Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας 2015 – 2016

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Λαρισαϊκός      63 – 15   45
2. Νέο Περιβόλι     61 – 25   40
3. Ιπποκράτης      51 – 24   39
4. Αμυγδαλή      43 – 31   33
5. Ελευθεριακός      30 – 32   27
6. Αετόλοφος      39 – 38   25
7. Ελάτεια     24 – 53   16
8. Αιγάνη     24 – 45   14
9. Έλαφος      24 – 60   12
10. Ευαγγελισμός      18 – 53   3

1η Αγωνιστική

Αετόλοφος 1 – 3 Λαρισαϊκός
Αιγάνη 2 – 2 Ελευθεριακός
Νέο Περιβόλι 2 – 2 Ευαγγελισμός
Ελάτεια 2 – 1 Αμυγδαλή
Ιπποκράτης 6 – 2 Έλαφος

2η Αγωνιστική

Ελευθεριακός 3 – 2  Ελάτεια
Ευαγγελισμός 0 – 3 Ιπποκράτης
Αμυγδαλή 5 – 2 Έλαφος
Αιγάνη 4 – 2 Αετόλοφος
Λαρισαϊκός 1 – 1 Νέο Περιβόλι

3η Αγωνιστική

Αμυγδαλή 3 – 0  Ευαγγελισμός
Έλαφος 1 – 3 Ελευθεριακός
Ιπποκράτης 1 – 1 Λαρισαϊκός
Ελάτεια 2 – 1 Αιγάνη
Αετόλοφος 2 – 2 Νέο Περιβόλι

4η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 3 – 0  Αμυγδαλή
Αιγάνη 3 – 0 Έλαφος
Νέο Περιβόλι 3 – 1 Ιπποκράτης
Ελάτεια 1 – 2 Αετόλοφος
Ελευθεριακός 3 – 2 Ευαγγελισμός

5η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός 1 – 2  Αιγάνη
Αμυγδαλή 3 – 0 Νέο Περιβόλι
Έλαφος 2 – 3 Ελάτεια
Λαρισαϊκός 3 – 0 Ελευθεριακός
Αετόλοφος 0 – 3 Ιπποκράτης

6η Αγωνιστική

Αιγάνη 1 – 5  Λαρισαϊκός
Νέο Περιβόλι 2 – 0 Ελευθεριακός
Ελάτεια 1 – 1 Ευαγγελισμός
Ιπποκράτης 1 – 1 Αμυγδαλή
Έλαφος 1 – 3 Αετόλοφος

7η Αγωνιστική

Ελευθεριακός 2 – 1  Ιπποκράτης
Ευαγγελισμός 2 – 2 Έλαφος
Αμυγδαλή 3 – 2 Αετόλοφος
Νέο Περιβόλι 4 – 1 Αιγάνη
Λαρισαϊκός 6 – 0 Ελάτεια

8η Αγωνιστική

Ελευθεριακός 4 – 1  Αμυγδαλή
Έλαφος 1 – 9 Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης 3 – 0 Αιγάνη
Ελάτεια 2 – 7 Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 2 – 0 Ευαγγελισμός

9η Αγωνιστική

Αετόλοφος 0 – 2 Ελευθεριακός
Αιγάνη 1 – 3 Αμυγδαλή
Νέο Περιβόλι 9 – 0 Έλαφος
Ιπποκράτης 4 – 1 Ελάτεια
Ευαγγελισμός 0 – 1 Λαρισαϊκός

10η Αγωνιστική

Έλαφος 1 – 2  Ιπποκράτης
Αμυγδαλή 3 – 2 Ελάτεια
Ευαγγελισμός 1 – 7 Νέο Περιβόλι
Ελευθεριακός 3 – 1 Αιγάνη
Λαρισαϊκός 3 – 2 Αετόλοφος

11η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 1 – 4  Λαρισαϊκός
Αετόλοφος 3 – 0 α.α. Αιγάνη
Έλαφος 2 – 1 Αμυγδαλή
Ιπποκράτης 5 – 2 Ευαγγελισμός
Ελάτεια 0 – 3 Ελευθεριακός

12η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός 1 – 3  Αμυγδαλή
Ελευθεριακός 1 – 1 Έλαφος
Λαρισαϊκός 1 – 2 Ιπποκράτης
Αιγάνη 2 – 1 Ελάτεια
Νέο Περιβόλι 4 – 0 Αετόλοφος

13η Αγωνιστική

Αμυγδαλή 2 – 2  Λαρισαϊκός
Έλαφος 3 – 1 Αιγάνη
Ιπποκράτης 1 – 4 Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 2 – 1 Ελάτεια
Ευαγγελισμός 1 – 2 Ελευθεριακός

14η Αγωνιστική

Αιγάνη 2 – 1  Ευαγγελισμός
Νέο Περιβόλι 4 – 1 Αμυγδαλή
Ελάτεια 1 – 0 Έλαφος
Ελευθεριακός 1 – 2 Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης 3 – 0 Αετόλοφος

15η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 2 – 0  Αιγάνη
Ελευθεριακός 1 – 2 Νέο Περιβόλι
Ευαγγελισμός 1 – 2 Ελάτεια
Αμυγδαλή 2 – 2 Ιπποκράτης
Αετόλοφος 4 – 2 Έλαφος

16η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 2 – 0  Ελευθεριακός
Έλαφος 20/03 Ευαγγελισμός
Αετόλοφος 3 – 4 Αμυγδαλή
Αιγάνη 1 – 2 Νέο Περιβόλι
Ελάτεια 0 – 6 Λαρισαϊκός

17η Αγωνιστική

Αμυγδαλή 4 – 0 Ελευθεριακός
Λαρισαϊκός 4 – 1 Έλαφος
Αιγάνη 2 – 5 Ιπποκράτης
Νέο Περιβόλι 4 – 1 Ελάτεια
Ευαγγελισμός 2 – 6 Αετόλοφος

18η Αγωνιστική

Ελευθεριακός 0 – 5  Αετόλοφος
Αμυγδαλή 3 – 0 Αιγάνη
Έλαφος 3 – 3 Νέο Περιβόλι
Ελάτεια 2 – 6 Ιπποκράτης
Λαρισαϊκός 7 – 1 Ευαγγελισμός

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΕΣΤΙΑ

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Τοξότης Λάρισας      59 – 11     42
2. Πλατανούλια      50 – 14     40
3. Βαλανίδα     42 – 23     36
4. Λάρισα ’88      30 – 23      29
5. Δρυμός      40 – 19     27
6. Πύθιο    37 – 39   27
7. Νίκη Μιχαήλ   43 – 33   25
8. Λιβάδι     23 – 40     15
9. Προμηθέας      5 – 60     3
10. Ορφέας Λάρισας     14 – 72      3 *

* Ο Ορφέας Λάρισας έχει ποινή αφαίρεσης -2 βαθμών.

1η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 4 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Βαλανίδα 5 – 0 Πύθιο
Πλατανούλια 1 – 1 Δρυμός
Προμηθέας 0 – 3 Λιβάδι
Λάρισα ’88 2 – 0 Ορφέας Λάρισας

2η Αγωνιστική

Πύθιο  5 – 0  Προμηθέας
Δρυμός  4 – 2 Λάρισα ’88
Λιβάδι  6 – 1 Ορφέας Λάρισας
Βαλανίδα  0 – 1 Τοξότης Λάρισας
Νίκη Μιχαήλ  4 – 2 Πλατανούλια

3η Αγωνιστική

Λιβάδι 1 – 1  Δρυμός
Ορφέας Λάρισας 1 – 4 Πύθιο
Λάρισα ΄88 1 – 2 Νίκη Μιχαήλ
Προμηθέας 0 – 2 Βαλανίδα
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Πλατανούλια

4η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 6 – 1  Λιβάδι
Βαλανίδα 2 – 1 Ορφέας Λάρισας
Πλατανούλια 3 – 1 Λάρισα ’88
Προμηθέας 1 – 5 Τοξότης Λάρισας
Πύθιο 3 – 2 Δρυμός

5η Αγωνιστική

Δρυμός 6 – 1  Βαλανίδα
Λιβάδι 0 – 0 Πλατανούλια
Ορφέας Λάρισας 0 – 0 Προμηθέας
Νίκη Μιχαήλ διεκόπη Πύθιο
Τοξότης Λάρισας 4 – 0 Λάρισα ’88

6η Αγωνιστική

Βαλανίδα 2 – 1  Νίκη Μιχαήλ
Πλατανούλια 5 – 0 Πύθιο
Προμηθέας 1 – 5 Δρυμός
Λάρισα ΄88 1 – 0 Λιβάδι
Ορφέας Λάρισας 0 – 10 Τοξότης Λάρισας

7η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 4 – 0 Προμηθέας
Πλατανούλια 4 – 2 Βαλανίδα
Λιβάδι 0 – 4 Τοξότης Λάρισας
Δρυμός 5 – 0 Ορφέας Λάρισας
Πύθιο 1 – 3 Λάρισα ΄88

8η Αγωνιστική

Πύθιο 4 – 2 Λιβάδι
Ορφέας Λάρισας 0 – 12 Νίκη Μιχαήλ
Λάρισα ΄88 0 – 0 Βαλανίδα
Προμηθέας 1 – 5 Πλατανούλια
Τοξότης Λάρισας 2 – 0 Δρυμός

9η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 4 – 2 Πύθιο
Βαλανίδα 3 – 0 Λιβάδι
Πλατανούλια 5 – 0 Ορφέας Λάρισας
Λάρισα ΄88 2 – 0 Προμηθέας
Δρυμός 6 – 0 Νίκη Μιχαήλ

10η Αγωνιστική

Ορφέας Λάρισας 0 – 6 Λάρισα ΄88
Λιβάδι 2 – 0 Προμηθέας
Δρυμός 1 – 1 Πλατανούλια
Πύθιο 1 – 1 Βαλανίδα
Νίκη Μιχαήλ 0 – 3 Τοξότης Λάρισας

11η Αγωνιστική

Πλατανούλια 4 – 0  Νίκη Μιχαήλ
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Βαλανίδα
Ορφέας Λάρισας 3 – 0 Λιβάδι
Λάρισα ΄88 1 – 1 Δρυμός
Προμηθέας 1 – 1 Πύθιο

12η Αγωνιστική

Δρυμός 2 – 0 Λιβάδι
Πύθιο 7 – 2 Ορφέας Λάρισας
Νίκη Μιχαήλ 2 – 3 Λάρισα ΄88
Βαλανίδα 6 – 0 Προμηθέας
Πλατανούλια 3 – 3 Τοξότης Λάρισας

13η Αγωνιστική

Λιβάδι 0 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Ορφέας Λάρισας 3 – 4 Βαλανίδα
Λάρισα ΄88 0 – 1 Πλατανούλια
Τοξότης Λάρισας 6 – 0 Προμηθέας
Δρυμός 1 – 1 Πύθιο

14η Αγωνιστική

Βαλανίδα 4 – 1  Δρυμός
Πλατανούλια 3 – 1 Λιβάδι
Προμηθέας 2 – 2 Ορφεάς Λάρισας
Πύθιο 2 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Λάρισα ΄88 1 – 3 Τοξότης Λάρισας

15η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 2 – 3 Βαλανίδα
Πύθιο 3 – 2 Πλατανούλια
Δρυμός 2 – 0 Προμηθέας
Λιβάδι 2 – 3 Λάρισα ΄88
Τοξότης Λάρισας 1 – 0 Ορφέας Λάρισας

16η Αγωνιστική

Λάρισα ΄88 3 – 0 Πύθιο
Ορφέας Λάρισας 1 – 3 Δρυμός
Τοξότης Λάρισας 5 – 0 Λιβάδι
Βαλανίδα 1 – 2 Πλατανούλια
Προμηθέας 0 – 4 Νίκη Μιχαήλ

17η Αγωνιστική

Λιβάδι 5 – 0 Πύθιο
Πλατανούλια 6 – 0 Προμηθέας
Βαλανίδα 2 – 1 Λάρισα ΄88
Νίκη Μιχαήλ 5 – 1 Ορφέας Λάρισας
Δρυμός 0 – 0 Τοξότης Λάρισας

18η Αγωνιστική

Πύθιο 3 – 2 Τοξότης Λάρισας
Λιβάδι 0 – 4 Βαλανίδα
Ορφεάς Λάρισας 0 – 4 Πλατανούλια
Προμηθέας 0 – 2 Λάρισα ΄88
Νίκη Μιχαήλ 1 – 5 Δρυμός

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΕΣ STONEMAN

 

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ακαδημία Φαρσάλων     36 – 10     42
2. Άρης Διλόφου    40 – 14     39
3. Μυραϊκός   41 – 13    36
4. Χαλκιάδες   40 – 17     35
5. Πηνειός    33 – 21     33
6. Άγιος Γεώργιος    27 – 23     26
7. Νίκη Κρήνης    22 – 27     23
8. Ζωοδόχος Πηγή    14 – 35    15
9. Μαρίνος Αντύπας    9 – 37    8
10. Σταυρός    4 – 75     0

* Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός έχουν ποινή αφαίρεσης -2 βαθμών.

1η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή 1 – 0 Μυραϊκός
Χαλκιάδες 2 – 0 Άγιος Γεώργιος
Ακαδημία Φαρσάλων 4 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Δίλοφο 4 – 1 Πηνειός
Κρήνη 5 – 1 Σταυρός

2η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 0 – 1  Δίλοφο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Κρήνη
Πηνειός 7 – 0 Σταυρός
Χαλκιάδες 3 – 1 Ζωοδόχος Πηγή
Μυραϊκός 0 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Πηνειός 2 – 2  Μαρίνος Αντύπας
Σταυρός 0 – 4 Άγιος Γεώργιος
Κρήνη 0 – 1 Μυραϊκός
Δίλοφο 2 – 2 Χαλκιάδες
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων

4η Αγωνιστική

Μυραϊκός 4 – 0  Πηνειός
Χαλκιάδες 8 – 0 Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 1 Κρήνη
Δίλοφο 3 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Άγιος Γεώργιος 6 – 0 Μαρίνος Αντύπας

5η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 2  Χαλκιάδες
Πηνειός 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Σταυρός 0 – 2 Δίλοφο
Μυραϊκός 1 – 1 Άγιος Γεώργιος
Ζωοδόχος Πηγή 1 – 3 Κρήνη

6η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 2 – 1  Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 2 – 0 Άγιος Γεώργιος
Δίλοφο 5 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Κρήνη 0 – 0 Πηνείος
Σταυρός 0 – 2 Ζωοδόχος Πηγή

7η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 3 – 2 Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 2 – 0 Κρήνη
Πηνειός 2 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 0 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 0 – 2 Δίλοφο

8η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 1 – 2 Πηνειός
Σταυρός 1 – 3 Μυραϊκός
Κρήνη 1 – 2 Χαλκιάδες
Δίλοφο 0 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ζωοδόχος Πηγή 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας

9η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή 1 – 1 Άγιος Γεώργιος
Χαλκιάδες 1 – 2 Πηνειός
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 Σταυρός
Κρήνη 1 – 2 Δίλοφο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Μυραϊκός

10η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 2 Κρήνη
Πηνειός 3 – 0 Δίλοφο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Άγιος Γεώργιος 1 – 0 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 7 – 0 Ζωοδόχος Πηγή

11η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4  Μυραϊκός
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Χαλκιάδες
Σταυρός 0 – 6 Πηνειός
Κρήνη 1 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Δίλοφο 5 – 1 Άγιος Γεώργιος

12η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Πηνειός
Άγιος Γεώργιος 3 – 0 Σταυρός
Μυραϊκός 3 – 1 Κρήνη
Χαλκιάδες 2 – 1 Δίλοφο
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 Ζωοδόχος Πηγή

13η Αγωνιστική

Πηνειός 1 – 2 Μυραϊκός
Σταυρός 0 – 5 Χαλκιάδες
Κρήνη 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 2 Δίλοφο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Άγιος Γεώργιος

14η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 1 Πηνειός
Δίλοφο 4 – 0 Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 2 – 1 Μυραϊκός
Κρήνη 1 – 1 Ζωοδόχος Πηγή

15η Αγωνιστική

Μυραϊκός 3 – 0 Χαλκιάδες
Άγιος Γέωργιος 0 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Δίλοφο
Πηνειός 3 – 0 Κρήνη
Ζωοδόχος Πηγή 3 – 0 Σταυρός

16η Αγωνιστική

Κρήνη 3 – 1 Άγιος Γεώργιος
Σταυρός 0 – 3 Μαρίνος Αντύπας
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 2 Πηνειός
Χαλκιάδες 2 – 4 Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφο 1 – 1 Μυραϊκός

17η Αγωνιστική

Πηνειός 3 – 1 Άγιος Γεώργιος
Μυραϊκός 7 – 0 Σταυρός
Χαλκιάδες 3 – 0 Κρήνη
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 0 Δίλοφο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 0 Ζωοδόχος Πηγή

18η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 2 – 1 Ζωοδόχος Πηγή
Πηνειός 0 – 2 Χαλκιάδες
Σταυρός 0 – 5 Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφο 4 – 1 Κρήνη
Μυραϊκός 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας