Όλο το πρόγραμμα για Αγιά, Αμπελώνα, Πυργετό και Τερψιθέα

Πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση για τον 3ο όμιλο της νέας Γ΄ Εθνικής όπου θα μετέχουν τέσσερις ομάδες της Λάρισας. Ρεπό την πρώτη αγωνιστική ο Αμπελωνιακός.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Τρίκαλα – Νάουσα
Μαχητής Τερψιθέας – Χαλκίδα
Αχιλλέας Δομοκού – Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Λαμία
Πυργετός – Μακροχώρι
Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Καρδίτσας
Λευκάδια – Κύμη
Ρεπό: Αμπελωνιακός

2η αγωνιστική

Αμπελωνιακός – Τρίκαλα
Νάουσα – Μαχητής Τερψιθέας
Χαλκίδα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Δωτιέας Αγιάς – Πυργετός
Λαμία – Ρήγας Φεραίος
Μακροχώρι – Κύμη
ΑΟ Καρδίτσας – Λευκάδια
Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού

3η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μαχητής Τερψιθέας
Αχιλλέας Δομοκού – Αμπελωνιακός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νάουσα
Ρήγας Φεραίος – Χαλκίδα
Κύμη – Δωτιέας Αγιάς
Λευκάδια – Λαμία
Μακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας
Ρεπό: Πυργετός

4η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού – Τρίκαλα
Μαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αμπελωνιακός – Πυργετός
Νάουσα – Ρήγας Φεραίος
Χαλκίδα – Λευκάδια
Δωτιέας Αγιάς – ΑΟ Καρδίτσας
Λαμία – Μακροχώρι
Ρεπό: Κύμη

5η αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πυργετός – Αχιλλέας Δομοκού
Ρήγας Φεραίος – Μαχητής Τερψιθέας
Κύμη – Αμπελωνιακός
Λευκάδια – Νάουσα
Μακροχώρι – Χαλκίδα
Δωτιέας Αγιάς – Λαμία
Ρεπό: ΑΟ Καρδίτσας

6η αγωνιστική

Πυργετός – Τρίκαλα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Δομοκού – Κύμη
Μαχητής Τερψιθέας – Λευκάδια
Αμπελωνιακός – ΑΟ Καρδίτσας
Νάουσα – Μακροχώρι
Χαλκίδα – Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό: Λαμία

7η αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Κύμη – Πυργετός
Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΟ Καρδίτσας – Αχιλλέας Δομοκού
Μακροχώρι – Μαχητής Τερψιθέας
Λαμία – Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς – Νάουσα
Ρεπό: Χαλκίδα

8η αγωνιστική

Κύμη – Τρίκαλα
Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια
Πυργετός – ΑΟ Καρδίτσας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Μακροχώρι
Αχιλλέας Δομοκού – Λαμία
Μαχητής Τερψιθέας – Δωτιέας Αγιάς
Αμπελωνιακός – Χαλκίδα
Ρεπό: Νάουσα

9η αγωνιστική

Τρίκαλα – Λευκάδια
ΑΟ Καρδίτσας – Κύμη
Μακροχώρι – Ρήγας Φεραίος
Λαμία – Πυργετός
Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Χαλκίδα – Αχιλλέας Δομοκού
Νάουσα – Αμπελωνιακός
Ρεπό: Μαχητής Τερψιθέας

10η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίτσας – Τρίκαλα
Λευκάδια – Μακροχώρι
Κύμη – Λαμία
Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς
Πυργετός – Χαλκίδα
Αχιλλέας Δομοκού – Νάουσα
Μαχητής Τερψιθέας – Αμπελωνιακός
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

11η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μακροχώρι
Λαμία – ΑΟ Καρδίτσας
Δωτιέας Αγιάς – Λευκάδια
Χαλκίδα – Κύμη
Νάουσα – Πυργετός
Αμπελωνιακός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Δομοκού
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

12η αγωνιστική

Λαμία – Τρίκαλα
Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Καρδίτσας – Χαλκίδα
Κύμη – Νάουσα
Ρήγας Φεραίος – Αμπελωνιακός
Πυργετός – Μαχητής Τερψιθέας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αχιλλέας Δομοκού
Ρεπό: Λευκάδια

13η αγωνιστική

Τρίκαλα – Δωτιέας Αγιάς
Χαλκίδα – Λαμία
Νάουσα – ΑΟ Καρδίτσας
Αμπελωνιακός – Λευκάδια
Μαχητής Τερψιθέας – Κύμη
Αχιλλέας Δομοκού – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυργετός
Ρεπό: Μακροχώρι

14η αγωνιστική

Χαλκίδα – Τρίκαλα
Λαμία – Νάουσα
Μακροχώρι – Αμπελωνιακός
ΑΟ Καρδίτσας – Μαχητής Τερψιθέας
Λευκάδια – Αχιλλέας Δομοκού
Κύμη – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρήγας Φεραίος – Πυργετός
Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

15η αγωνιστική

Νάουσα – Χαλκίδα
Αμπελωνιακός – Δωτιέας Αγιάς
Μαχητής Τερψιθέας – Λαμία
Αχιλλέας Δομοκού – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Καρδίτσας
Πυργετός – Λευκάδια
Ρήγας Φεραίος – Κύμη
Ρεπό: Τρίκαλα