Super League 2: Live οι αγώνες της 14ης αγωνιστικής

Ξανά με… αναβολές λόγω Covid η 14η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Super League 2 με τη mikriliga.com να ακολουθεί live τη δράση.

Δείτε ΕΔΩ τη Βαθμολογία στον Βορρά

Σάββατο 15 Ιανουαρίου – 14:45
Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Β-Καβάλα

Ολυμπιακός Β (Ιμπαγάσα):

Καβάλα (Νούρι):

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Ηρακλής-Ξάνθη ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

Νότιος Όμιλος

Ηρόδοτος-Παναθηναϊκός Β

Ηρόδοτος (Τάτσης):

Παναθηναϊκός Β (Βονόρτας):

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Φράπος (Μακεδονίας)

Ρόδος-ΑΕΚ Β ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

Κυριακή 16 Ιανουαρίου – 14:45
Βόρειος όμιλος

Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας (Γράφας):

Αλμωπός Αριδαίας (Τυριακίδης):

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός (Διγκόζης):

Θεσπρωτός (Ρότσα):

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Βέροια-Πιερικός

Βέροια (Δερμιτζάκης):

Πιερικός (Θεοδοσιάδης):

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Χατζηνάκος (Δράμας)

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου

ΑΕΛ (Γκουτσίδης):

Νίκη Βόλου (Βοσνιάδης):

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης

Νότιος Όμιλος

Ζάκυνθος-Διαγόρας

Ζάκυνθος (Νόλης):

Διαγόρας (Προβίδας):

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

ΟΦ Ιεράπετρας-Αστέρας Βλαχιώτη

ΟΦ Ιεράπετρας (Βεργέτης):

Αστέρας Βλαχιώτη (Βελιτζέλος):

Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Γούρνιας (Ανατ. Αττικής)

Καλλιθέα-Εργοτέλης

Καλλιθέα (Βόκολος):

Εργοτέλης (Μπαδήμας):

Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

Αιγάλεω-Καραϊσκάκης Άρτας

Αιγάλεω (Χαραλαμπίδης):

Καραϊσκάκης (Καβακάς):

Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας – Λευκάδας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

Λεβαδειακός-Καλαμάτα

Λεβαδειακός (Ταουσιάνης):

Καλαμάτα (Αναστόπουλος):

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Επισκοπή-Κηφισιά

Επισκοπή (Βέλιτς):

Κηφισιά (Κούστας):

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλάνδρης (Χαλκιδικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Πηγή: mikriliga.com