Το πρόγραμμα του τοπικού για το Σαββατοκύριακο 26/01 – 27/01

Αγωνιστική δράση συνέχεια για τα ερασιτεχνικά δρώμενα του Νομού μας με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες και όλους τους ομίλους, όπου συνολικά θα λάβουν χώρα 54 παιχνίδια.

Σάββατο 26/01 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Βλαχογιάννι – Σμόλικας Φαλάνης

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Μαρμαρίνη – Πανιώνιος
Αρμένιο – Βρυσιά
Μελισσοχώρι – Ελευθεριακός
Αμυγδαλέα – Πρωτέας Αχιλλείου
Λάρισα ΄88 – Ναρθάκι
Ραχούλα – Ανάβρα
Ομόνοια – Μελία
Αμπελόκηποι – Βούναινα

2ος Όμιλος

Δυναμό Γιάννουλης – Συκέα

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Γεράνεια – Λιβάδι
Δρυμός – Βουβάλα
Καρυά – Βρυότοπος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού – Δομένικο
Εθνικός Ολύμπου – Μεγάλο Ελευθεροχώρι
Μεσοχώρι – Βερδικούσια

3ος Όμιλος

Φλόγα Ευαγγελισμού – Ελάτεια
Διογένης – Ομόλιο
Στόμιο – Καλαρρύτες
Προμηθέας – Χαραυγή
Πουρνάρι – Δασοχώρι

4ος Όμιλος

Κοιλάδα – Ελευθεραί
Καστρί – Ανθούπολη
Λάρισα 2012 – Ιπποκράτης
Μυραϊκός – Καλαμάκι

Κυριακή 27/01 και ώρα 11:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Άγιοι Ανάργυροι – Αναγέννηση Φαρσάλων
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Κουλούρι
Παραπόταμος – Ροδιακός
Ηρακλής Λάρισας – Δαμασιακός
Ομορφοχώρι – Αβέρωφ
Γλαύκη – Βουκεφάλας
Νίκη Νίκης – Πλατύκαμπος
Τοξότης Λάρισας – Δευκαλίων Κρανιάς
Ρεπό: Δολιχιακός

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Βαμβακού – Νέες Καρυές
Υπέρεια – Δϊλοφος
Χαρά – Σταυρός
Χαλκιάδες – Αμπελιά
Ακαδημία Φαρσάλων – Ζωοδόχου Πηγή
Άγιος Γεώργιος – Αχίλλειο       3 – 0 α.α.

3ος Όμιλος

“Μελίνα Μερκούρης” – Λύκοι Λάρισας

4ος Όμιλος

Άγιος Θωμάς – Κυψέλη

Κυριακή 27/01 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Ηρακλής Χάλκης – Μακρύχωρι
Λαρισαϊκός – Όλυμπος Λάρισας
Καλοχώρι – ΑΕΔ Νίκαιας
Μελιβοία – Αργυροπούλι
Δήμητρα Γιάννουλης – Τερψιθέα
Φαλανιακός – Δήμητρα Αγιάς
Αχιλλέας Φαρσάλων – Απόλλων Λάρισας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση – Δελέρια
Γόννοι – Αστέρας Τυρνάβου
Χειμάδι – Πελασγιώτιδα
Αιγάνη – Αστραπή Νέας Πολιτείας
Καλύβια – Σ.Σ. Ραψάνης
Πλατανούλια – Συκούριο
Ακαδημία Τυρνάβου – Άρης Λάρισας

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

4ος Όμιλος

Νέο Περιβόλι – Έλαφος