Super League 2: Live οι αγώνες της 6ης αγωνιστικής (4-5 Δεκεμβρίου)

Έκτη αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Super League 2 και η mikriliga.com ακολουθεί live την εξέλιξη των αγώνων.

Δείτε ΕΔΩ τη Βαθμολογία στον Βορρά

Δείτε ΕΔΩ τη Βαθμολογία στον Νότο

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου – 14:45
Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου (Καγιέχα):

Πιερικός (Ν. Θεοδοσιάδης):

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας (Στράτσια):

Ηρακλής (Γεωργιάδης):

Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)

Νότιος Όμιλος

Διαγόρας-ΑΕΚ Β

Διαγόρας (Σ. Θεοδοσιάδης):

ΑΕΚ Β (Οφρυδόπουλος):

Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Ηλείας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Αιγάλεω-Ηρόδοτος

Αιγάλεω (Χαραλαμπίδης):

Ηρόδοτος (Τάτσης):

Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Πάγκαλος (Λασιθίου)

Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β (17:00)

Εργοτέλης (Μπαδήμας):

Παναθηναϊκός Β (Βονόρτας):

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Ισσά (Αθηνών)

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου – 14:45
Βόρειος όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας (Τυριακίδης):

Θεσπρωτός (Ρότσα):

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)

Νίκη Βόλου-Ξάνθη

Νίκη Βόλου (Βοσνιάδης):

Ξάνθη (Κεχαγιάς):

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Νίκζας (Λάρισας)

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας

ΠΑΟΚ Β (Γκαρσία):

Αναγέννηση Καρδίτσας (Αμανατίδης):

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης (Θράκης), Τζιούτζιος (Θράκης)

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα (Αμπέντε):

Απόλλων Πόντου (Καλαϊτζίδης):

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

ΑΕΛ-Βέροια

ΑΕΛ (Φυντάνης):

Βέροια (Δερμιτζάκης):

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Ολυμπιακός Β-Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Β (Ιμπαγάσα):

Πανσερραϊκός (Σαραγόσα):

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοττόρος (Δωδ/σου)

Ρεπό: Καβάλα

Νότιος Όμιλος

Χανιά-Κηφισιά

Χανιά (Παπαδόπουλος):

Κηφισιά (Κούστας):

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

Ζάκυνθος-Επισκοπή

Ζάκυνθος (Νόλης):

Επισκοπή (Βέλιτς):

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)(

ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος

ΟΦ Ιεράπετρας (Βεργέτης):

Ρόδος (Αντωνίου):

Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Αλέξανδρος (Αθηνών)

Καλλιθέα-Λεβαδειακός (17:00)

Καλλιθέα (Βόκολος):

Λεβαδειακός (Ταουσιάνης):

Διαιτητής: Τζαμουντζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Παραφέστας (Λάρισας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα ΑΝΑΒΟΛΗ

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κακαφώνης (Αχαΐας)

Ρεπό: Καραϊσκάκης

Ειδήσεις σήμερα για την Super League 2, τη Γ’ Εθνική και την ΕΠΟ στη Mikriliga.com

Διαβάστε επίσης:

Super League 2: Ο κορονοϊός χτύπησε το Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα – Επίσημη αναβολή στον αγώνα!

Καλύβας: «Μεγάλη προσπάθεια οι παίκτες»

Λεβαδειακός: Περιζήτητος ο Νίκας – Τον τσεκάρει κορυφαία ομάδα της Super League!

Πηγή: mikriliga.com