Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2015 – 2016

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Απόλλων Λάρισας       56 – 9   94
2. Αχιλλέας Φαρσάλων       68 – 16   89
3. Φαλανιακός     45 – 33   56
4. Δήμητρα Γιάννουλης     41 – 27  55
5. Καλοχώρι      50 – 53   52
6. Βλαχογιάννι      63 – 56   51
7. Σμόλικας Φαλάνης      47 – 36   49
8. ΠΟΕ     44 – 37   49
9. Μακρυχώρι      48 – 44   48
10. Αστραπή Νέας Πολιτείας    60 – 48   47
11. Αμυγδαλέα      38 – 46   46
12. Δαμασιακός      51 – 57   43
13. Αμπελωνιακός      39 – 52   40
13. Ηρακλής Λάρισας    41 – 41 39
15. Αγ. Ανάργυροι     35 – 57   35
16. Γλαύκη    34 – 63  30
17. ΠΑΟΛ Αβέρωφ    30 – 75   16
18. Ηρακλής Χάλκης     30 – 98   10

Ο Πίνακας των σκόρερ

33 Γκολ: Παλάσκας (Απόλλων Λάρισας).

20 Γκολ: Βούλγαρης (Αχιλλέας Φαρσάλων).

16 Γκολ: Κακαβίτσης (Σμόλικας Φαλάνης).

15 Γκολ: Λιόλιος (Βλαχογιάννι).

14 Γκολ: Λόλας (Δαμασιακός), Κουβελάς (Απόλλων Λάρισας), Νικούλης (Αετός Μακρυχωρίου).

13 Γκολ: Μπόντε (Απόλλων Λάρισας).

12 Γκολ: Πίρε (Αετός Αμυγδαλέας), Αποστόλου (Αστραπή Νέας Πολιτείας/Ηρακλής Λάρισας), Τσένος (Π.Ο.Ε.).

11 Γκολ: Ζαγγανάς (Αχιλλέας Φαρσάλων), Μαλάκος (Αχιλλέας Φαρσάλων/Αετός Αμυγδαλέας), Αλατάς (Φαλανιακός).

10 Γκολ: Ζηρδέλης (Βλαχογιάννι), Κατσαμάκας (Δήμητρα Γιάννουλης), Μαυρομάτης (Ηρακλής Λάρισας), Ματούλας (Π.Ο.Ε.).

9 Γκολ: Φούντας, Ταρταμπούκας (Καλοχώρι), Μπέλτσιος (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Τζουμάκας (Δαμασιακός).

8 Γκολ: Λούτσος (Δαμασιακός), Ελευθέρογλου (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Μπατζογιάννης, Φώτος (Δάφνη Γλαύκης), Κυριάκος (Απόλλων Λάρισας), Μπακαρτζής, Βιλανάκης (Άγιοι Ανάργυροι).

7 Γκολ: Δαλαμπύρας (Αετός Μακρυχωρίου), Ελευθεριάδης (Π.Ο.Ε.), Σπανός (Αστραπή Νέας Πολιτείας/Ηρακλής Λάρισας), Μανάκας, Μακρής (Δήμητρα Γιάννουλης), Σπυρόπουλος (Καλοχώρι).

6 Γκολ: Σουλτούκης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Ραπτοτάσιος, Μόκας (Ηρακλής Χάλκης), Τέας (Αετός Μακρυχωρίου), Νεμπεγλέρας (Αχιλλέας Φαρσάλων), Κοταρέλας (Αστραπή Νέας Πολιτείας/Δήμητρα Γιάννουλης), Μπέης (Ηρακλής Λάρισας/Αμπελωνιακός).

5 Γκολ: Μπουκουβάλας (Δαμασιακός), Βογιατζής Χρ. (Ηρακλής Χάλκης), Πατσιωτός, Κοκόμπελης (Βλαχογιάννι), Μακανίκας, Δημητρέλης (Καλοχώρι), Μολάς (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Ψύρρας, Βούκιας (Αμπελωνιακός), Δάσσιος (Σμόλικας Φαλάνης), Νάστας (Απόλλων Λάρισας), Ζαφειρούλης (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Γκαραλιάκος (Αετός Μακρυχωρίου).

4 Γκολ: Αλεξανδρής, Βαρσάμης, Σουλιώτης, Κόκκινος (Φαλανιακός), Πολύζος (Αετός Μακρυχωρίου/Αετός Αμυγδαλέας), Κουσιώρας (Αετός Μακρυχωρίου), Σπανούλης (Δάφνη Γλαύκης), Γεωργατζιάς (Δαμασιακός), Καφούσιας, Πάσιος (Αετός Αμυγδαλέας), Αμαρλαριώτης (Άγιοι Ανάργυροι), Καρυπίδης (Π.Ο.Ε.), Γκιουρσάνης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Τσετιροκλής (Αμπελωνιακός).

3 Γκολ: Κολοβός Κ., Κόκρας (Σμόλικας Φαλάνης), Πανταζής Γ., Παπαγεωργίου (Φαλανιακός), Μπούνα, Λουκανίκας (Καλοχώρι), Σχοινάς, Χατζής (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Θώμος (Δήμητρα Γιάννουλης), Ψωμολιάς (Αστραπή Νέας Πολιτείας/Ηρακλής Λάρισας), Κοντοθανάσης Δ. (Βλαχογιάννι), Τσιώλης Ν., Αγγελακόπουλος (Δάφνη Γλαύκης), Τραμπάκουλας, Σικαλιάς (Ηρακλής Χάλκης), Τλούπας, Πλιάγκας, Καραμπούζης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Αρσένης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Τσιάλτας (Δαμασιακός), Σκούπρας (Απόλλων Λάρισας).

2 Γκολ: Παπαμάνος, Καλτσάς, Παραφέστας (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Φουσίκας (Αετός Μακρυχωρίου), Συκιώτης (Αμπελωνιακός), Λιλολάρι, Ιγγλέζος, Λυγούρας (Φαλανιακός), Σιούτας Δ. Β., Μαυρουδής Ι., Κυριάκος (Αετός Αμυγδαλέας), Γκουρομπίνος, Ιωαννίδης, Σουφχάρας, Κοντοθανάσης Βρ., Βάλλας (Βλαχογιάννι), Μουσιάρης Δ., Καρακάνος (Δαμασιακός), Γκαλγκανόπουλος, Εμμανουήλ (Δήμητρα Γιάννουλης), Μούμος, Ρουμελιώτης, Κουσιάς, Βράκας, Ευαγγέλου, Ραμάι (Άγιοι Ανάργυροι), Φιλίππου, Ζαφειρίου (Ηρακλής Λάρισας), Οικονόμου, Κουρούμαλος, Μπένος, Μεζίνι (Αχιλλέας Φαρσάλων), Λιάνος, Πατσής, Μπουζούκας (Σμόλικας Φαλάνης), Χαρούλης, Κούρο (Απόλλων Λάρισας), Σινάπαλος, Καραμάνος, Περτζιόνι (Π.Ο.Ε.), Γιώργης, Κουτσάκης (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Βενέτης (Καλοχώρι), Τσακαβίτης (Ηρακλής Χάλκης), Γρηγορίου, Γωγάκος, Γκόλτσιος, Πούλιος (Αμπελωνιακός), Υφαντής (Δάφνη Γλαύκης).

1 Γκολ: Κουρδής Γ., Ιωαννίδης, Φλώρος, Κολοβός, Χατζής, Γιαννακόπουλος (Απόλλων Λάρισας), Κακαράντζας, Δαλακώνης, Σαχίνης, Μπλέντι (Φαλανιακός), Γκαμπέτας, Σπυρόπουλος, Κωτούλας, Ροντούλης, Μαυρίδης, Αρσένης, Χατζούλης (Αμπελωνιακός), Ξεφτέρης, Δήμος, Χαράλαμπος (Βλαχογιάννι), Τσακουρίδης, Ντινούλης, Λιντέρης (Ηρακλής Χάλκης), Τσιάτας, Μπαρούτας, Δολιάνης, Κολοβός Χρ., Σκούπρας, Βάνης (Σμόλικας Φαλάνης), Γάκης, Παναγιώτου, Καλφούντζος (Άγιοι Ανάργυροι), Σιαμαντούρας, Ντελόπουλος, Καραγιώργος (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Πρίφτης, Ανδριανόπουλος, Τσιτουρτζής (Αετός Αμυγδαλέας), Μπλατσέρης, Τσιανάκας, Κομισόπουλος (Αχιλλέας Φαρσάλων) Ταστεμερίδης, Πατσιούρας, Λαβαντσιώτης, Ντονούδης, Μακρής, Λιάκος, Τριανταφυλλόπουλος, Πότσης (Ηρακλής Λάρισας), Παιδής, Τσιαντούλης Κ., Νεστορίδης, Έξαρχος (Καλοχώρι), Αργύρης, Γκαμπέτας, Καλπίας (Αετός Μακρυχωρίου), Βεργής, Καλούσης, Καραχάλιος, Μητροδήμος (Δάφνη Γλαύκης), Μπούσιας, Καλτέκης (ΠΟΕ), Μουσιάρης Θ. (Δαμασιακός), Χατζηγρηγορίου Αν., Αμπατζίδης (Δήμητρα Γιάννουλης).

1η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 0 Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Ηρακλής Χάλκης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 2 Δαμασιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Καλοχώρι
Μακρυχώρι 2 – 2 Βλαχογιάννι
Γλαύκη 0 – 4 Νέα Πολιτεία
Αμυγδαλέα 0 – 2 Φαλανιακός
ΠΟΕ 0 – 0 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 0 – 2 Γιάννουλη

2η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 0 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Απόλλων Λάρισας 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ηρακλής Χάλκης 3 – 4 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 5 – 3 Μακρυχώρι
Καλοχώρι 3 – 0 Γλαύκη
Βλαχογιάννι 1 – 1 Αμυγδαλέα
Νέα Πολιτεία 2 – 0 ΠΟΕ
Φαλανιακός 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελωνιακός 0 – 1 Γιάννουλη

3η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Μακρυχώρι 0 – 1 Απόλλων Λάρισας
Γλαύκη 1 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Αμυγδαλέα 0 – 0 Δαμασιακός
ΠΟΕ 1 – 2 Καλοχώρι
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Βλαχογιάννι
Γιάννουλη 0 – 3 Νέα Πολιτεία
Αμπελωνιακός 2 – 1 Φαλανιακός

4η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 1 Μακρυχώρι
Ηρακλής Λάρισας 0 – 3 Γλαύκη
Απόλλων Λάρισας 0 – 0 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Χάλκης 1 – 2 ΠΟΕ
Δαμασιακός 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Καλοχώρι 1 – 0 Γιάννουλη
Βλαχογιάννι 4 – 2 Αμπελωνιακός
Νέα Πολιτεία 2 – 0 Φαλανιακός

5η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Μακρυχώρι
Γλαύκη 2 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Αμυγδαλέα 4 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
ΠΟΕ 3 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 4 Απόλλων Λάρισας
Γιάννουλη 4 – 0 Χάλκη
Αμπελωνιακός 1 – 6 Δαμασιακός
Φαλανιακός 2 – 0 Καλοχώρι
Νέα Πολιτεία 5 – 0 Βλαχογιάννι

6η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Μακρυχώρι 0 – 2 Αμυγδαλέα
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 ΠΟΕ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 4 Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Λάρισας 1 – 3 Γιάννουλη
Απόλλων Λάρισας 7 – 0 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Χάλκης 1 – 2 Φαλανιακός
Δαμασιακός 0 – 0 Νέα Πολιτεία
Καλοχώρι 2 – 5 Βλαχογιάννι

7η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 1 Αμυγδαλέα
ΠΟΕ 1 – 0 Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι 0 – 3 Μακρυχώρι
Γιάννουλη 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Αμπελωνιακός 1 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Φαλανιακός 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Νέα Πολιτεία 1 – 1 Απόλλων Λάρισας
Βλαχογιάννι 3 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Καλοχώρι 1 – 0 Δαμασιακός

8η Αγωνιστική

ΠΟΕ 0 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμυγδαλέα 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη 0 – 3 Γιάννουλη
Μακρυχώρι 2 – 1 Αμπελωνιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Φαλανιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 4 Νέα Πολιτεία
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Βλαχογιάννι
Απόλλων Λάρισας 6 – 0 Καλοχώρι
Ηρακλής Χάλκης 2 – 6 Δαμασιακός

9η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 4 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Γιάννουλη 1 – 1 ΠΟΕ
Αμπελωνιακός 0 – 2 Αμυγδαλέα
Φαλανιακός 3 – 0 Γλαύκη
Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 1 Μακρυχώρι
Βλαχογιάννι 0 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Καλοχώρι 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δαμασιακός 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 Απόλλων Λάρισας

10η Αγωνιστική

Γιάννουλη 0 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Αμπελωνιακός
ΠΟΕ 0 – 0 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 0 – 3 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γλαύκη 2 – 1 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 1 – 2 Καλοχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 4 – 1 Δαμασιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Απόλλων Λάρισας 3 – 0 Ηρακλής Λάρισας

11η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 Αμπελωνιακός
Φαλανιακός 3 – 0 Γιάννουλη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Βλαχογιάννι 2 – 0 ΠΟΕ
Καλοχώρι 1 – 1 Αμυγδαλέα
Δαμασιακός 1 – 0 Γλαύκη
Ηρακλής Χάλκης 2 – 3 Μακρυχώρι
Απόλλων Λάρισας 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

12η Αγωνιστική

Φαλανιακός 1 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμπελωνιακός 0 – 3 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γιάννουλη 0 – 1 Βλαχογιάννι
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Καλοχώρι
ΠΟΕ 0 – 0 Δαμασικός
Αμυγδαλέα 2 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Γλαύκη 1 – 2 Απόλλων Λάρισας
Μακρυχώρι 1 – 0 Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2  – 2 Σμόλικας Φαλάνης

13η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βλαχογιάννι 1 – 0 Φαλανιακός
Καλοχώρι 1 – 1 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 0 – 0 Γιάννουλη
Ηρακλής Χάλκης 1 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Απόλλων Λάρισας 1 – 0 ΠΟΕ
Ηρακλής Λάρισας 2 – 2 Αμυγδαλέα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 1 Γλαύκη
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Μακρυχώρι

14η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 2 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 0 Καλοχώρι
Φαλανιακός 2 – 0 Δαμασιακός
Αμπελωνιακός 4 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Γιάννουλη 0 – 2 Απόλλων Λάρισας
Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ 0 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμυγδαλέα 0 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Μακρυχώρι 0 – 0 Γλαύκη

15η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 Καλοχώρι
Δαμασιακός 2 – 1 Βλαχογιάννι
Ηρακλής Χάλκης 2 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Απόλλων Λάρισας 7 – 1 Φαλανιακός
Ηρακλής Λάρισας 1 – 2 Αμπελωνιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 1 Γιάννουλη
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Μακρυχώρι 2 – 2 ΠΟΕ
Γλαύκη 1 – 1 Αμυγδαλέα

16η Αγωνιστική

Δαμασιακός 0 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Καλοχώρι 3 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Βλαχογιάννι 0 – 4 Απόλλων Λάρισας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Φαλανιακός 4 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμπελωνιακός 0 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Γιάννουλη 1 – 2 Μακρυχώρι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 3 Γλαύκη
Αμυγδαλέα 2 – 1 ΠΟΕ

17η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Απόλλων Λάρισας 4 – 1 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 1 – 2 Καλοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 2 Βλαχογιάννι
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μακρυχώρι 1 – 1 Φαλανιακός
Γλαύκη 0 – 1 Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέα 0 – 0 Γιάννουλη
ΠΟΕ 3 – 0 Αγ. Ανάργυροι

18η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας 0 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Ηρακλής Χάλκης 2 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Καλοχώρι 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Βλαχογιάννι 5 – 3 Μακρυχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 4 Γλαύκη
Φαλανιακός 2 – 1 Αμυγδαλέα
Αμπελωνιακός 0 – 2 ΠΟΕ
Γιάννουλη 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι

19η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 3 Απόλλων Λάρισας
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Μακρυχώρι 1 – 3 Δαμασιακός
Γλαύκη 1 – 2 Καλοχώρι
Αμυγδαλέα 2 – 1 Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 3 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Φαλανιακός
Γιάννουλη 1 – 0 Αμπελωνιακός

20η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
Ηρακλής Λάρισας 2 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Απόλλων Λάρισας 2 – 0 Μακρυχώρι
Ηρακλής Χάλκης 2 – 3 Γλαύκη
Δαμασιακός 0 – 1 Αμυγδαλέα
Καλοχώρι 1 – 3 ΠΟΕ
Βλαχογιάννι 2 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 2 Γιάννουλη
Φαλανιακός 0 – 0 Αμπελωνιακός

21η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Μακρυχώρι 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Γλαύκη 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Αμυγδαλέα 0 – 3 Απόλλων Λάρισας
ΠΟΕ 7 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Αγ. Ανάργυροι 2 – 3 Δαμασιακός
Γιάννουλη 2 – 0 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 2 – 0 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

22η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 0 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Σμόλικας Φαλάνης 7 – 1 Γλαύκη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 5 – 0 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 ΠΟΕ
Απόλλων Λάρισας 5 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 2 Γιάννουλη
Δαμασιακός 2 – 0 Αμπελωνιακός
Καλοχώρι 2 – 1 Φαλανιακός
Βλαχογιάννι 5 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας

23η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Γλαύκη
Αμυγδαλέα 2 – 0 Μακρυχώρι
ΠΟΕ 2 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Γιάννουλη 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός 0 – 1 Απόλλων Λάρισας
Φαλανιακός 2 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 4 Δαμασιακός
Βλαχογιάννι 1 – 4 Καλοχώρι

24η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Γλαύκη 2 – 0 ΠΟΕ
Μακρυχώρι 3 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Γιάννουλη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Φαλανιακός
Απόλλων Λάρισας 4 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ηρακλής Χάλκης 1 – 3 Βλαχογιάννι
Δαμασιακός 2 – 3 Καλοχώρι

25η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 5 – 0 ΠΟΕ
Αγ. Ανάργυροι 0 – 2 Αμυγδαλέα
Γιάννουλη 4 – 1 Γλαύκη
Αμπελωνιακός 0 – 0 Μακρυχώρι
Φαλανιακός 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βλαχογιάννι 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Καλοχώρι 0 – 2 Απόλλων Λάρισας
Δαμασιακός 1 – 2 Ηρακλής Χάλκης

26η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 0 – 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟΕ 1 – 2 Γιάννουλη
Αμυγδαλέα 1 – 3 Αμπελωνιακός
Γλαύκη 1 – 1 Φαλανιακός
Μακρυχώρι 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 1 Βλαχογιάννι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 2 Καλοχώρι
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Δαμασιακός
Απόλλων Λάρισας 2 – 0 Ηρακλής Χάλκης

27η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 1 Γιάννουλη
Αμπελωνιακός 3 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Φαλανιακός 0 – 0 ΠΟΕ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Αμυγδαλέα
Βλαχογιάννι 5 – 2 Γλαύκη
Καλοχώρι 3 – 3 Μακρυχώρι
Δαμασιακός 2 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Ηρακλής Χάλκης 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ηρακλής Λάρισας 0 – 3 Απόλλων Λάρισας

28η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 1 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Γιάννουλη 1 – 2 Φαλανιακός
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΟΕ 0 – 0 Βλαχογιάννι
Αμυγδαλέα 1 – 1 Καλοχώρι
Γλαύκη 0 – 0 Δαμασιακός
Μακρυχώρι 3 – 0 Ηρακλής Χάλκης
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 2 Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 5 Ηρακλής Λάρισας

29η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Φαλανιακός
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 2 Αμπελωνιακός
Βλαχογιάννι 1 – 1 Γιάννουλη
Καλοχώρι 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Δαμασιακός 0 – 4 ΠΟΕ
Ηρακλής Χάλκης 1 – 4 Αμυγδαλέα
Απόλλων Λάρισας 7 – 0 Γλαύκη
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Μακρυχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

30η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός 3 – 0 Βλαχογιάννι
Αμπελωνιακός 0 – 1 Καλοχώρι
Γιάννουλη 2 – 0 Δαμασιακός
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Ηρακλής Χάλκης
ΠΟΕ 0 – 2 Απόλλων Λάρισας
Αμυγδαλέα 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Γλαύκη 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μακρυχώρι 1 – 1 Σμόλικας Φαλάνης

31η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Βλαχογιάννι
Καλοχώρι 0 – 3 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δαμασιακός 1 – 1 Φαλανιακός
Ηρακλής Χάλκης 1 – 4 Αμπελωνιακός
Απόλλων Λάρισας 1 – 0 Γιάννουλη
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Αγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 2 ΠΟΕ
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Αμυγδαλέα
Γλαύκη 0 – 3 Μακρυχώρι

32η Αγωνιστική

Καλοχώρι 1 – 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
Βλαχογιάννι 5 – 1 Δαμασιακός
Αατραπή Ν. Πολιτείας 4 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Φαλανιακός 0 – 5 Απόλλων Λάρισας
Αμπελωνιακός 0 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Γιάννουλη 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αγ. Ανάργυροι 0 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
ΠΟΕ 1 – 1 Μακρυχώρι
Αμυγδαλέα 1 – 0 Γλαύκη

33η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 1 Δαμασιακός
Ηρακλής Χάλκης 0 – 4 Καλοχώρι
Απόλλων Λάρισας 2 – 1 Δαμασικαός
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 4 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 3 Αμπελωνιακός
Μακρυχώρι 2 – 1 Γιάννουλη
Γλαύκη 1 – 2 Αγ. Ανάργυροι
ΠΟΕ 2 – 0 Αμυγδαλέα

34η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός 2 – 3 Απόλλων Λάρισας
Καλοχώρι 2 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 5 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός 1 – 1 Μακρυχώρι
Αμπελωνιακός 5 – 1 Γλαύκη
Γιάννουλη 1 – 1 Αμυγδαλέα
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 ΠΟΕ