Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2015 – 2016

 Η Τελική Βαθμολογία 

1. Λάρισα 2012    69 – 25   66 **
2. Αργυροπούλι   49 – 20   60
3. Αστέρας Τυρνάβου    58 – 35   58
4. Γόννοι    44 – 16    57
5. Συκούριο    53 – 29   53
6. Ελευθεραί     47 – 47   49
7. Ολύμπικ/Νέες Καρυές    45 – 40   46
8. Βούναινα    47 – 47   46
9. Φιλοκτήτης Μελιβοίας     47 – 35   45
10. Ραχούλα     34 – 36   44
11. Νίκαια    47 – 54   43
12. Ανάβρα    40 – 43     42
13. Χειμάδι     49 – 69   41
14. Αμπελόκηποι    42 – 48   36 *
15. Σ.Σ. Ραψάνης    32 – 54   30
16. Δολιχιακός     43 – 52   30
17. Βρυσιά     10 – 102   – 1

* Οι Αμπελόκηποι έχουν ποινή αφαίρεσης -5 βαθμών.
** Η Λάρισα 2012 έχει ποινή αφαίρεσης -2 βαθμών από το περσινό πρωτάθλημα.

Ο Πίνακας των Σκόρερ

26 Γκολ: Καπετάνιος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας).

20 Γκολ: Τσούτσας (Αργυροπούλι).

19 Γκολ: Κόκκινος (Κίσσαβος Συκουρίου), Τσιάκος (Λάρισα 2012).

17 Γκολ: Κίτσιος Δ. (Λάρισα 2012).

16 Γκολ: Χριστοδούλου (Παναγροτικός Νίκαιας).

12 Γκολ: Χατζηλιάδης Σ. (Βούναινα/Κίσσαβος Συκουρίου), Γαλάνης (Αστέρας Τυρνάβου).

11 Γκολ: Κουρούκας Μ. (Προοδευτική Ανάβρας).

10 Γκολ: Φουσίκας (Ελευθεραί).

9 Γκολ: Σπανός (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Καραντώνης Γ. (Ολυμπιακός Χειμαδίου), Μπαντής Γ. (Αστέρας Τυρνάβου).

8 Γκολ: Τζατζάκης (Κίσσαβος Συκουρίου), Σιμούλης (Προοδευτική Ανάβρας), Τσιρβούλης, Περδίκης Ν. (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Σουγλής Στ. (Δολιχιακός), Τσακίρης Κ. (Αστέρας Τυρνάβου), Φαρμάκας (Σ. Σ. Ραψάνης), Τσανάς (Βούναινα).

7 Γκολ: Λίταινας Αντ., Νούσιος Γ. Β. (Ολυμπιακός Χειμαδίου), Σουγλής Κ. (Δολιχιακός), Μάντζας (Λάρισα 2012).

6 Γκολ: Παλαμίδας (Αμπελόκηποι), Τριανταφυλλόπουλος (Παναγροτικός Νίκαιας), Μπέλτσιος, Χαρισούλης (Αργυροπούλι), Μάντζιαρης Ν. (Όλυμπος Γόννων), Γκαραγκούνης Ελ. (Αστέρας Τυρνάβου), Σουλτούκης (Ελευθεραί), Παϊτέρης (Λάρισα 2012), Τσαπράζης Στ. (Βούναινα), Δημόπουλος (Ραχούλα/Παναγροτικός Νίκαιας), Τσιαγκούλης (Ολυμπιακός Χειμαδίου).

5 Γκολ: Καββαδίας (Ελευθεραί), Πάσιος Π., Γκαραγκούνης Σπ. (Αστέρας Τυρνάβου), Παναγιώτου (Δολιχιακός), Τσαπράζης Κ. (Βούναινα), Ντε Λα Ρόσα, Πεζής, Δόνος (Αμπελόκηποι), Πικούλης (Κίσσαβος Συκουρίου), Θεοδώρου (Ελευθεραί), Τσιαγκάλης (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Τσιάκος (Ολυμπιακός Χειμαδίου).

4 Γκολ: Ριζούλης (Αργυροπούλι), Μπαμπατζιάς (Αμπελόκηποι), Μέκρας Γ. (Ελευθεραί), Κίτσιος, Τσιαπλές (Όλυμπος Γόννων), Αργυρακούλης (Ραχούλα), Γκαραγκούνης Ντ. (Σ.Σ. Ραψάνης), Φαρμάκας (Βούναινα).

3 Γκολ: Καλούσης, Ζάρρας, Καραναστάσης, Τσιτσιούμης (Όλυμπος Γόννων), Θεοδωράκης Στ. (Δολιχιακός), Γιαντσίδης (Απόλλων Βρυσιών), Κουμπόλι, Τζήμουλας, Πιλτσούλης (Ραχούλα), Τσινούδης, Μήλιος (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Μπούρος (Σ.Σ. Ραψάνης), Γωγάκος, Πίγκας (Αργυροπούλι), Κουκουτσέλος (Κίσσαβος Συκουρίου), Σκέντζας Ευάγ. (Λάρισα 2012), Σούμας (Ολυμπιακός Χειμαδίου), Κορδαλής, Χονδροδήμος (Προοδευτική Ανάβρας), Γεωργούλας Θ., Γκουντάρας Ηλ. (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Τσακμακίδης (Αμπελόκηποι/Βούναινα), Χατζής, Χριστοδούλου (Βούναινα), Πανδρεμένος, Χαλάτσης (Παναγροτικός Νίκαιας).

2 Γκολ: Ανδρώνης, Κάτσας (Κίσσαβος Συκουρίου), Μανώλης, Καψαλός, Περδίκης Σ., Ζαΐμι (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Σινάν Τζ., Βασιλειάδης, Κούμε, Σινάνι Κ. (Σ.Σ. Ραψάνης), Ντούμος, Μυλωνάς, Πασιάς Π. (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Πουρσανίδης, Σαπάκος, Λιόλιος, Μεφτάρι (Δολιχιακός), Τσούγιας, Ντόι (Όλυμπος Γόννων), Στρατής, Νταής, Ξαφάρας, Φλώρος Παν., Φλώρος Ν. (Λάρισα 2012), Αρβανιτοζήσης Ι., Μπουρίκος (Απόλλων Βρυσιών), Μπαχτσιβάνος Αστ. (Αργυροπούλι), Λίταινας Στ., Σεβδαλής (Ολυμπιακός Χειμαδίου), Καραγιάννης, Ευστρατίου, Σαράντης (Ελευθεραί), Μαλλιάρας, Βλάχος, Γιαννουλέας, Ντελής Σπ. (Προοδευτική Ανάβρας), Παπακώστας Αθ., Ψαρούλης, Ανδρεόπουλος (Παναγροτικός Νίκαιας), Θεοχαρούλης, Σταμουλάκης (Ραχούλα).

1 Γκολ: Καβράκος, Σκαπέρδας, Λεμονής, Γκόγκας, Σχοινάς, Κονόμι (Ελευθεραί), Χαλκιάς, Κουρούκας Ι., Χαϊδούλης, Μπαρούτζας. (Προοδευτική Ανάβρας), Γκοργκόλης, Τόπης Σ., Παληκάρης, Φραχόλι (Ολυμπιακός Χειμαδίου), Πασιάς Δ., Μπουζώνας, Αποστόλου (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Κανάκης, Πιστόλας, Γκαραβέλης, Πράπας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Καρακώστας, Πάσιος Αν., Λάζος, Πάσιος Β. (Αστέρας Τυρνάβου), Λιάπης, Ζητούνης, Κρίκης (Απόλλων Βρυσιών), Μπλάνας, Τσιόγκας, Ποτόσογλου, Σαγάνης, Κουτσοκέρας, Κωστομοίρης, Γούτος (Αμπελόκηποι), Παπακωνσταντίνου, Μητούλας, Τριανταφύλλι (Δολιχιακός), Φούντας, Γκιώνης (Σ.Σ. Ραψάνης), Τσιντζιλώνης, Καραγκιόζης, Σερίφης, Τσιόπας, Ριζούλης, Πραγκαφίλλης (Όλυμπος Γόννων), Ψαθάς, Παπαχρήστος, Μπούκας, Καραφέριας, Γεωργόπουλος, Γκατζούλης Δ. (Παναγροτικός Νίκαιας), Τσέλιγκας, Τέγος, Μηταλούλης (Ραχούλα), Γουργιώτης, Πλιάγκας (Κίσσαβος Συκουρίου), Χατζηλιάδης Κ., Αγγλόπουλος (Βούναινα), Φλώρος Παντ., Βασιλείου Άκ. (Λάρισα 2012), Βογιατζής (Αργυροπούλι).

1η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 2  Αργυροπούλι
Ραχούλα 2 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Δολιχιακός 1 – 3 Σ.Σ. Ραψάνης
Βούναινα 2 – 1 Νίκαια
Συκούριο 3 – 1 Αμπελόκηποι
Γόννοι 4 – 1 Χειμάδι
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 3 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Λάρισα 2012 3 – 1 Βρυσιά
Ρεπό Ανάβρα

2η Αγωνιστική

Ανάβρα 1 – 2 Ελευθεραί
Αργυροπούλι 0 – 0 Ραχούλα
Αστέρας Τυρνάβου 5 – 0 Βούναινα
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 3 Συκούριο
Νίκαια 0 – 2 Γόννοι
Αμπελόκηποι 1 – 4 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Χειμάδι 2 – 9 Λάρισα 2012
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 0 Βρυσιά
Ρεπό Δολιχιακός

3η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 2 Ραχούλα
Δολιχιακός 4 – 1 Ανάβρα
Βούναινα 3 – 1 Αργυροπούλι
Γόννοι 2 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 3 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Λάρισα 2012 1 – 1 Νίκαια
Βρυσιά 1 – 3 Αμπελόκηποι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 3 Χειμάδι
Ρεπό Συκούριο

4η Αγωνιστική

Δολιχιακός 5 – 0 Ελευθεραί
Ραχούλα 1 – 1 Βούναινα
Ανάβρα 1 – 4 Συκούριο
Αργυροπούλι 1 – 0 Γόννοι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 0 Λάρισα 2012
Νίκαια 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελόκηποι 1 – 1 Χειμάδι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Βρυσιά
Ρεπό Νέες Καρυές/Ολύμπικ

5η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 1  Βούναινα
Συκούριο 2 – 1 Δολιχιακός
Γόννοι 3 – 0 Ραχούλα
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 1 – 1 Ανάβρα
Λάρισα 2012 1 – 0 Αργυροπούλι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 3 Αστέρας Τυρνάβου
Χειμάδι 5 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης
Αμπελόκηποι 3 – 5 Νίκαια
Ρεπό Βρυσιά

6η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 0  Ελευθεραί
Βούναινα 1 – 2 Γόννοι
Δολιχιακός 1 – 2 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Ραχούλα 1 – 0 Λάρισα 2012
Ανάβρα 4 – 0 Βρυσιά
Αργυροπούλι 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 0 Αμπελόκηποι
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 1 Νίκαια
Ρεπό Χειμάδι

7η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 0  Γόννοι
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 2 – 2 Συκούριο
Λάρισα 2012 0 – 0 Βούναινα
Βρυσιά 1 – 3 Δολιχιακός
Φιοκτήτης Μελιβοίας 3 – 2 Ραχούλα
Χειμάδι 0 – 4 Ανάβρα
Αμπελόκηποι 1 – 3 Αργυροπούλι
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 2 Αστέρας Τυρνάβου
Ρεπό Νίκαια

8η Αγωνιστική

Νέες Καρυές 1 – 0 Ελευθεραί
Γόννοι 1 – 2 Λάρισα 2012
Συκούριο 6 – 0 Βρυσιά
Βούναινα 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δολιχιακός 2 – 0 Χειμάδι
Ραχούλα 0 – 2 Αμπελόκηποι
Ανάβρα 2 – 1 Νίκαια
Αργυροπούλι 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Ρεπό Αστέρας Τυρνάβου

9η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 2 Λάρισα 2012
Βρυσιά 0 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Γόννοι
Χειμάδι 0 – 3 Συκούριο
Αμπελόκηποι 3 – 1 Βούναινα
Νίκαια 3 – 1 Δολιχιακός
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 0 Ραχούλα
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 1 Ανάβρα
Ρεπό Αργυροπούλι

10η Αγωνιστική

Βρυσιά 1 – 6 Ελευθεραί
Λάρισα 2012 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 1 – 2 Χειμάδι
Γόννοι 0 – 0 Αμπελόκηποι
Συκούριο 0 – 2 Νίκαια
Βούναινα 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Δολιχιακός 1 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Αργυροπούλι 1 – 0 Ανάβρα
Ρεπό Ραχούλα

11η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Χειμάδι 3 – 1 Βρυσιά
Αμπελόκηποι 0 – 4 Λάρισα 2012
Νίκαια 1 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Γόννοι
Αστέρας Τυρνάβου 3 – 0 Συκούριο
Αργυροπούλι 2 – 2 Δολιχιακός
Ανάβρα 2 – 0 Ραχούλα
Ρεπό Βούναινα

12η Αγωνιστική

Χειμάδι 2 – 2 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Αμπελόκηποι
Βρυσιά 0 – 2 Νίκαια
Λάρισα 2012 3 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 1 – 2 Αστέρας Τυρνάβου
Συκούριο 1 – 0 Αργυροπούλι
Βούναινα 3 – 1 Ανάβρα
Ραχούλα 1 – 0 Δολιχιακός
Ρεπό Γόννοι

13η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 1 Αμπελόκηποι
Νίκαια 4 – 1 Χειμάδι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αστέρας Τυρνάβου 6 – 2 Βρυσιά
Αργυροπούλι 2 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Ανάβρα 0 – 2 Γόννοι
Ραχούλα 0 – 0 Συκούριο
Δολιχιακός 0 – 2 Βούναινα
Ρεπό Λάρισα 2012

14η Αγωνιστική

Νίκαια 0 – 3 Ελευθεραί
Αμπελόκηποι 1 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι 3 – 3 Αστέρας Τυρνάβου
Βρυσιά 0 – 7 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 2 – 0 Ανάβρα
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 1 – 0 Ραχούλα
Γόννοι 1 – 1 Δολιχιακός
Βούναινα 3 – 2 Συκούριο
Ρεπό Φιλοκτήτης Μελιβοίας

15η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 3 Σ.Σ. Ραψάνης
Αστέρας Τυρνάβου 3 – 0 Νίκαια
Ανάβρα 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ραχούλα 3 – 0  α.α. Βρυσιά
Δολιχιακός 2 – 2 Λάρισα 2012
Βούναινα 0 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Συκούριο 0 – 1 Γόννοι
Αργυροπούλι 2 – 1 Χειμάδι
Ρεπό Αμπελόκηποι

16η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 3 – 0 Ελευθεραί
Νίκαια 0 – 1 Αργυροπούλι
Αμπελόκηποι 1 – 2 Ανάβρα
Χειμάδι 0 – 1 Ραχούλα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Δολιχιακός
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Βούναινα
Λάρισα 2012 2 – 2 Συκούριο
Γόννοι 1 – 0 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Ρεπό Σ.Σ. Ραψάνης

17η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 1 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Ανάβρα 3 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Ραχούλα 1 – 2 Νίκαια
Δολιχιακός 2 – 0 Αμπελόκηποι
Βούναινα 4 – 2 Χειμάδι
Συκούριο 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 6 – 0 Βρυσιά
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 0 – 1 Λάρισα 2012
Ρεπό Ελευθεραί

18η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 1 – 2 Ελευθεραί
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 0 Ραχούλα
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Δολιχιακός
Νίκαια 1 – 1 Βούναινα
Αμπελόκηποι 2 – 0 Συκούριο
Χειμάδι 1 – 0 Γόννοι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Λάρισα 2012
Ρεπό Ανάβρα

19η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 0 Ανάβρα
Ραχούλα 0 – 2 Αργυροπούλι
Βούναινα 2 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Συκούριο 5 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Γόννοι 2 – 1 Νίκαια
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 1 – 1 Αμπελόκηποι
Λάρισα 2012 4 – 1 Χειμάδι
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ρεπό Δολιχιακός

20η Αγωνιστική

Ραχούλα 1 – 3 Ελευθεραί
Αργυροπούλι 4 – 0 Βούναινα
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 0 Γόννοι
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Νίκαια 1 – 5 Λάρισα 2012
Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Χειμάδι 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ανάβρα 2 – 1 Δολιχιακός
Ρεπό Συκούριο

21η Αγωνιστική

Ελευθεραί 4 – 1 Δολιχιακός
Βούναινα 1 – 1 Ραχούλα
Γόννοι 0 – 1 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 1 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Βρυσιά 3 – 0 α.α. Σ.Σ. Ραψάνης
Συκούριο 1 – 0 Ανάβρα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 1 Νίκαια
Χειμάδι 1 – 1 Αμπελόκηποι
Ρεπό Νέες Καρυές/Ολύμπικ

22η Αγωνιστική

Βούναινα 0 – 1 Ελευθεραί
Δολιχιακός 0 – 0 Συκούριο
Ραχούλα 1 – 0 Γόννοι
Ανάβρα 1 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Αργυροπούλι 2 – 0 Λάρισα 2012
Αστέρας Τυρνάβου 3 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Χειμάδι
Νίκαια 3 – 3 Αμπελόκηποι
Ρεπό Βρυσιά

23η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 3 Συκούριο
Γόννοι 2 – 0 Βούναινα
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 2 – 1 Δολιχιακός
Λάρισα 2012 1 – 1 Ραχούλα
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Ανάβρα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Αργυροπούλι
Αμπελόκηποι Διεκόπη Αστέρας Τυρνάβου
Νίκαια 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Ρεπό Χειμάδι

24η Αγωνιστική

Γόννοι 1 – 1 Ελευθεραί
Συκούριο 2 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Βούναινα 0 – 1 Λάρισα 2012
Δολιχιακός 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Ραχούλα 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ανάβρα 1 – 3 Χειμάδι
Αργυροπούλι 1 – 0 Αμπελόκηποι
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Ρεπό Νίκαια

25η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 4 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Λάρισα 2012 0 – 0 Γόννοι
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελβοίας 1 – 1 Βούναινα
Χειμάδι 1 – 0 Δολιχιακός
Αμπελόκηποι 3 – 2 Ραχούλα
Νίκαια 2 – 0 Ανάβρα
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 0 Αργυροπούλι
Ρεπό Αστέρας Τυρνάβου

26η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 3 – 1 Ελευθεραί
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Γόννοι 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Συκούριο 2 – 0 Χειμάδι
Βούναινα 1 – 2 Αμπελόκηποι
Δολιχιακός 0 – 1 Νίκαια
Ραχούλα 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Ανάβρα 3 – 2 Αστέρας Τυρνάβου
Ρεπό Αργυροπούλι

27η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Λάρισα 2012
Χειμάδι 2 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Αμπελόκηποι 0 – 0 Γόννοι
Νίκαια 2 – 2 Συκούριο
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 3 Βούναινα
Αστέρας Τυρνάβου 2 – 1 Δολιχιακός
Ανάβρα 2 – 0 Αργυροπούλι
Ρεπό Ραχούλα

28η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 1 Ελευθεραί
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Χειμάδι
Λάρισα 2012 3 – 0 Αμπελόκηποι
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 4 – 0 Νίκαια
Γόννοι 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Συκούριο 1 – 2 Αστέρας Τυρνάβου
Δολιχιακός 1 – 1 Αργυροπούλι
Ραχούλα 2 – 0 Ανάβρα
Ρεπό Βούναινα

29η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 1 Χειμάδι
Αμπελόκηποι 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νίκαια 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 3 Λάρισα 2012
Αστέρας Τυρνάβου 4 – 2 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Αργυροπούλι 0 – 0 Συκούριο
Ανάβρα 2 – 1 Βούναινα
Δολιχιακός 1 – 2 Ραχούλα
Ρεπό Γόννοι

30η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 2 – 1 Ελευθεραί
Χειμάδι 2 – 0 Νίκαια
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Γόννοι 1 – 0 Ανάβρα
Συκούριο 0 – 1 Ραχούλα
Βούναινα 3 – 1 Δολιχιακός
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 0 – 3 Αργυροπούλι
Ρεπό Λάρισα 2012

31η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 0 Νίκαια
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Αμπελόκηποι
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 0 Χειμάδι
Αργυροπούλι 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Ανάβρα 1 – 2 Λάρισα 2012
Ραχούλα 2 – 0 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Δολιχιακός 1 – 1 Γόννοι
Συκούριο 3 – 0 Βούναινα
Ρεπό Φιλοκτήτης Μελιβοίας

32η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 3 Ελευθεραί
Νίκαια 2 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Χειμάδι 0 – 3 Αργυροπούλι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 Ανάβρα
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Ραχούλα
Λάρισα 2012 4 – 2 Δολιχιακός
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 3 – 3 Βούναινα
Γόννοι 0 – 0 Συκούριο
Ρεπό Αμπελόκηποι

33η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Αργυροπούλι 2 – 2 Νίκαια
Ανάβρα 0 – 0 Αμπελόκηποι
Ραχούλα 1 – 3 Χειμάδι
Δολιχιακός 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βούναινα 3 – 0 α.α. Βρυσιά
Συκούριο 1 – 3 Λάρισα 2012
Νέες Καρυές/Ολύμπικ 0 – 4 Γόννοι
Ρεπό Σ.Σ. Ραψάνης

34η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 2 – 1 Αργυροπούλι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Ανάβρα
Νίκαια 3 – 1 Ραχούλα
Χειμάδι 5 – 4 Βούναινα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Συκούριο
Βρυσιά 0 – 3 α.α. Γόννοι
Λάρισα 2012 4 – 1 Νέες Καρυές/Ολύμπικ
Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Δολιχιακός
Ρεπό Ελευθεραί