι – Δελέρια
Ανθούπολη – Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια – Καρυά
Πλατανούλια – Σ.Σ. Ραψάνης
Δευκαλίων Κρανιάς – Πελασγιώτιδα
Αστέρας Τυρνάβου – Γόννοι
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Χαραυγή      Κυριακή 26/01, 15:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας, 2ος Όμιλος

Εθνικός Ολύμπου – Βρυότοπος      Κυριακή 26/01, 15:00
Δυναμό – Μεσοχώρι
Λιβάδι – Διογένης
Δομένικο – Γεράνεια
Δέντρα – Ελασσόνα 2013
Ρεπό: Δρυμός

Κυριακή 26/01 και ώρα 11:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας, 1ος Όμιλος

Μαυροβούνι – Κοιλάδα
Αμπελιά – Υπέρεια
Ζωοδόχους Πηγή – Μυραϊκός
Άγιος Γεώργιος – Αμπελόκηποι
Ελευθεραί – Δίλοφος
Ρεπό: Χαρά

Κυριακή 26/01 και ώρα 15:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Γλαύκη – Αμυγδαλέα
Δολιχιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων
Δήμητρα Αγιάς – Άγιοι Ανάργυροι
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Νίκη Νίκης
Ροδιακός – Δαμασιακός
Τοξότης Λάρισας – Συκούριο
Βούναινα – Συκέα
Κουλούρι – Λαρισαϊκός
Ραχούλα – Βουκεφάλας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας, 3ος Όμιλος

Μαρμαρίνη – Ανάβρα
Χειμάδι – Καλαμάκι
Στόμιο – Πλατύκαμπος
Λάρισα 2012 – Ομόνοια
Πρωτέας Αχιλλείου – Λύκοι
Μελισσοχώρι – Αιγάνη
Πουρνάρι – Ελευθεριακός

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας, 3ος Όμιλος

Έλαφος – Μελιβοιακός
Ομόλιο – Ελάτεια
Καλαρρύτες – Προμηθέας
Ευαγγελισμός – Αμυγδαλή
Άγιος Θωμάς – Ίκαρος Νεάπολης
Ρεπό: Ιπποκράτης